Píchni si „zlatou dávku“! Ulevíš islamistům, nacistům i komunistům!

Autor: Pavel Křepelka | Publikováno: 14.10.2005 | Rubrika: Zamyšlení
Muslimka

Islamisté, komunisté, neonacisté! Ti všichni tleskají. Proč? Evropská unie bezpohlavně chroptí v bahnu politické korektnosti. Jakýkoliv tvrdší názor na to či ono je automatickou „stopkou“ při šplhání po kariérních žebříčcích Bruselu i Štrasburku. Umíš se k něčemu rozhodně vyjádřit? Nechceme tě. Příště drž hubu a krok.

To proto ty hejna šedých úředníků, umrlčích politiků. Přesně jako za komunismu: kdo vyčnívá, toho je třeba stáhnout mezi nás průměrné, mezi nás bez názoru.

To už všichni ti úředníci a politické mozky zapomněli na milióny obětí komunismu, na milióny obětí nacismu? Vždyť ještě jejich dědové a babičky nasazovali za časté krk proti rudým i hnědým zvěrstvům. Neučili se bruselští byrokrati, jak se kdysi Evropa hrdinně bránila Turkovi?

Jenže to byla jiná Evropa. Evropa ideálů, pevných zásad a hodnot. Evropa, která věděla, že je kulturně, vzdělanostně výše než musulmanští barbaři. Evropa, která si sama sebe vážila. Evropa, za kterou mělo smysl bojovat.

Vždyť kdyby tehdy Evropa nebojovala, žádný bruselský úředník by dnes nerozhodoval ani o umístění záchodků na mateřské škole. Jen v Bagdádu či Istanbulu by muezín hlásal své koránové pravdy. Žádná svoboda, žádná demokracie, ale, pravda, také žádná politická korektnost!

Evropská unie si sama sobě píchá další a další dávky politické korektnosti. Závislost stoupá. Krvelační islamisté, komunisté i neonacisté už se třesou se záblesky v očích, až si vpíchne svoji zlatou dávku a skončí v tratolišti krve, poražena sama sebou. Pak přijde doba poroby, útlaku, nesvobody, válek, utrpení. Doba BEZ politické korektnosti.

Protože kdo nemá pevný názor, ten si svobodu nezaslouží. Demokracie, zašlapávaná do země politickou korektností, je dříve či později odsouzena k zániku.

5583 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupujeZe zápisníku demonstrantaO co jde v případu Koněv? Veřejná služba? Ne, propaganda!

euPortal.cz

Je třeba, aby nyní promluvil Putin – a to ještě dříve, než promluví děla. A to proto, že je jen malá naděje na to, že se Rusko bude moci budoucímu střetu vyhnout. Jinak hrozí ArmageddonTakovéto děsivé věci se opravdu dějí v českém zdravotnictví... Čtěte příběhy konkrétních lidí

Eurabia.cz

Poslanec SPD a zkušený ex-diplomat Kobza analyzuje krizi kolem útoků na saúdskoarabskou rafineriíDnešní Londýn - dav v černém zahalených muslimek oslavuje multikulturalismus

FreeGlobe.cz

Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)Špiclovali Židi Trumpa a nasadili na něj odposlechy?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

eOdborar.cz

Švédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....Agent CIA promluvil: Šokující informace o tom, jak globální elita týrá děti a zneužívá je na satanistické rituály

ParlamentniListy.cz

Ovčáček čelil tvůrci pořadu To se ví i rozpálené redaktorce: Vy jste problematická osoba. A sdílíte SputnikHistorik: Protektorát se vrátí? Nechtějí si to připustit. Ale...
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění