ONI nám lžou, ONI to rozkradli, ONI nemakají, ONI se nám vysmívají, ONI jsou hloupí...

Autor: Jiří Kohoutek | Publikováno: 4.11.2012 | Rubrika: Zamyšlení
Esa

Jezdím rád autobusem, tramvají i metrem. Ne snad proto, že bych měl rád lidi. Rád si ale občas poslechnu jejich rozumy. Včera mě pobavil chlapík tak něco mezi 50 a 60 lety starý.  Nejdříve okřikl jakousi nebohou ženu kvůli hloupým řečem a pak se jal tlachat. Jel jako kulomet  a kdybych po 15 minutách nevystupoval, možná bych jej slyšel i při psaní těchto řádků. 

Byl to takovy ten klasický obyčejný člověk. V mozku evidentně prázdno, ale seběvědomý až běda. Nejspíš nebyl dlouho v hospodě a potřeboval se vypovídat. Jeho věrným posluchačem se stala dáma tak kolem pětasedmdesátky. Ač jsou ženy velmi upovídané, tak se chudák dostala jen k přikyvování a občasnému jednoslovnému souhlasu. 

Chlapík mluvil nahlas a navíc seděl těsně za mnou, takže jsem to měl takřka z první linie. Obsah celého jeho monologu se točil kolem nářků nad tou dnešní příšernou dobou. Nejdříve začal o tom, jak nám tady ONI zdevastovali zemědělství. Prý si dneska člověk ani nemůže zakoupit voňavé rajče. Ve všech krámech se prodávají jen nějaké holandské a španělské, které rostou kdesi ve skleníku. K čemu prý nám je, že tu máme na výběr dvacet různách obchodů, když mají rajčata všude stejná. 

Prý za komoušů jezdil na Západ a všichni mu to záviděli. Tak prý jim už tehdá říkal, jo holenkové, počkejte, až TO přijde sem. To teprve uvidíte. No a teď to vidí!

Od jídla se dostal plynule ke školství, které nám tady ONI absolutně zpustošili. Každý prý sedí za počítačem a máme příšerný nedostatek učňů. Musím říct, že v tomhle měl pravdu. Jen nechápu, jak by ONI měli přikázat adolescentům, aby se dali do učení? 

Pak skočil do zdravotnictví. Lidi prý musí umírat, protože ONI furt ruší lůžka, šetří se a už se to nedá dál vydržet. Lékaři chtějí jen prachy a vůbec s pacienty nejednají s úctou. 

Samozřejmě přidal jednu konkrétní historku o tom, jak chtěl, aby jeho zubařka vzala mimo plán jeho známou z ciziny. Ta neměla pojištění a chytly ji u nás zuby. Zubařka si dovolila ji nevzít s tím, že nemá čas. No hrůza. Arogance doktorů nezná mezí!

Tam už se alespoň na moment chytla stará dáma. Ta někde četla,že Heger si ještě mimo své ministrování vydělal slušnou vatu. Když se ho na to ptali novinářský m.dky, tak jim odvětil, že prostě není líný. 

No, tak se onen moudrý muž se starou dámou shodli na tom, že to je výsměch. Oni dva prý líní nejsou, ale takový prachy rozhodně nemají. Ale proti těm, kdo si k majetku přišli poctivě, nic nemají. Jenže takoví prý u nás neexistují:-)))

A rozčílený mužík se mžikem dostal k bankovnictví. Tam prý ONI nic nevytváří a taky tam každý vydělává šílený prachy. Na tý Budějovický se prý stále staví nějaký skleněný barabizny  a kancly tam zejí prázdnotou.

Chlapík toho namluvil ještě dost a dost, ale nemám síly na to, abych všechna jeho moudra přetlumočil. 

Nemyslím si, že to byl nějaký komouš, který by chtěl vrátit čas. Byl to jen klasický obyvatel  naší země.  Pro většinu z nás můžou za všechno ONI. 

ONI nám to tady rozkradli, ONI zavinili, že tu nemáme dostatek českých rajčat, ONI zapříčinili, že nechtějí chodit děcka do učení. ONI, ONI, ONI, ONi, ONI, ONiI, ONI, ONI...

Česká povaha je ve své podstatě nasí.ací, závistivá, stěžovací  a taky jsme líní jako vši. Pro všechno ale máme tisíce výmluv, proč to nejde. Radši řeknemě, že u nás nemá  nic smysl, protože ONI kradou....

Sakra, kdo jsou to ti ONI?????? Nejsme to takhle náhodou MY????? Nevíte to někdo?????

Čtěte také: 

Kdy už konečně skončí éra mafiánského korupčního eurosocialismu?

Češi si stěžují a litují se. Irové dřou jako mezci. Hádejte, kdo na tom bude v dohledné době líp?

Vyženeme všechny ty sociální inženýry, bolševické pohrobky, kmotříčkovské parazity, zbytečné úředníky a zkorumpované partajfýrery, kteří drze decimují naši společnost!

5857 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavitNa cestu do nového otroctví se vydáme sami. Extrémní měnová i fiskální expanze umožňují maskovat rozměr hospodářské katastrofy, kterou umělé globální zastavení ekonomiky přineslo a přineseInflace se probouzí pomalu a jistěEU zrušila právní státy

euPortal.cz

Nesmíme nikdy zapomenout na to, že Německo chtělo náš národ vyhubit jako podle nich součást podřadné rasyPodpořte prosím EUportal.cz

Eurabia.cz

Německo chrání vrahy z SS a Němci nebyli žádné neviňátka, když terorizovali ČechyMuslimská politická strana ve Francii na postupu

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

„A dost! Přestaňte tohle posílat!“ Reakce fanoušků z budoucí vlády STANu a Pirátů vyprovokovaly oficiální místa. Stačil jeden obrázek a stovky hnusných zpráv. Tady jsouBonus pro Petra Dvořáka: Šarapatka dorazil s ředitelem po boku a začal řádit. Lipovská mluvila o cirkusu
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění