Komunismus, nejzrůdnější ideologie v dějinách civilizovaného světa

Autor: Václav Král | Publikováno: 13.6.2012 | Rubrika: Zamyšlení
Bolsevici

Oblíbeným tématem je rasismus a problematika neonacistických tendencí. Je to příklad zjednodušeného myšlní lidí v zemích východní Evropy a hlavně České republiky Samozřejmě že rasová nenávist a nacionalistické a neonacistické jevy jsou škodlivým projevem dnešní doby. Nicméně existuje nědo daleko horšího, ďábelského, něco, do přivedlo do záhuby celé národy. Tím něčím je komunistická ideologie.

Vedle Islámu, který ovšem není (zatím), součástí vyspělé euroatlantické společnosti, je to to nejhorší, co lidstvo v jeho nedlouhé historii mohlo potkat. Často čtu komentáře, jakési mávnutí rukou a slova o tom, že netřeba se tím už zabývat a že komunismus je vlastně už mrtvý. Nic není vzdálenějšího pravdě. Dějiny lidstva jsou dějinami nadějí a mnohdy dějinami nadějí falešných.

Ve jménu těchto falešných nadějí, je slabým a nemocným, nebo jen bědným nabízena jakási alternativa, tu formou vešného života a vzkříšení po boku Boha, jindy zase lepší a spravedlivější společnosti, vedené tím nejspravedlivějším vůdcem, jakýmsi téměř nadpozemským Guru. Minulé století toho bylo dokonalým důkazem. Nejprve Marx s Engelsem vymysleli jakýsi monstrozní projekt, na základě kterého, by v nedaleké budoucnosti, patřilo všechno všem a všem by stačilo mít jen to, co k životu nezbytně potřebují.

Je to idea přímo perverzní v tom, že přímo popírá, lidskou touhu po soutěživosti a po seberealizaci. To ovšem nebránilo tomu, aby se tohoto bumbrlíčka nechytili ti, kteří v hlavách spřádali plány o světovládě. Lenin, pamatujete to jméno? Trockij a samozřejmě ten hlavní zločinec, padouch a zloduch Stalin. Zajímavé na tom je, že každý z této svaté trojice se vlastně jmenoval ve skutečnosti jinak. A tak, zatímco Hitler, v Německu spřádal své sny o moci a ovládnutí světa poněkud silně nerealistickou formou, totiž válečným konfliktem, Sovětský svaz měl ve všem jasno.

Stalin přesvědčil svůj lid, přesněji řečeno, lid svůj a lid okupovaných zemí, že on jím přinese život, jaký dosud nezažili. Co na tom , že lidé umírali hlady, že dokonce přicházely zprávy o kanibalizmu, vyděržať tovaryšč nada, to byla myšlenka dne. A lídé vydrželi. Vydrželi i tehdy, kdy Hitler skočil Stalinovi na špek a uvěřil, že dobytí SSSR je jen otázkou několika málo dní. Co následovalo pamatujeme z hodin dějepisu. Mohutný pochod Rudé armády napříč Evropou, který nezastavila ani US ARMY. Tedy zastavila ale poměrně pozdě. Hodně pozdě. Následky?

Svět byl sice osvobozen of nacistického Německa, nicméně, Evropu ovládlo bolševické Sovětsko.Tfuj, už jen to slovo se mi hnusí. Kdo za to může? Západ má pochopitelně pořádný kýbl másla na hlavě. nicméně jak se říká, po bitvě je každý generálem a nikdo neví, jaká hra se tehdy hrála. Stalin si mnul ruce. Získal velkou část Evropy, pouze za slib naděje. KSČ, s pomocí svých přisluhovačů sehrála fatální roli v dějínách národa. Zrada. Vlastizrada. To je slovo které je příhodné. Kradlí, vraždili a ničili vše, co se jím nelíbílo. To jsou dějiny komunismu. Stejné pro Československo, Polsko nebo třeba Mongolsko. Komunistická strana je dnes součástí politické moci. A jejích moc roste. Proč? Opět je to naděje. Slib nemožného. A krátká paměť.

Lidé si pamatují, že sice nebyly banány a pomeranče, ale měli práci a bydlení a nemuseli se bát stáří. A to je voda na zločinecký komunistický mlýn. Vláda, která svou politiku opírá na oslabování už tak dost slabých sociálních jistot, taková vláda je pro komunisty požehnáním. Mohou křičet, jak za jejích režimu to nebylo. Jak se všichni měli dobře. A podobně. A zase, davy uvěří. Chtějí se nechat klamat. Vždyť slibem neurazíš. A žít ve lži je tak snadné.

Přestože existuje zákon o protiprávnosti režimu nebo jak se ten zákon jmenuje, nechce se mi to hledat, přestože je trestné podporovat hnutí směřující k omezování svobod, přesto komunistická strana dále existuje.Její síla roste. A mnozí věří, že historie se už nemůže opakovat. Za zpěv internacionály, za bolševické symboly, za oslavování zrádce Gottwalda a zločince Stalina vás nikdo nepožene k zodpovědnosti. Za nakreslenou svastiku nebo jen za vytetované runové znaky můžete do vězení. Paradox? Ano a hodně velký.

Připomenu jen v krátkosti statistiku. Za období druhé světové války, zahynulo odhadem 70 milinonu lidí. Na všech stranách. Vláda komunistických režimů, ci celosvětově vyžádala 90 milionů životů. Zajímavé srovnáni. Komunismus není mrtvý. Komunismus je stále tady a je stále zákeřnější. Tak to mějte na paměti.

Čtěte také: 

 

Levicové nesmysly (část 1.): Parlamentní pravice

Socialistický zvyk je evropská železná košile

Kupředu levá…aneb hrobaři české pravice

Klíčová slova: KSČM  | Filip  | komunismus  | levice  | Lenin  | Grebeníček  | Gottwald
7719 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupujeZe zápisníku demonstrantaO co jde v případu Koněv? Veřejná služba? Ne, propaganda!

euPortal.cz

Přátelé, pomozte, prosím, a přispějte na dobrou věc...Tehdy se Havel dozvěděl, že se stane prezidentem… George Soros hovoří o svých setkáních s Václavem Havlem a Karlem Schwarzenbergem…

Eurabia.cz

Heslo Evropského parlamentu: "Národní suverenita je kořenem nejhroznějšího zla naší doby."Poslanec SPD a zkušený ex-diplomat Kobza analyzuje krizi kolem útoků na saúdskoarabskou rafinerií

FreeGlobe.cz

Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)Špiclovali Židi Trumpa a nasadili na něj odposlechy?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

eOdborar.cz

Švédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....Agent CIA promluvil: Šokující informace o tom, jak globální elita týrá děti a zneužívá je na satanistické rituály

ParlamentniListy.cz

Zrušte poplatky pro ČT, udeřil prezident Zeman. A vyslal varování EUEmir Kusturica potrestán za medaili od Zemana? Na FAMU, kterou proslavil, se prý chystá velká akce progresivních levičáků
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění