Hasan je vrah a nechce se oholit. Chucpe

Autor: Jakub Roth | Publikováno: 9.9.2012 | Rubrika: Kulturní válka
Islam want to dominate

Nidal Malik Hasan, major a psychiatr US Army, zavraždil třináct lidí. Teď prudí. Nechce se oholit, přesto, že svědci u soudu mají tak ztíženou identifikaci.

Nechal si narůst vous ve vězení, prý z důvodu víry. Teď se hájí náboženskými právy. Soudce jej už několikrát vykázal kvůli plnovousu ze soudní síně. Nyní nařídí, pokud se Hasan neoholí, zbavit ho vousu násilnou cestou. Kromě toho, že vadí při identifikaci, odporuje vojenským řádům. A Hasan je stále voják, který je souzen soudem vojenským. Zastřelil totiž své kolegy na armádní základně. Potud fakta.

A nyní ironie. Ironie počátku třetího tisíciletí. Někdo zradí vlast, které přísahal. Vezme zbraň a ve jménu Alláha začne vraždit. Vraždí své kolegy, své přátele, své spolubojovníky. Vraždí ty, kteří mu věřili. Možná vraždil i nějaké své pacienty, byl přeci lékař. Cítí se být hrdinou. A my se k němu chováme tak, abychom nějak nedejbůh nepoškodili nějaká jeho práva. Ono je totiž dost lidí, kteří mávají praporem lidských práv a žádají, aby VOJENSKÝ soud na jeho bradu a knír bral ohled. Muslim pravověrný je totiž vousáč, jak mu to přikazují slova pouštního lupiče a šílence Mohameda. A na víru se totiž nesahá. Tedy – pokud je muslimská. Na ostatní se může.

Představím si, že bych jako křesťan byl umístěn do vězení. Samozřejmě by mi odebrali všechny šperky (to víte, motorkář, samý prsten, nějaký ten náramek či řetěz s přívěskem HD a tak). Mimo jiné také můj stříbrný křížek, který nosím od svého křtu. Mohl bych protestovat horem dolem, bylo by mi to však prd platné. Sám to plně chápu. A pomíjím, že jsou islámské země, do kterých s takovým křížkem na krku nesmím ani vstoupit. Jejich zákon. Major US Army nesmí mít vousy. Armádní zákon. Kromě toho je onen darebák vrah a je souzen. Takže – o co jde?

Jde jen o drobnou epizodu muslimské drzosti v hostitelských zemích. A je jí víc než dost. Sami jistě víte, jaké nehorázné požadavky islámští hosté neustále vznášejí. A jak se tyto požadavky stupňují. Vystihuje to slovo Chucpe. Hasan nechce, aby mu někdo upíral jeho náboženská práva. On sám však třinácti lidem upřel právo základní – právo na život. Muslimové tvrdí, že islám zakazuje vraždit. Takže se tento tvor vlastně sám odvrátil od své víry. To ale berte jako ironii. Podle mne je muslimem se vším všudy. Tudíž říkám – oholte ho třeba v řetězech, třeba pod narkózou. A pak ho odsuďte. K co nejtvrdšímu trestu. Pokud ne k smrti, navrhuji práci na vězeňské prasečí farmě.

Čtěte také: 

 

Militantní islám s burkami postavme mimo zákon!

Na Evropu míří smrtící islamistické dýky! Neztupíme-li je, zhyneme…

Islám chce dobýt svět

Klíčová slova: multikulturalismus  | islám  | Islamismus
7504 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavitNa cestu do nového otroctví se vydáme sami. Extrémní měnová i fiskální expanze umožňují maskovat rozměr hospodářské katastrofy, kterou umělé globální zastavení ekonomiky přineslo a přineseInflace se probouzí pomalu a jistěEU zrušila právní státy

euPortal.cz

Podpořte prosím EUportal.czPohroma se podle všeho blíží... Nemůže být vítězství Pirátů přece jen k něčemu dobré?

Eurabia.cz

Vzpomínky na Sýrii od českého diplomataVyhlazeni Evropanů je OK. Prostě jedna tlupa té druhé pobije samce a unese samice

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

„Rusko ovlivnilo volby v USA? Někomu hrabe!“ Advokát si vyšlápl proti JourovéA dost! U Pirátů bouchli do stolu: Babiš je estébák. Sám je migrant a dováží ekonomické migranty do svých drůbežáren!
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění