Multikulturní Pyrrhos zvítězil v Břeclavi

Autor: František K. Ladislav | Publikováno: 26.5.2012 | Rubrika: Polemika
Cikani

 

 

Vyznavači multikulturalismu jsou na koni. Dosáhli skvělého vítězství v propagandistické bitvě o pohled na rómskou komunitu. Matka zbitého chlapce se jim v slzách omluvila, vrátila peníze zpěváku Davidovi, sypala si popel na hlavu. Milci cikánů, ovládající naše významné sdělovací prostředky, slaví úspěch, jenž ve skutečnosti není ničím jiným než obrovským podvodem, demagogií a vymýváním mozků. Za takovou propagandu, jenž se na nás řítí z televize, by se nemusel stydět žádný tyran z jakékoliv nedemokratické země.  Zástupci cikánů ze sdružení Romodrom vydali prohlášení ,,Došla nám trpělivost,´´ ve kterém chtějí vytvoření zákona, který by trestal původce vymyšlených případů namířených proti nim, a jedním dechem žádají o obnovení ministerstva pro lidská práva a národnostní menšiny. O takovém obratu se jim snad ani v bruselském snu nezdálo. Podle všech vyjádření, která jsem  z médií zaregistroval, by se Češi měli stydět a konečně pochopit, že Rómové jsou milí a slušní spoluobčané. Nepopírám, že tato nechutná mediální masáž může někoho ovlivnit natolik, že začne cikánské přistěhovalce snad i míti rád. Při bližším zkoumání celého případu mi však z toho všeho humbuku čpí pachuť psychického nátlaku.

Chlapec z Břeclavi, kupodivu po matce (o otci jsem nikde neslyšel) ukrajinské národnosti, byl přistižen při lži. Alespoň tak je nám to prezentováno. Aniž se vyčká došetření celého případu,  je každému kocábistovi nad slunce jasné, že cikáni neútočili. Oni totiž nikdy neútočí, nikdy nelžou, nikdy nekradou. Poctivě pracují a svými daněmi přispívají do naší společné kasy. Mladík lhal, Rómové to nebyli, případ uzavřen.

Jenomže, jakou důvěryhodnost má člověk, který mění výpovědi a ty minulé označuje za lži? Před soudem žádnou, protože kdo lže jednou, může lhát opakovaně. Celá nafouknutá bublina s pádem ze schodů na zábradlí může splaknout jako mýdlová bublina, až si za týden svou verzi rozmyslí a nynější pravdu opět označí za klam.

V celé věci je navíc mnoho nejasností.

- Jak je možné, že policisté a lékaři nepoznali na chlapci poranění z pádu, na rozdíl od brutálního zmlácení, když tak v jiným případech činí zcela běžně?

- Vyšetřila policie řádně údajné místo činu, tj. schodiště a zábradlí? Sebrala otisky prstů a zaschlou krev? Nikoliv, pouze přistoupila ke konfrontaci.

- Neusnadnila si policie vyšetřování, když místo hledání několika cikánů, uprchlých na Slovensko, vymámila z adolescenta přiznání? Budou vyšetřovatelé, za správný závěr, ve prospěch utlačované nedotknutelné menšiny, povýšeni?

- Byla rodina Oksany Zhyvachivské ušetřena ovlivňování ze strany politiků, policistů, cikánských mafiánů a mediálních multikulturních blouznivců?

Musíme si uvědomit, že patnáctiletý chlapec je silně ovlivnitelný. Prý se bál matky, ale v tom případě by se slušelo doložit, zda byl v minulosti někdy týrán, ať už fyzicky nebo duševně, právě onou zmiňovanou maminkou. Pokud ne, je celý konstrukt na vodě a je jen zbožným přáním manipulátorů toho nejhrubšího zrna. Ti se totiž po léta snaží zalíbit soudruhům komisařům z Evropské unie (vzpomeňme na několikasettisícové odškodné, které musí platit ČR rodině cikána, který vyskočil z policejní místnosti a pád z okna nepřežil), usilovně pracují na začlenění nepřizpůsobivého cikánského etnika do českého kulturního prostředí. V této své činnosti se neštítí žádných špinavostí, v médiích je jim dáván neuvěřitelně velký prostor, který využívají k tomu, aby zastánce českého, původního obyvatelstva, jeho tradic, zvyků a náboženství, stigmatizovali cejchem fašistů.

Dovolím si, jako novinářskou licenci, domyslet si průběh změny ve smýšlení břeclavského chlapce. Je to jen můj názor a není podložený žádným důkazem. Je však založen na indiciích  pozadí celého případu, tak jak jej znám ze sdělovacích prostředků.

Rodinu kontaktovala vládní zmocněnkyně pro cikánská práva (ne pro práva menšin, napadený je Ukrajinec) Monika Šimůnková. Vyjádřila obavy ze vzrůstajícího rasismu a paní Zhyvachivské naznačila, že v případě nespolupráce se státními orgány, by mohla mít rodina problémy. Matka zkopaného chlapce byla opakovaně vystavena též návštěvám, telefonátům a mailům novinářů v žoldu EU, lidskoprávních aktivistům, dále čelila vyhrožování ze strany cikánských bossů, nátlaku policie (jak asi vypadala konfrontace: jeden hodný a jeden zlý policajt?), místního starosty, který chtěl mít už konečně klid, aby nakonec z přesně neurčeného seskupení přišla nabídka úplatku, mnohonásobně převyšujícího dar Michala Davida.

Otázka tedy zní: bál se chlapec více své matky nebo nátlaku několika dobře organizovaných skupin? Škoda, že na toto téma se v televizi nerozhovoří žádný, jinak dobře fundovaný psycholog.

Mám takové tušení, že ne každý bude ovlivněn mediální masáží natolik, aby uvěřil neuvěřitelnému. Že se chlapec zranil na schodišti, lékaři a školení policisté nic nepoznali, a že prodával marihuanu. Lidsky zcela chápu rodinu napadeného, málokdo by dokázal bojovat proti státní mašinérii, podporující zničení všech hodnot, jež formovaly naše předky. To je to samé, jako chtít bojovat s větrnými mlýny. A tak budeme ještě několik dní svědky odporné kampaně, vychvalující cikány, homosexuály, muslimy, židy; zkrátka každého, kdo s naši kulturou nemá nic společného. Multikulurní blouznivci mohou slavit, radovat se, tančit za zvuku cikánských písní.

Avšak, uvědomte si, milí multi-kulti, že, vyjádřeno slovy Pyrrhovými: „Ještě jedno takové vítězství a jste zničeni.

Čtěte také:

 

Analýza: Multikulturalismus je rasistickou doktrínou

Topolánek se vyslovil proti multikulturalismu

Multikulturalismus

Klíčová slova: multikulturalismus  | rasismus  | romové  | asimilace  | romea.cz
6723 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

Věrně sloužil komunistům a dnes věrně slouží eurohujerům, nový ministr chce rozbíjet V4Jak Němci a Ukrajinci přinášeli civilizaci do Ruska - mučení a totální vyhlazení židů s RusyPRIMA ukázala fotografií muže, který měl zemřít na koronavirus. Muž přitom žije a je plně zdráv!Jak ze sebe udělat totálního idiota. Kandidát na prezidenta Petr Pavel se neskutečně ztrapnilÚplná novinka, tohle by měl přečíst každý Čech! Základy islámu a jejich výklad

euPortal.cz

Český Portál i EUportal ukončují ke konci roku svou činnost a vydávání článkůPro Albrightovou bylo půl milionu mrtvých dětí přijatelnou cenou. A Havel podněcoval války USA proti nevinným, říká bývalý diplomat

Eurabia.cz

Imigrantští sirotci ve vlaku okradli a znásilnili 50-letou dámuJourová: Jsem velmi frustrovaná z toho, co se děje v Polsku

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Hejma: Zeman ochráněn před BIS. Za p*tomce. Fiala? Žlutá kartaTajená data. 1 % úmrtí po vakcínách hlášeno. Český matematik cítí zmar
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění