"Ohradil jsem se vůči hlučným a nepořádným cikánům. Hrozí mi za to několik let kriminálu. Kde je spravedlnost?", ptá se majitel strakonického bytu sousedícího s romskými podnájemníky

Autor: František K. Ladislav | Publikováno: 3.9.2012 | Rubrika: Kulturní válka
Cikani

 

Ve Strakonicích vlastním jeden byt. Je v něm usídlena moje stará babička a já k ní občas chodím na návštěvu. Na tom by nebylo nic zvláštního, nebýt změněné situace v celém osmibytovém domě.  V posledních letech jsou majiteli pronajímány dva byty cikánským spoluobčanům. Zatímco v ostatních vchodech našeho společenství vlastníků se, v zájmu obyvatel, zavírají vchodové dveře a v 19 hodin se zamykají, u nás to příchodem cikánů úplně přestalo platit. Dveře bývají přes den otevřené, na noc se nezamykají, ba i v nočních hodinách bývají otevřené. Na denním pořádku se stal nadměrný hluk a smrad. Stále se měnící podnájemníci, zásadně a pouze cikánského etnika, a jejich mnohačetné návštěvy, neustále slovně, nepublikovatelnými vulgarismy, napadají kolemjdoucí i ostatní majitele bytových jednotek, kteří se jim nelíbí. Z přízemí udělali si odkladiště nepotřebných krámů.

 

Za této situace očekával jsem, že to jednou ,"bouchne.´" A aby to bylo správně stylové, odnesl jsem to já. V pátek 31. srpna jsem také šel k babičce a u vchodu setkal jsem se s cikánem, jenž si vedl s sebou další dva, a dům prostě a jednoduše použili jako průchoďák. Moje trpělivost došla a já jim laskavě sdělil, že tam cizí lidi nemají co dělat a že mají dodržovat domovní řád. Před domem jsem to pak slíznul od dalších cikánů, kteří postávali na balkonech. Nadávali mi a jeden mi vyhrožoval, že mi dojde dát přes dršťku. Ještě jsem jim stačil sdělit, že jsou jen podnájemníci a že i pro ně platí nejen domovní řád, ale i všechny zákony České republiky. Pak jsem si došel pro kamaráda z vedlejšího domu, aby byl svědkem toho, jak mě cikáni napadají.

 

K mému údivu, při příchodu k ,"domu hrůzy," jenž původně býval klidným bydlištěm, spatřil jsem policejní hlídku, přivolanou agresivními cikány. Ta nelenila a po krátkém výslechu mne zatkla a odvezla k  dvouhodinovému výslechu na strakonickou policejní stanici. Tam jsem byl nucen odevzdat mobil, klíče a byl se mnou sepsán protokol. Dokonce i na záchod se mnou musel jeden policajt jíti jako doprovod. Pro korektnost musím dodat, že se mnou pánové od ČP jednali solidně a vysvětlovali mi, že musí dodržovat zákony a nařízení, i když jsou vadné.

 

Hlavním důvodem mého zadržení bylo, že cikáni tvrdili, že jsem jim vyhrožoval, jak jejich byty podpálím. Pravdou je, že jsem těmto nepřizpůsobivým nedotknutelným řekl, že pokud budou ve svém jednání pokračovat, tak se plně zasadím o jejich vystěhováním. Samozřejmě si nedělám iluze, i když hodlám příští týden odeslat dopis na Strakonické bytové družstvo, správce našeho společenství vlastníků. Pravděpodobně vše skončí na přestupkové komisi Městského úřadu, od které zaslouženě vyfásnu mastnou pokutu.

 

Až tedy příště půjdu ke své babče, abych se cikánům omluvil a pověděl jim, že, podle českého práva, si mohou v domě dělat, co se jim zlíbí.

 

Jednou jsem tam chtěl bydlet. Nyní uvažuji o to, že byt prodám. Bude ale o něj zájem, v takové atraktivní lokalitě?

 

PS: v případě, že si budou cikáni trvat na svém, a budou si stále navzájem svědčit o tom, že jsem údajně vyhrožoval vypálení jejich, resp. nájemních bytů, hrozí mi mnohaleté vězení. Podle sdělení policistů, se po cause Vítkov musí PČR vážně zabývat všemi podobnými oznámeními. Je evidentní, že policie pracuje na politickou objednávku. A vzhledem k tomu, že jsem opakovaně ve svých článcích kritizoval práci tzv. soudních znalců na extrémismus, mohu počítat, že si na mně smlsnou.

 

Čtěte také: 

 

„25 let jsem bydlel v domě plném cikánů. Respektovali mě, protože jsem se jich nebál.“, říká bývalý obyvatel domu v ostravské čtvrti Mariánské hory

 

Neúspěchy multikulturalismu v ČR: Cikáni

Etno business kvete i v době krize

Klíčová slova: rasismus  | romové  | asimilace
15550 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

Věrně sloužil komunistům a dnes věrně slouží eurohujerům, nový ministr chce rozbíjet V4Jak Němci a Ukrajinci přinášeli civilizaci do Ruska - mučení a totální vyhlazení židů s RusyPRIMA ukázala fotografií muže, který měl zemřít na koronavirus. Muž přitom žije a je plně zdráv!Jak ze sebe udělat totálního idiota. Kandidát na prezidenta Petr Pavel se neskutečně ztrapnilÚplná novinka, tohle by měl přečíst každý Čech! Základy islámu a jejich výklad

euPortal.cz

Český Portál i EUportal ukončují ke konci roku svou činnost a vydávání článkůRusko je dnes svobodnější než „svobodný svět“

Eurabia.cz

Francouzský senát proti léčbě homosexuálůAnalýza: Za střelbou ve švédských ulicích jsou imigranti

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

To vy zbrojíte. Kreml zveřejnil, co Putin řekl Bidenovi. Čtěte celéKonec Lipavského: Po průšvihu v ČT přišlo nečekané. A zlé
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění