Svoboduromum.cz: Podpořte petici za finanční nezávislost romských organizací

Autor: Redakce | Publikováno: 24.9.2012 | Rubrika: Ostatní
petice_socha

 

Jsme přesvědčeni, že existence více než 100 občanských sdružení na podporu integrace Romů do české společnosti nejenom, že zatěžuje státní rozpočet, ale především zvyšuje propast mezi romskou minoritou a většinovou společností.

Romské etnikum je v českých a moravských zemích přítomno přibližně od 1. pol. 15. století a neexistuje tedy žádný racionální důvod, proč bychom měli po více než pěti staletích společného soužití uměle navozovat pocit dezintegrace romské minority.

Věříme, že každá menšina je 99 procenty obyvatel České republiky posuzována především podle svých skutků, nikoli podle barvy pleti. Nenechme si proto namluvit tzv. lidskoprávními aktivisty, že jsme národem rasistů a xenofobů.

http://svoboduromum.cz/

Nezaměřujme však svoji nespokojenost s nakládáním státních prostředků proti obyčejným Romům, kteří jsou stejnými obětmi jako český daňový poplatník.

Dotace, ať už jsou určeny komukoli, představují pouze prostor pro korupci a příležitost, jak se bezpracně obohatit na úkor druhých.

Děkujeme našim čtenářům za podporu této petiční akci a věříme, že ji budou šířit i mezi svými rodinnými příslušníky, přáteli, známými, kolegy atd. 

Čtěte také: 

Romové tvrdí, že Češi jsou rasisti, ale možná jde jen o velmi lidské antipatie

Romové nejsou utiskováni, tyto pomluvy šíří neinformovaní lidé

Vstanou noví zmocněnci? Romští?

Klíčová slova: romové  | asimilace  | romea.cz
7323 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavitNa cestu do nového otroctví se vydáme sami. Extrémní měnová i fiskální expanze umožňují maskovat rozměr hospodářské katastrofy, kterou umělé globální zastavení ekonomiky přineslo a přineseInflace se probouzí pomalu a jistěEU zrušila právní státy

euPortal.cz

Podpořte prosím EUportal.czPohroma se podle všeho blíží... Nemůže být vítězství Pirátů přece jen k něčemu dobré?

Eurabia.cz

Vzpomínky na Sýrii od českého diplomataVyhlazeni Evropanů je OK. Prostě jedna tlupa té druhé pobije samce a unese samice

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

„Rusko ovlivnilo volby v USA? Někomu hrabe!“ Advokát si vyšlápl proti JourovéA dost! U Pirátů bouchli do stolu: Babiš je estébák. Sám je migrant a dováží ekonomické migranty do svých drůbežáren!
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění