Navštivte nevídané orgie s mulatkami a kubánskými děvkami. Dochází chléb i kvéry

Autor: Petra Sokolová | Publikováno: 27.10.2005 | Rubrika: Zamyšlení
Playboy

Na stránkách www.ksm.cz se nedávno objevila pozvánka na mládežnickou oslavu úmrtí jednoho z mediálně nejznámějších představitelů internacionálního komunistického terorismu Ernesta „Che“ Guevary. Stále je zde též uveřejněna bolševická óda na jeho osobu: Ernesto Guevara - Muž svědomí. Přitom je docela zajímavé, proč zrovna kubánský internacionální terorismus, který se řídil úchylným marxistickým úslovím proletariát potřebuje ještě více svou důstojnost než svůj chléb, se stal mezi levičáky tak populární.

Ten terorismus, který v dobách tzv. karibské krize přivedl svět málem na pokraj nukleární války. Ukazuje to především na tu skutečnost, že revolucionářský komunistický terorismus se pro většinu levičáků stal tím pravým základem bolševického mučednictví. Tričko teroristy „Che“ se tak stalo podobným symbolem pro rudé socialisty jako výkřik Sieg Heil pro socialisty hnědé.

A vůbec, kubánský komunismus je úchylnou kapitolou a skanzenem sám o sobě. Castro a Che Guevara postupně dokázali s přispěním rad od nejrůznějších poradců ze spřátelených komunistických totalit přetvořit prosperující karibskou zemi v bolševického vazala a vyslovený bordel ve středu Ameriky. Ještě za dob studené války, když čas od času díky zkolektivizovanému zemědělství hrozil na „ostrově svobody“ hladomor, tak Castro prý neváhal zvát nejvyšší sovětské bolševické bosse na divoké orgie v přítomnosti exotických mulatek, aby pak v ústředí RVHP zalobbovali pro rozvojovou pomoc.

Kuba byla ve své době vítaným cílem pro „pracovní cesty“ komunistických funkcionářů a nejrůznějších poradců. Řada československých žen tehdy musela trnout, zdali si jejich funkcionářské polovičky nepřivezli ze „služebních cest“ třeba jen nějaký ten syfilis, tak hojně rozšířený mezi sovětskými pohlaváry už od dob Lenina.

Pravdou však bohužel je, že na Kubě je do dneška kromě doutníků hlavním zdrojem deviz především prostituce. Kubánský bolševismus se svým materialistickým učením přetvořil dívky z počestných katolických rodin doslova v nevolnické soudružské děvky. Co jim taky často zbývalo, když jim bolševičtí bossové odveleli živitele rodin kamsi do džungle Angoly či Bolívie, aby tam pod velením šíleného „Che“ šířili ten nefalšovaný revolucionářský terorismus.

Velmi je též zajímavé sledovat úlohu bývalých československých poradců v tomto karibském bolševickém bordelu. Například současný hlavní ekonomický poradce premiéra Paroubka byl jedním z poradců samotného velkého „Che“. Doufejme proto, že se nebudou opakovat jeho ekonomické návrhy ze začátku 90. let, které by nás pravděpodobně dovedly někam na úroveň současné Kuby. Nynější ekonomická politika socialistů však nezapře jistou kubánskou orientaci. Česká republika pod vládou socialistů je též bordelem ve středu Evropy, uplatňující politiku levného piva a levných průmyslových zón – tedy politiku levných a prodejných děvek!

12240 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavitNa cestu do nového otroctví se vydáme sami. Extrémní měnová i fiskální expanze umožňují maskovat rozměr hospodářské katastrofy, kterou umělé globální zastavení ekonomiky přineslo a přineseInflace se probouzí pomalu a jistěEU zrušila právní státy

euPortal.cz

Amerika bude ve válce zničena, ví to obyčejní Američané? Rozumí ten pitomec vládnoucí ve Washingtonu tomuto  jazyku?Chcete válku s Ruskem? Chcete islamizaci Evropy? Chcete se stát otroky sluníčkářské diktarury?

Eurabia.cz

Doporučujeme: Jak novináři oficiálních medií manipulujíAnketa: Jak myslíte, že ČR vypadá s "Vrběticemi" na mezinárodní scéně ?

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Neškrtnete si. Diplomat zná odvetu Moskvy za masakr své ambasádyCo se dělo v Senátu. Držte se: Ohlušující ticho z Hradu. Hamáček mi lhal... Němcová ohromila: Ovlivnění českých prezidentských voleb Ruskem
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění