Soudruh Vojta Filip: Příklad nevypořádání se české společnosti s hrůzami a obludnostmi komunistického režimu

Autor: Radek Velička | Publikováno: 10.8.2012 | Rubrika: Ostatní
Filip se Stalinem

JUDr. Vojtěch Filip narozen 13. ledna 1955 v Jedovarech u Českých Budějovic je příklad nevypořádání se české společnosti s hrůzami a obludnostmi komunistického režimu, jelikož je předsedou zločinecké organizace KSČM.

Vůbec existence KSČM na politickém spektru je velkým vředem na české společnosti. Komunismus jako takový je metastazující rakovina v lidské společnosti a měl by být zákonnými prostředky odsunut na okraj a přímo na hřbitov dějin. Jaké jiné názory by Vojtěch Filip asi mohl mít, když se narodil v rodině komunistického lampasáka ČSLA.

Při studiu gymnázia se stal členem SSM a byl velice angažovaný jako ideologický referent ve školském výboru SSM. V roce 1983 se stal členem zločinecké a krví ušpiněné KSČ, kdy následně o tři léta později pod krycím jménem FALMER začal spolupracovat s StB, kdy podával správy o spolupracovnících, kteří cestovali do zahraničí. Do řad StB byl naverbován Lubomírem Antalem a pak byl řízen Františkem Hanzalíkem, který mu schvaloval plány a vyhodnocoval spolupráci, jako i schvaloval odměny za spolupráci. Je to stejný František Hanzalík, kterého Filip zaměstnával ve své kanceláři. To bylo trošku minulosti Vojtěcha Filipa.

A jak se projevuje soudruh Filip dnes?

Před čtyřmi lety soudruh Filip na hlavičkovém papíře místopředsedy PS PČR pozval do ČR Sergeje Kascana, člověka, který prohlásil: "Cizinci, kteří podporují běloruskou opozici, by se měli bez soudu a bez vyšetřování na místě střílet!" O čem asi takové styky soudruha Filipa vypovídají? No asi o tom, že je stejný jako Kascan. Vyjádření soudruha Filipa k bolševickému puči v roce 1948: " … masové vystoupení lidí proti tehdejšímu zmatku ve společnosti, které bylo v souladu s ústavou." Takto hodnotil bolševický puč, který za sebou nechal mrtvoly, mrzáky a zničené existence slušných antikomunistů.

Vojtěch Filip prohlašuje, kudy chodí, kudy kráčí, že KSČM nemá nic společného s KSČ, že KSČM je stranou demokratickou, avšak zapomíná, že KSČM je přímou nástupnicí KSČ. To dokazuje její registrace u ministerstva vnitra, kde je KSČM registrována jako územní organizace KSČ a ta je pro změnu podle zákona 198/1993 Sb. zločineckou organizací. Tudíž jsou její členové zločinci, protože schvalují zločiny svým členstvím. Dále pak v materiálech a závěrech VI. sjezdu KSČM stojí: "KSČM nezměnila a nepovažovala za potřebné zásadně měnit svůj vztah k činnosti KSČ. Komunisté nezměnili svůj název, protože nepovažují za možné zásadně měnit svou identitu.

Podstata komunistického hnutí je trvalá, přesahuje hranice minulosti i přítomnosti. Tím se také liší od jiných politických stran." Dále o nezákonných aktivitách KSČM: Vesele a veřejně podporují ministerstvem zakázanou organizaci, Komunistický svaz mládeže! Co s takovou organizací jako je KSČM? Zrušit a pořádně hlídat. Všem lidem je snad jasné, že komunisté zločinci byli, jsou a budou. Komunista je diagnóza člověka, který pro svou zmatenou a pomatenou ideologii je schopen vraždit a jak, to dokázal v minulosti.

Je jen ostudou naší společnosti, že jsme se s komunistickými vředy nedokázali vypořádat do dnešní doby.

Další články autora najdete také na http://radek-velicka.blog.cz

 

Čtěte také: 

Komunista Filip kritizuje korupci a morální marasmus?

Ještě není pozdě je zakázat, ještě ne...

Už jde rudoch od válu, už ho humor přešel. Dělá přitom kraválu, jako by ho věšel.

Klíčová slova: KSČM  | Filip  | komunismus  | extremismus
6545 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavitNa cestu do nového otroctví se vydáme sami. Extrémní měnová i fiskální expanze umožňují maskovat rozměr hospodářské katastrofy, kterou umělé globální zastavení ekonomiky přineslo a přineseInflace se probouzí pomalu a jistěEU zrušila právní státy

euPortal.cz

Piráti v sombrerech: Transgender exempláře obsazují pozice. Budou si depilovat nohy? Revoluce žere vlastní děti. Feministky ostrouhajíPodpořte prosím EUportal.cz

Eurabia.cz

Premiér Orbán vyzval v 7 bodech reformě EU!Jak si s námi vytřel Západ zadek a okradl nás o naše zlato

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

„Migranta do každé rodiny!“ Babiš a Piráti. Soudem rozdmýchané téma. Jak to může skončit? Cyril Svoboda tušíPoslanec Španěl z volebního výboru: Odpovím bez vytáček, změny v ČT budou nutné!
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění