Jste taky debilové jako já, nebo byste stejně jako premiér Nečas dál zvyšovali daně?

Autor: Radomír Hrabovský | Publikováno: 11.9.2012 | Rubrika: Zamyšlení
Nečas Petr

Ptáte se, čím nás pan premiér obohatil? Ano samozřejmě, svým slovníkem, jimž se začíná přibližovat slovníku našeho milovaného ministra financí Miroslava Kalouska.

Vzpomněl jsem si na páně premiérovo vyjádření opět po nedělních OVM a jeho rozpačité reakci na odhalení soukromého dopisu prezidentu republiky.

Po volbách v r. 2010 jsem, stejně jako mnoho dalších, doufal, že se u nás začíná smrákat na lepší časy. Volby sice vyhráli sociální demokraté, ale bylo jasné, že koalici nebudou mít s kým dojednat. Své určitě také sehrála šíleně drahá, do očí bijící a nenávistná volební kampaň. Spousta politických oponentů veřejně přiznala, že pokud svá předvolební hesla budou představitelé ČSSD myslet alespoň z desetiny vážně, nemá smysl o spolupráci s nimi vůbec uvažovat. A tak nám odstoupil Paroubek a vládní koalici vcelku bezproblémově ustanovila pravice.

Tedy, co to říkám, žádná pravice. To oni o sobě jen tak psali na billboardy a mnoho lidí, bohužel včetně mě, jim uvěřilo.

A tak jsem doufal, že máme konečně vládu, která v tom našem malém chlívku konečně udělá trochu pořádek. Záměrně píšu trochu, zas tak úplně naivní debil nejsem. A jsme u toho kulturního obohacení. Pan premiér oslovení „debil“ povznesl na poněkud jinou úroveň a jedinou větou udělal debily z celé inteligentnější a rozumnější části naší populace.

A tak to se zase necítím v tak špatné společnosti…

Český jazyk je jako živý organismus, který se neustále vyvíjí. Jedním z nejkřiklavějších příkladů poslední doby, je určitě pojem „kmotr“, který během několika málo let získal jiný, naprosto nezávislý význam. Kdoví, možná jsme svědky další zajímavé změny naší mateřštiny. Možná se náš současný premiér nakonec zapíše do dějin něčím zajímavým, humorným, lingvistickým. Protože to, co předvádí jinak na politické scéně, je naprostá tragédie.

Vždy jsem zastával názor, že pokud by nám vládla Sociální demokracie, případně komunisté, byla by to pro naši zemi naprostá katastrofa. A na tom stále trvám.

Bohužel dnes, s odstupem dvou let po volbách jsem nucen přiznat, že rovněž vláda ODS, TOP09 a přeběhlíků, se k naprosté katastrofě přiblížila tak, že je to až k neuvěření.

A co vy? Jste taky debilové jako já, nebo byste stejně jako premiér Nečas dál zvyšovali daně, přestože to do rozpočtu nepřinese nic?

Čtěte také:

 

Bez ironie souhlasím s Kalouskem a Nečasem. Většina voličů opravdu jsou "h.vada a de.ilové"

Vzkaz Kalouska a Nečase voličům: Jste debilové a hovada!

Páteční výzva ODS č. 2: Hajte svůj program, své zásady, své stanovy. Řekněte jasné NE Petru Nečasovi a milionářské dani!

Klíčová slova: ODS  | Miroslav Kalousek  | TOP09  | Petr Nečas
7093 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavitNa cestu do nového otroctví se vydáme sami. Extrémní měnová i fiskální expanze umožňují maskovat rozměr hospodářské katastrofy, kterou umělé globální zastavení ekonomiky přineslo a přineseInflace se probouzí pomalu a jistěEU zrušila právní státy

euPortal.cz

Než se Církev bude těšit ze zmrtvýchvstání, musí spolu s Kristem snášet Jeho utrpení, zejména však Jeho ukřižování. Víme, že Krista zradil Jidáš, apoštol, a proto dnes zrazují Církev nástupci apoštolůPodpořte prosím EUportal.cz

Eurabia.cz

Jak Izrael likviduje své nepřátele? Mohli bychom se inspirovat i my v boji proti islamismu?Česka media dnes přepisuji historií, tak jako to dělali komunisti

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Ty p*čo, jdi do prd*le, máme tu děti v autech. Volejte blázinec! VIDEO z Brna, s aktivistkou se nepáraliKavárník s Pospíšilem a Ferim hodoval na Karlově mostě, teď promluvil: Porušoval jsem zákony, byl jsem na to hrdej
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění