Komunismus, nejzrůdnější ideologie v dějinách civilizovaného světa

Autor: Václav Král | Publikováno: 13.6.2012 | Rubrika: Zamyšlení
Bolsevici

Oblíbeným tématem je rasismus a problematika neonacistických tendencí. Je to příklad zjednodušeného myšlní lidí v zemích východní Evropy a hlavně České republiky Samozřejmě že rasová nenávist a nacionalistické a neonacistické jevy jsou škodlivým projevem dnešní doby. Nicméně existuje nědo daleko horšího, ďábelského, něco, do přivedlo do záhuby celé národy. Tím něčím je komunistická ideologie.

Vedle Islámu, který ovšem není (zatím), součástí vyspělé euroatlantické společnosti, je to to nejhorší, co lidstvo v jeho nedlouhé historii mohlo potkat. Často čtu komentáře, jakési mávnutí rukou a slova o tom, že netřeba se tím už zabývat a že komunismus je vlastně už mrtvý. Nic není vzdálenějšího pravdě. Dějiny lidstva jsou dějinami nadějí a mnohdy dějinami nadějí falešných.

Ve jménu těchto falešných nadějí, je slabým a nemocným, nebo jen bědným nabízena jakási alternativa, tu formou vešného života a vzkříšení po boku Boha, jindy zase lepší a spravedlivější společnosti, vedené tím nejspravedlivějším vůdcem, jakýmsi téměř nadpozemským Guru. Minulé století toho bylo dokonalým důkazem. Nejprve Marx s Engelsem vymysleli jakýsi monstrozní projekt, na základě kterého, by v nedaleké budoucnosti, patřilo všechno všem a všem by stačilo mít jen to, co k životu nezbytně potřebují.

Je to idea přímo perverzní v tom, že přímo popírá, lidskou touhu po soutěživosti a po seberealizaci. To ovšem nebránilo tomu, aby se tohoto bumbrlíčka nechytili ti, kteří v hlavách spřádali plány o světovládě. Lenin, pamatujete to jméno? Trockij a samozřejmě ten hlavní zločinec, padouch a zloduch Stalin. Zajímavé na tom je, že každý z této svaté trojice se vlastně jmenoval ve skutečnosti jinak. A tak, zatímco Hitler, v Německu spřádal své sny o moci a ovládnutí světa poněkud silně nerealistickou formou, totiž válečným konfliktem, Sovětský svaz měl ve všem jasno.

Stalin přesvědčil svůj lid, přesněji řečeno, lid svůj a lid okupovaných zemí, že on jím přinese život, jaký dosud nezažili. Co na tom , že lidé umírali hlady, že dokonce přicházely zprávy o kanibalizmu, vyděržať tovaryšč nada, to byla myšlenka dne. A lídé vydrželi. Vydrželi i tehdy, kdy Hitler skočil Stalinovi na špek a uvěřil, že dobytí SSSR je jen otázkou několika málo dní. Co následovalo pamatujeme z hodin dějepisu. Mohutný pochod Rudé armády napříč Evropou, který nezastavila ani US ARMY. Tedy zastavila ale poměrně pozdě. Hodně pozdě. Následky?

Svět byl sice osvobozen of nacistického Německa, nicméně, Evropu ovládlo bolševické Sovětsko.Tfuj, už jen to slovo se mi hnusí. Kdo za to může? Západ má pochopitelně pořádný kýbl másla na hlavě. nicméně jak se říká, po bitvě je každý generálem a nikdo neví, jaká hra se tehdy hrála. Stalin si mnul ruce. Získal velkou část Evropy, pouze za slib naděje. KSČ, s pomocí svých přisluhovačů sehrála fatální roli v dějínách národa. Zrada. Vlastizrada. To je slovo které je příhodné. Kradlí, vraždili a ničili vše, co se jím nelíbílo. To jsou dějiny komunismu. Stejné pro Československo, Polsko nebo třeba Mongolsko. Komunistická strana je dnes součástí politické moci. A jejích moc roste. Proč? Opět je to naděje. Slib nemožného. A krátká paměť.

Lidé si pamatují, že sice nebyly banány a pomeranče, ale měli práci a bydlení a nemuseli se bát stáří. A to je voda na zločinecký komunistický mlýn. Vláda, která svou politiku opírá na oslabování už tak dost slabých sociálních jistot, taková vláda je pro komunisty požehnáním. Mohou křičet, jak za jejích režimu to nebylo. Jak se všichni měli dobře. A podobně. A zase, davy uvěří. Chtějí se nechat klamat. Vždyť slibem neurazíš. A žít ve lži je tak snadné.

Přestože existuje zákon o protiprávnosti režimu nebo jak se ten zákon jmenuje, nechce se mi to hledat, přestože je trestné podporovat hnutí směřující k omezování svobod, přesto komunistická strana dále existuje.Její síla roste. A mnozí věří, že historie se už nemůže opakovat. Za zpěv internacionály, za bolševické symboly, za oslavování zrádce Gottwalda a zločince Stalina vás nikdo nepožene k zodpovědnosti. Za nakreslenou svastiku nebo jen za vytetované runové znaky můžete do vězení. Paradox? Ano a hodně velký.

Připomenu jen v krátkosti statistiku. Za období druhé světové války, zahynulo odhadem 70 milinonu lidí. Na všech stranách. Vláda komunistických režimů, ci celosvětově vyžádala 90 milionů životů. Zajímavé srovnáni. Komunismus není mrtvý. Komunismus je stále tady a je stále zákeřnější. Tak to mějte na paměti.

Čtěte také: 

 

Levicové nesmysly (část 1.): Parlamentní pravice

Socialistický zvyk je evropská železná košile

Kupředu levá…aneb hrobaři české pravice

Klíčová slova: KSČM  | Filip  | komunismus  | levice  | Lenin  | Grebeníček  | Gottwald
7583 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Bezprecedentní pokrytectví ODS?Starosta Čižinský vyhlásil na Praze 7 stav klimatické nouze. Budou se řezat výfuky i ruce, omezí se souložení a Greta dostane pomníkNamísto přestavby přístavbaRozvojové Česko a kapitalistická ČínaCirkus bude!

euPortal.cz

Salvini šokoval marxistického papeže. Odevzdání hlasu SPD je v těchto volbách i hlasem pro SalvinihoTakhle vypadají "rasově vyvážené reklamy". Podívejte se

Eurabia.cz

Kulaci dneška?! Švédsko kráčí ve šlépějích bolševizmu - děti nepřátel režimu jsou ve školách mučeny a zesměšňoványChcete volit v eurovolbách KDU-ČSL? A víte, že č.1 jejich kandidátky podpořilo islámské povstalce proti syrským křesťanům?

FreeGlobe.cz

Stovky nelegálních imigrantů z Afriky okupovaly největší francouzské letiště. Křičeli, že Francie nepatří Francouzům. Co dostali za odměnu? (+ video)Digitální vražda a vymazání ze světa. Ukázkový případ nepohodlného novináře Alexe Jonese

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

euServer.cz

Zběsilému úsilí téměř všech našich oficiálních médií, aby všichni naši lidé proklínali Rusko, do nebes vynášeli Ameriku a byli náruživými fandy EU a NATOBezradnost KSČM podporující v čele vlády oligarchu a současně se tvářící jako sociálně, ekologicky, a kdoví jak ještě starostlivou politickou stranu

eOdborar.cz

Britští dělníci tleskají stoupencům Brexitu, které by před třiceti roky hnali klackyČeši jsou zase pro smích a za totální idioty aneb sankce proti Rusku dodržujeme asi jenom my ...

ParlamentniListy.cz

Skončí jako Drahoš! Rána demonstrantům z VáclavákuPithart vzpomínal na Havla. Jen za něj prý fungovalo dnešní blízké spojenectví
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění