Dění okolo filmu Nevinnost muslimů je toho názornou ukázkou. Systémové útoky na ambasády a smrt diplomatů jsou krutou daní za omyl zahraniční politiky založené na appeasementu. Výsledkem je vyhlášení fatvy na tvůrce filmu a je jen otázkou času, kdy budou zabiti. Obamovo plané žvanění o dostižení viníků je jen mlácením prázdné slámy.

Copak si západní politici neuvědomují, že jde o ideologii se kterou křesťanský svět bojuje už 14 století? Že jde o jiný svět, svět zabíjení, kamenování, řezání hlav a jiné pouštní kratochvíle? Koho to hoši přivádíte zpět k moci a zadními vrátky i k nám prostřednictvím masové imigrace? Copak si ti, co pomáhali zničit vládu, sice možná diktátorů, ale přece jenom těch, co drželi militantní pomatence na uzdě ,neuvědomují, že vlastně vyhlásili válku vlastní civilisaci?

Jak dlouho bude trvat, než zde bude islámská Evropa bez svobody? Až se z Evropy stane Eurabie? Nestačí zpupné chování těchto komunit po celé Evropě? Má smysl aby evropké politické elity koketovaly s umírněným islámem? Opravdu něco takového existuje? Není nejlepší odpovědí na tyto otázky smrt amerických diplomatů a bezuzdné pouliční řádění zfanatisovaných hord?

Nechci malovat čerta na zeď, ale jestli zůstane zachován vliv militantních Muslimů, bude demokracie svobodného světa vážně ohrožena.  A čím dříve si toto  vládnoucí elity Evropy i Ameriky uvědomí, tím lépe pro svobodný svět.

Čtěte také: 

Pomohli jsme zavraždit Kaddáfího a poneseme za to odpovědnost

Libye v rukách libyjského lidu. Je to opravdu důvod k jásotu?

 

O co vlastně v té Libyi jde, aneb Česká vláda v malém…?