Nejde mi úplně do hlavy, jak se to oslovení "rodiče" bude v dokumentech praktikovat. Bude se to označovat jako rodič 1, rodič 2, případně nějaký rodič xy? Ale chápu, že označení "matka" a "otec" je silně diskriminační, to se musí okamžitě zakázat. Jenom nechápu, jak je možné, že jsem si to doteď nepovšimla. Taky označení babička, dědeček... bratr, sestra... teta, strejda. Všechno silně nekorektní pojmy, které je potřeba kamžitě zrušit!

V některých švédských školkách se nesmí říkat "on" nebo "ona". Všichni se musí oslovovat "přátelé". Taky žádná ružová nebo modrá. Ani pohádky o Popelce či Sněhurce. Já navrhuji, aby se ve všech dokumentech i u oslovení používal termín "hermafrodit". Myslím, že ten je politicky korektní dost a neměl by nikoho urážet. Případně by se všem občanům mohlo na předloktí vytetovat číslo. A tím číslem bychom se mohli oslovovat. I když někdo by byl jednička, další zas pětka... to už zavání taky jistou diskriminací. 

Co dodat závěrem? Nemám nic proti menšinám, ať jsou jim přiznány jejich práva podle práva. Ale tohle už podle mě hraničí s absurditou. Společnost pořád volá po návratu hodnot, mravnosti. Jenže právě toto je rozvrat. Nějak podobně si představuji zánik civilizace... 

Čtěte také: 

Politická korektnost je největším nebezpečím současnosti

Buďme politicky nekorektní !

Evropské veřejnoprávní televize jsou politicko-korektní děs