Jasně, že to není ani rozpočet, ba ani Bradáčová. Když chvíli počkáme, tak uvidíme, protože jak známo, u nás co vědí dva vědí za chvíli všichni. Spíš bych věřil větě disidenta Johna Boka : "Idioti. Nevěřte, že Pospíšil končí kvůli Bradáčové".

John Bok je  jedním z největších odpůrců a kritiků Jiřího Pospíšila. Už v roce 2010 se dopisem obrátil na Petra Nečase se žádostí, aby ho nenavrhoval do čela resortu. Premiéra opakovaně vyzýval, aby Pospíšila z funkce odvolal. Za jeho koncem ve funkci nyní tuší něco tak závažného, že nám až polezou oči z důlků.

John Bok to zdůvodňoval tím, že Pospíšil ztratil morální právo stát v čele resortu svým „spolupachatelstvím“ při zneužití moci státních zástupců v kauze Jiřího Čunka. Poté, co se v červenci 2010 stal Pospíšil znovu ministrem, obrátil se John Bok několikrát na premiéra s žádostí o jeho odvolání a na samotného ministra, aby sám na funkci rezignoval.

„Když slyším novináře, jak kalkulují, že to je kvůli státním zástupcům a dosazení někoho nového, tak říkám veřejně, že to jsou idioti a sebestřední náfukové, protože ignorují celou historii pana Pospíšila. Určitě to ale musí být velká prda, když byl odvolán tak rychle a pan Nečas řekl, že jeho důvěra klesla pod bod mrazu. Ale že selhal pan Pospíšil jako manažer a že to je kvůli rozpočtu, tomu nevěřím a nevěří tomu nikdo v republice,“ říká  John Bok.

„Mám dokonce pocit, že by to mohlo být něco obdobného, jako když se orgány činné v trestním řízení zajímají o paní Parkanovou. Mám před očima tu Vidnavu, kde se nákupem baráku prošustrovalo sice ´jen´ 29 milionů, ale je naprosto zbytečný a Vězeňská služba ho vůbec nepotřebuje,“ připomíná John Bok, že policie prověřovala okolnosti  v souvislosti se zakoupením bývalého kněžského semináře ve Vidnavě, z něhož se měl stát detenční ústav a státu měla být údajně způsobena škoda ve výši 29 milionů korun.

Nu a tak na rozdíl od všech těch takypremiérů co svolávají pomatené demonstrace si před hodnocením premiérova kroku počkám, co se z toho vyvrbí. A není náhodou, že Tomio Okamura, který obvykle dobře nasliní prst odkud vítr vane a co chce čtenář slyšet, tentokrát nepluje s proudem.
http://okamura.blog.idnes.cz/c/277248/Ministr-Pospisil-odesla-zaba-na-prameni.html

Co na závěr. Myslím, že pan premiér načural do mraveniště a všichni ti mravenci teď pobíhají jako blbí a tichounce volají. Co to ku*va bylo, co to ku*va bylo? Vyčkejme. Ono se uvidí co to bylo. Halekání několika desítek demonstrantů a články našich osvědčených mediálních opinionmakerů na tom nezmění ani ň.

Čtěte také: 

 

Nesprávně mířená střela

Jiří Pospíšil si v ČT opět honil triko

Zdroje oblíbenosti ministra kmotrovské spravedlnost