Úrážet a zesměšňovat prezidenta Klause je fajn lidová zábava. Proč ji ale podporují "intelektuální" Lidovky.cz v čele s Terezou Šídlovou?

Autor: Redakce | Publikováno: 7.8.2012 | Rubrika: Ostatní
Klaus

 

Že média do prezidenta bijí ve dne v noci, na to jsem si již zvykl. Nechat ale volně plynout něčím nerušný tok urážek na hlavu státu, když přitom v jiných případech nemůže člověk napsat v internetové diskuzi na Lidovky.cz ani slovo „vůl“, to je přinejmenším podivné.

 

Tentokrát se tedy do šiku protiklausovsky naladěných novinářů postavila Tereza Šídlová. Jelikož se nechce z médií nikdo s redakcí ePortál kamarádit, nevíme, jestli je Tereza skutečně manželkou Jindřicha Šídla. Ale pokud ano, dávalo by to smysl. Jako správná choť se postavila po bok svého milovaného muže a bude pana Jindru podporovat v boji proti semeništi zla, které sídlí na Hradě. Jako manželce paní Tereze tleskáme, v roli novinářky bohužel selhala.

 

Když už toho nejsou schopní čtenáři, tak alespoň novináři by měli v sobě mít špetku soudnosti a především slušnosti.

 

Čím méně prezidentu Klausovi obyčejný člověk rozumí, tím více jej uráží, nadává mu a zesměšňuje ho. Kdyby se tak dělo po hospodách a barech, nebylo by třeba z toho dělat aféru. Že se tak ale děje v internetové diskuzi na Lidovky.cz pod článkem Terezy Šídlové s názvem "Kupte si Klause. Prezidenta nabízejí agentury v USA", to už tolik košér není.

 

Pokochejte se společně s námi nejšťavnatějšími příspěvky z pera těch několika rozumbradů. Jsme si vědomi, že i u některých našich čtenářů za to ti anonymní fiškusové sklidí pochvalu a uznání. Věříme však, že většina našich čtenářů je přeci jen přemýšlivější a nehodnotí svět kolem sebe pouze na základě mediálních nálepek a novinářské poťouchlosti.

 

Nuže, pojďme na věc!

 

1. Diskuzi vévodí s 23 palci (včera v poledne) nahoru jakýsi Václav Fišer, který se rovnou dištancoval od celého prezidentského úřadu. Klaus není jeho prezident. Je to snob a navíc ještě hlupák. A basta. Inu, proč ne. Když to říká Václav Fišer, něco na tom bude...

 

Václav Fišer ·  Autor nejlepších komentářů

Klaus je velice ješitný a hloupý snob. Není to můj president.

Odpovědět · 23 · To se mi líbí · Sledovat příspěvek · Před 4 hodinami

 

2. Pozadu nezůstává ani vyhlášení šprýmař George Chang, který je svým vytříbeným humorem známý po celé rozlehlé internetové diskuzi Lidovky.cz. Ani jeho deset palců nahoru není k zahození. Klaus je zloděj per, protože to ukazovala na ČT. Hotovo!

 

George Chang ·  Autor nejlepších komentářů

Kupte si ho a už si ho nechte.:-) Je však pravda, že musíte mít dostatek per při podpisu smlouvy.:-))

Odpovědět · 10 · To se mi líbí · Sledovat příspěvek · Před 4 hodinami

 

3. Poněkud jadrnější slovník vytáhla ze své intelektuální mošny dáma Lenka Janů. Ani ji neunikla pravda o zlodějských choutkách prezidenta naší země. Přísná, ale spravedlivá to žena. Doma bychom ji ale mít nechtěli. 

 

Lenka Janů ·  Autor nejlepších komentářů

Místo toho,aby vládnul a dělal pořádek ve vládě,píše si nesmyslné přednášky v pracovní době,aby už nemusel krást propisky a vydělal si na nějakém tom žvástu,co vypustí z tlamy.Jeho knihy nikdo nečte,tak začal mluvit,ale to je druhá katastrofa.Ať už jde do hajzlu a bude klid.

 

4. Láďa Vojta, nejspíš profesionální etnolog, zavrhl rovnou celé Spojené státy. Litujeme zemi za velkou louží a žádáme touto cestou Laďu, aby dal Obamově království ještě jednu šanci. 

 

Ladislav Vojta ·  Autor nejlepších komentářů · VUT Brno a VŠE Praha

Když chce někdo jeho poslouchat, tak to musí už pěkný vůl.- Ale těch je v Americe nahusto !

Odpovědět · 4 · To se mi líbí · Sledovat příspěvek · Před 4 hodinami

 

5. Milan Petrásek sice bez „palců nahoru“, ale za svoji briskní analýzu prezidenta Klause by si jistě nějaké to oslavné hýkání zasloužil, co říkáte?

 

Milan Petrasek ·  Autor nejlepších komentářů

Stále mně uniká správná odpověď na otázku: Čím to je, že nás zaštiťuje kašpar s mentalitou extremisty?

Odpovědět · To se mi líbí · Sledovat příspěvek · Přibližně před hodinou

 

Zkrátka a dobře, když urážíte Klause, jste kvalitní a rozumný člověk  se zdravý m světonázorem. Pokud se jej rozhodnete zastat či polemizovat s autory ničím nepodložených vulgarit, jste blb, říťolezec, hlupáček a v nejlepším případě placený agent Hradu. 

Jakou z výše zmíněných nálepek nám dají zdejší vulgární diskutéři  tentokrát?

 

Čtěte také:

Narozeniny Václava Klause - Antiklausovci opět šíří nesmysly

Klaus je zločinec, hrr na něj!

Podle bolšána Kellera Klaus hloupne. Hnizdil chtěl Klause zbavit prezidentství. Proč se radši oba nevěnují Peheho obsesi Klausem?

6623 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavitNa cestu do nového otroctví se vydáme sami. Extrémní měnová i fiskální expanze umožňují maskovat rozměr hospodářské katastrofy, kterou umělé globální zastavení ekonomiky přineslo a přineseInflace se probouzí pomalu a jistěEU zrušila právní státy

euPortal.cz

Podpořte prosím EUportal.czPohroma se podle všeho blíží... Nemůže být vítězství Pirátů přece jen k něčemu dobré?

Eurabia.cz

Vzpomínky na Sýrii od českého diplomataVyhlazeni Evropanů je OK. Prostě jedna tlupa té druhé pobije samce a unese samice

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

„Rusko ovlivnilo volby v USA? Někomu hrabe!“ Advokát si vyšlápl proti JourovéA dost! U Pirátů bouchli do stolu: Babiš je estébák. Sám je migrant a dováží ekonomické migranty do svých drůbežáren!
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění