Pak dlouho nic. Až teď. Srandovní malíř tykadel a fungl nový hrdinný kuličkový střelec na prezidenta.

Četba mnohých blogů a lúzoidních diskuzních příspěvků pod nimi mne děsí, co jsme to za národ, když z pomatenců vytváříme novodobé hrdiny. Také facebookové polojedovaté poznámky některých novinářských hvězd jakoby si říkaly o rozpoutání podobných zvratků. Opravdu zaslouží výše uvedení "hrdinové" takovou míru apologetizace?

Kdyby někdo chtěl vědět koho mám na mysli, může si například najít stanovisko paní Šiklové, pana Fendrycha či pana Pehe. Já naopak myslím, že jak tykadlový, tak kuličkový hrdina jsou umělým produktem mainstreamových medií vyvolávajících znechucení z politické scény a antiklausovské averze.

Jak pravil tajemník prezidenta republiky Ladislav Jakl útok v pátek pro ParlamentníListy.cz.  „Nedivil bych se, kdyby ti všichni nenávistní levicoví intelektuálové vydávali dnešní útok za projev svobodné občanské společnosti. Magoři byli vždy, ale nenávist v médiích je pro ně inspirací“.

A tak se našich mediálních opinionmakerů ptám. Opravdu nemáme jiné hrdiny než ty výše jmenované pomatence?

Čtěte také: 

Langer je gauner a Smetana hrdina

„Vláda vyhladověla třetinu národa a neslyší nářky lidu“, svěřil se komunisticky smyšlející dělník a nový hrdina českého národa Pavel Vondrouš po ataku na prezidenta Klause.

Totalitní diktatura pravdolásky, "Kundí orgie", Roman Týc a hlupák Smetana