Existuje vůbec rudý Vejr?

Autor: Jakub Roth | Publikováno: 11.6.2012 | Rubrika: Politika
KSČM

Kdo je Leopold Vejr, zarytý stalinista, člověk, který neváhá obhajovat nejzrůdnější zločiny bolševiků? Existuje vůbec, nebo je to pseudonym jiného mladého komouše? A pokud ano, proč? Našel jsem jeho korespondenci s ideologem KSČM Josefem Hellerem, jde o autorství nějakého materiálu a pánové se tvrdě hádají. Padají taková slova, jako „vy soudruh nejste“ a podobně. Zná Heller Vejra osobně, nebo jde jen o korespondenci dvou navzájem neznámých osob?

Našel jsem reakci bývalého rudého europoslance Strože na jakýsi článek Vejra, ve kterém tento komsomolec naznačuje, že Strož je buržoa. Viděl taváryš Strož někdy autora? Našel jsem spoustu článků, které Vejr podepsal. Ale – nenašel jsem jedinou fotografii. Když jsem minule zde publikoval různé více či méně nebohé smyšlénky mladých kovaných bolševiků, umístil jsem fotografii ke každému z autorů. Kromě Leopolda. Ten totiž jakoby neexistoval.

Ostatně, vzhledem k tomu, že jeho zoufalé obhajoby Stalina, Gottwalda a jiných rudých kreatur čtu již dlouhé roky, nějak mne nenapadlo, že by jaksi řečený Vejr existovat neměl. Domníval jsem se pouze, že mládenec, který bez uzardění napíše „přes svou kritiku severokorejského pojetí socialismu a jeho odklonu od marxismu-leninismu nesmějí komunisté hodní toho jména zapomínat, že současný severokorejský režim zajišťuje korejskému pracujícímu lidu nesrovnatelně lepší životní úroveň než návrat ke kapitalistickému hospodářství“, je jen pouhý srab, který svoji fotografii nikdy nezveřejní, protože se jednoduše bojí.

Ale možná je vše jinak. Na můj e-mail se ozval jistý Pavel (adresu samozřejmě nebudu zveřejňovat), který tvrdí, že Leopold Vejr je jen pseudonym jiného komsomolce, a to Lukáše Vrobela. Údajně je parteigenosse Vrobel paranoidní a má strach, že by byl za své tvrdé názory trestně stíhán. Tudíž vymyslel Vejra. Jak to tedy je? Za sebe říkám, že nevím. Nevím, zda Vrobel je Vejr, nebo je Vejr někdo jiný, či dokonce zda Vejr skutečně existuje, jen se bojí vystrčit kontrfél na veřejnost. Ale přiznám se, že bych to vědět chtěl.

Proto, abych na vlastní oči viděl mladého člověka, který má monstrum Stalina za modlu. Abych osobně poznal chlapce, který by rád nastolil zpět rudý teror. A možná jen proto, abych mu řekl: „Mladý hlupáčku, naštěstí žijeme v systému, který vás za vaši adoraci zrůd a hnusu stíhat nebude, na rozdíl od režimu, jehož strašné zločiny hájíte“.

P.S. Byl bych rád, aby rudí diskutující „neargumentovali“ šoférem Smetanou, ten za své názory nepykal. Tam šlo o něco zcela jiného a není to předmětem tohoto článku.

Čtěte také: 

Komunistický dorost zákaz nerespektuje

Report z akce: Komunisté na nás poslali bitkaře s baseballkama!

 

Zrůdnost u Křižíkovy fontány aneb Gottwaldova mládež měla pré

Klíčová slova: KSČM  | Filip  | komunismus  | Stalin  | Grebeníček  | Gottwald
4460 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavitNa cestu do nového otroctví se vydáme sami. Extrémní měnová i fiskální expanze umožňují maskovat rozměr hospodářské katastrofy, kterou umělé globální zastavení ekonomiky přineslo a přineseInflace se probouzí pomalu a jistěEU zrušila právní státy

euPortal.cz

Podpořte prosím EUportal.czPohroma se podle všeho blíží... Nemůže být vítězství Pirátů přece jen k něčemu dobré?

Eurabia.cz

Vzpomínky na Sýrii od českého diplomataVyhlazeni Evropanů je OK. Prostě jedna tlupa té druhé pobije samce a unese samice

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

„Rusko ovlivnilo volby v USA? Někomu hrabe!“ Advokát si vyšlápl proti JourovéA dost! U Pirátů bouchli do stolu: Babiš je estébák. Sám je migrant a dováží ekonomické migranty do svých drůbežáren!
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění