Pro důkazy není třeba chodit daleko, v bolševických Haló novinách se píše podobným stylem, akorát poněkud v sofistikovanější podobě. Toto jsou evidentně práce z dílny členů KSČM. To, že komunisté ohýbají obecné morální hodnoty podle toho, jak se jim to hodí, svědčí i události v Sovětském svazu. Tamní bolševici neváhali sáhnout ve dvacátých letech minulého století i k těm nebrutálnějším metodám likvidace svých oponentů. A tak do lesů, kde se před rudými rabujícími bandami, ukrývali vesničané včetně žen a dětí, neváhali vypouštět bojové otravné plyny.

Výzvy k násilí a zabíjení nemůže tolerovat žádná slušná společnost. Co je špatné na lidech, jakými jsou například Radim Jančura a Stanislav Bernard, kteří svého bohatství dosáhli odříkáním a tvrdou prací. A nějaký flákač, který v životě nic nedokázal a není schopen uživit vlastní rodinu, začne vyhrožovat schopným lidem. Vsadím se, že autor této šílenosti, vyniká pouze v tom, že peníze, které vydělá, prochlastá. Je to zbabělý ubožák, který je silný pouze jako anonym na webu nebo v hospodě u piva. Ti, co píši takové nehoráznosti, patří mezi lidskou spodinu a odpad.

S takovými, co hrozí násilím, je potřeba jednat rázně. Patří za mříže na hezkých pár let a ti, co nenávist mezi lidmi šíří, tedy KSČM a jeji spřízněné satelity, musí být zakázány a vyloučeny ze slušné společnosti.

Čtěte také: 

Revoluce, znárodnění, umlčení kritiků. KSČ 1948, KSČM 2012

Kateřino Konečná z KSČM, víš, že komunisti zabili dvakrát více lidí než nacisti?

 

Komunisté chtějí revoluci