Cikána nepředěláš aneb "bílí" Češi ve vlastní zemi občany druhé kategorie

Autor: Jan Králík | Publikováno: 25.6.2012 | Rubrika: Zamyšlení
cikanska vlajka

Róm je cizí slovo, ale pořád se používá. V zemi kde mačetový útok se vydává, za hospodskou rvačku a pokřik „cikáni do práce“ za rasistický útok se není čemu divit. Více než dvacet let se hovoří o integraci této občanské skupiny do většinové společnosti a pořád se to nějak nedaří.

Proč se cikáni v Kanadě mohou chovat slušně a u nás s tím mají nekonečný problém. Proč se neustále nějaká skupina lidí domnívá, že je něčím vyjímečná? Proč se nám neustále někdo snaží namluvit, že krádeže, rvačky, znásilňování, prodej drog, nepořádek, zápach a hluk jsou výrazem projevu jiného etnika.

V dnešní ekonomicky složité době mají problém najít práci mladí, staří, černí i bílí. Je zcela falešné a prázdné se neustále vymlouvat na nějakou národnost nebo barvu pleti. Již více než dvacet let neexistuje ústavní právo na práci. Je svobodným rozhodnutím každého zaměstnavatele koho zaměstná a kolik mu za odvedenou práci zaplatí. Osobně se domnívám, že je i právem každého vlastníka rozhodnout o tom koho pustí na svůj pozemek nebo provozovny. V ČR jsou pořád ještě málo uplatňována vlastnická práva.

Cikáni údajně rádi kočují, ale pokud je vlastník pro neplacení nebo z jiného důvodu vystěhuje z bytu, tak se najednou jedná o diskriminaci. Různá dobře placená nevládní sdružení to hned řeší a diváci to mohou sledovat v hlavních zpravodajských relacích. Jejich odlišnost spočívá v tom, že normální je neplatit.

Pro většinovou společnost je ovšem normální dodržovat pravidla hry a za chyby přijmout odpovídající sankci. V řešení cikánské otázky chybí větší politická odvaha. Integrace cikánů do společnosti je dobrý byznys.

Pokud by ČR nemusela živit tisíce cikánů, tak máme vyrovnaný státní rozpočet. Jediným řešením situace je pravidlo, že zákon platí pro všechny a sociální pomoc si zaslouží jenom ti skutečně potřební!

Češi nemohou být ve vlastní zemi občany druhé kategorie.

Čtěte také: 

Za bolševika jsem učil 5 let v karlínské škole plné cikánů. Měli se jak prasata v žitě. Holomek i Samková lžou!

Cikáni jsou "deprivované oběti". Za to, že kradou, může většinová společnost!

 

Romové se bouří: Zakažme rasistického Mikeše

Klíčová slova: rasismus  | romové  | pozitivní diskriminace  | asimilace
11806 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavitNa cestu do nového otroctví se vydáme sami. Extrémní měnová i fiskální expanze umožňují maskovat rozměr hospodářské katastrofy, kterou umělé globální zastavení ekonomiky přineslo a přineseInflace se probouzí pomalu a jistěEU zrušila právní státy

euPortal.cz

Piráti v sombrerech: Transgender exempláře obsazují pozice. Budou si depilovat nohy? Revoluce žere vlastní děti. Feministky ostrouhajíPodpořte prosím EUportal.cz

Eurabia.cz

Premiér Orbán vyzval v 7 bodech reformě EU!Jak si s námi vytřel Západ zadek a okradl nás o naše zlato

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

„Migranta do každé rodiny!“ Babiš a Piráti. Soudem rozdmýchané téma. Jak to může skončit? Cyril Svoboda tušíPoslanec Španěl z volebního výboru: Odpovím bez vytáček, změny v ČT budou nutné!
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění