Píchni si „zlatou dávku“! Ulevíš islamistům, nacistům i komunistům!

Autor: Pavel Křepelka | Publikováno: 14.10.2005 | Rubrika: Zamyšlení
Muslimka

Islamisté, komunisté, neonacisté! Ti všichni tleskají. Proč? Evropská unie bezpohlavně chroptí v bahnu politické korektnosti. Jakýkoliv tvrdší názor na to či ono je automatickou „stopkou“ při šplhání po kariérních žebříčcích Bruselu i Štrasburku. Umíš se k něčemu rozhodně vyjádřit? Nechceme tě. Příště drž hubu a krok.

To proto ty hejna šedých úředníků, umrlčích politiků. Přesně jako za komunismu: kdo vyčnívá, toho je třeba stáhnout mezi nás průměrné, mezi nás bez názoru.

To už všichni ti úředníci a politické mozky zapomněli na milióny obětí komunismu, na milióny obětí nacismu? Vždyť ještě jejich dědové a babičky nasazovali za časté krk proti rudým i hnědým zvěrstvům. Neučili se bruselští byrokrati, jak se kdysi Evropa hrdinně bránila Turkovi?

Jenže to byla jiná Evropa. Evropa ideálů, pevných zásad a hodnot. Evropa, která věděla, že je kulturně, vzdělanostně výše než musulmanští barbaři. Evropa, která si sama sebe vážila. Evropa, za kterou mělo smysl bojovat.

Vždyť kdyby tehdy Evropa nebojovala, žádný bruselský úředník by dnes nerozhodoval ani o umístění záchodků na mateřské škole. Jen v Bagdádu či Istanbulu by muezín hlásal své koránové pravdy. Žádná svoboda, žádná demokracie, ale, pravda, také žádná politická korektnost!

Evropská unie si sama sobě píchá další a další dávky politické korektnosti. Závislost stoupá. Krvelační islamisté, komunisté i neonacisté už se třesou se záblesky v očích, až si vpíchne svoji zlatou dávku a skončí v tratolišti krve, poražena sama sebou. Pak přijde doba poroby, útlaku, nesvobody, válek, utrpení. Doba BEZ politické korektnosti.

Protože kdo nemá pevný názor, ten si svobodu nezaslouží. Demokracie, zašlapávaná do země politickou korektností, je dříve či později odsouzena k zániku.

6184 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavitNa cestu do nového otroctví se vydáme sami. Extrémní měnová i fiskální expanze umožňují maskovat rozměr hospodářské katastrofy, kterou umělé globální zastavení ekonomiky přineslo a přineseInflace se probouzí pomalu a jistěEU zrušila právní státy

euPortal.cz

Velmi přátelský vztah k Rusku je už po staletí součástí české národní identityChcete válku s Ruskem? Chcete islamizaci Evropy? Chcete se stát otroky sluníčkářské diktarury?

Eurabia.cz

Zahraniční tisk vnímá roztržku mezi Prahou a Moskvou jen jako bizarní záležitost ČeskaEU chystá žalobu na Astru Zenecu

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Zahradil promluvil při narozeninách ODS: Revoluční mládež Pirátů. Kultura udávání. StokaNotičky z USA. Babiš na tiskovce vypadal, že se rozbrečí. Stvořitel Drahoše a Pavla vylezl z nory. Vyoral o týdnu války s Ruskem
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění