Milí Romáci, ukážete nám, že se umíte hecnout nebo budete radši dál jen skuhrat jako starý báby a stěžovat si na "rasysmus"?

Autor: Jiří Kohoutek | Publikováno: 8.10.2012 | Rubrika: Ostatní
cikanska vlajka

 

Včera se v Praze odehrál pochod Roma Pride, kterého se zúčastnilo prý jen pár desítek Romů. Ještě, že tak. Ostatní jejich soukmenovci asi zas takové útrapy nepociťují. Teda kromě toho, že neberou 50 000 Kč, většina z nich nejezdí na dovču na Kanáry a nezasedají v akademických radách.

 

Jinak jsem si nevšiml, že by neměli přístup ke vzdělání, nemohli chodit do stejných restaurací, nebo jim snad něko zakazoval jízdu v autobuse s náma bílejma, který na ně makaj. Teda, ne všichni, ale většina z nás....

 

Při tom slavným pochodu si včera chudáci Romové stěžovali, že v Čechách je anticikánismus. Hm, tak to určitě, vy volové. Máte určitě špatnou image a my se na vás dívámě skrz prsty, ale kdo za to může? Vaše předci přece. Ti jen kočovali z místa na místo a koukali, kde by co čórli. Sorry, ale tyhle věci si my bíli pamatujeme. Je mezi námi taky hodně pakáže, ale programově prostě zahálčivý život nevedeme.


Vy už sice nekočujete, ale ruku na srdce, čím jste si nás získali? Nepřemýšleli jste taky někdy, proč vás moc nemusíme? Zkoušeli jste nekdy hledat taky chybu u sebe? Řekl bych, že ne. Vemte si příklad z Mexikánců v USA. Ti jsou celí žhaví se dostat do ráje, tedy do USA. Když už tam jsou, makají jako šrouby.

 

To samé platí pro Vietnamce u nás. Neslyšel jsem, že by si někdy stěžovali na to, že tu vládně antivietnamismus....Většina z nich dře jako šrouby a nepotřebují inkasovat dávky a další prachy na to, aby nějak přežili.

 

Vy u nás žijete staletí a stejně si toho nevážíte. Jo, zpočátku jste u nás neměli na růžích ustláno. To je třeba přiznat. Přece jen, naši předci byli hodně opatrný na to, když se jim dostala do revíru škodná. Kluci a holky romský, vy jste prostě ta škodná byli. To se dá jen stěží okecat a tvrdit, že jste sem přivandrovali, abyste obdělávali políčka a živili se pravidelnou prací.

 

Přesto vás tu naši předci nechali žít. Čím jste se za toto privilegium odvděčili? Nikdy jste nebyli ochotný na sobě makat a stát se nezávislými. Jediný, co od vás slyšíme, je skuhrání jako od starých bab, jak je vám hrozně ubližování a jací jsme všichni hnusný rasisti.

 

Boha jeho!

 

Kdybychom byli fakt rasisty, dávno tady nejste!

 

Přesto, že povinnou školní docházku máte x desítek let, tak jste na tom stále prachbídně. Do čela vaší komunity se dostávají paka, která neumí dát dohromady jednu větu bez špatnýho íčka.

 

Čím to je? Romové přece nejsou v jádru hloupější než Vietnamci, Češi či eskymáci. Schází vám ale vůle a chuť být lepší. Plácáte se na dně naší společnosti už strašně dlouho. Je to trapný a zbytečný. Není vám to sakra blbý?

 

Zkuste zapnout ty svoje kučeravý makovice a přijít na to, proč se vám smějeme a nemáme vás rádi. Prostě proto, že jste lůsři jako vyšitý. Skoro stejně jako bezdomáci. A hlavně děláte vostudu těm, kteří se zapojit do normálu chtějí. A já vím, že jich zas tak málo nebude.

 

Dokud se ale neseberte všici a nebudet se chtít trochu s tím svým osudem lůsrů poprat, nic se nezmění. Žádný kampaně a Kocábové z vás plnoprávný členy našeho týmu neudělají. To vím, jako, že se Jirka Kohoutek jmenuju.

 

Takže jak, máknete si a za 50 let nebude o nějakým romským problému ani vidu, ani slechu, nebo budete dál naříkat jako starý báby?

 

PS: Redakci ePortál žádám, aby nechala text v tomhle znění - napůl nespisovně a napůl s chybami. Uhlazený texty neumím a nehodlám se je ani učit. Dík. Jiří K.

 

Čtěte také: 

 

Tohle není rasismus! Toto není diskriminace!

 

Opět romský rasismus pseudohumanistům zřejmě nevadí

 

 

Socioložce Šiklové by prospělo, kdyby žila s Romy v Novém Bydžově

Klíčová slova: rasismus  | romové  | asimilace
5107 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavitNa cestu do nového otroctví se vydáme sami. Extrémní měnová i fiskální expanze umožňují maskovat rozměr hospodářské katastrofy, kterou umělé globální zastavení ekonomiky přineslo a přineseInflace se probouzí pomalu a jistěEU zrušila právní státy

euPortal.cz

Než se Církev bude těšit ze zmrtvýchvstání, musí spolu s Kristem snášet Jeho utrpení, zejména však Jeho ukřižování. Víme, že Krista zradil Jidáš, apoštol, a proto dnes zrazují Církev nástupci apoštolůPodpořte prosím EUportal.cz

Eurabia.cz

Jak Izrael likviduje své nepřátele? Mohli bychom se inspirovat i my v boji proti islamismu?Česka media dnes přepisuji historií, tak jako to dělali komunisti

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Ty p*čo, jdi do prd*le, máme tu děti v autech. Volejte blázinec! VIDEO z Brna, s aktivistkou se nepáraliKavárník s Pospíšilem a Ferim hodoval na Karlově mostě, teď promluvil: Porušoval jsem zákony, byl jsem na to hrdej
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění