Petr Zveřina: Národ mě obnažil, jen má mamča a taťulda ještě nic nevidí

Autor: Tereza Mátlová | Publikováno: 23.9.2005 | Rubrika: HotNews
VyVolení

Petr Zvěřina do politiky! Čerstvý vyřazený z reality show VyVolení by se v poslaneckých škamnech nebo v ministerském kvádru rozhodně neztratil. Proč? Výtečně mlží.

„Hra na grázla mi docela šla, národ mi to baštil,“ říká jájínek z Václaváku na jednom místě, aby hned jedním dechem – než bys řekl „fičák“ – dodal: „Prima se proti mně spikla, štáb lidem ve vile ubližuje.“ Ještě nezapomene připomenout, že „kdo ve vile zůstane nejdéle, to bude největší chudák.“ Tak jak to tedy je? Hrál grázla, aby se stal chudákem, jenže grázlové z Primy se proti němu spikli? Mlha, mlha, mlha…

No, nejspíše to bude tak, že pan Zvěřina se snažil hrát slušňáka, jenže mu ve vilovém skleníku brzy praskly nervy, odhodil svoji masku a projevil se v celé své povadlé kráse. Svoji milou tím zaskočil tak, že zkolabovala. Jediné dvě osoby, které stále věří, že Petr Zveřina je čestný muž, jsou jeho matka a jeho otec. Přece si po těch letech strávených vypipláváním Petříka nepřiznají, že odvedli silně podprůměrnou práci. Je to taková pohádka o císařových nových šatech naruby. Celé Česko vidí Zvěřinu nahého, jen rodiče se na něj dívají coby oblečeného v gentlemanském sáčku. No ale nedivme se, vždyť jablka často nepadají daleko od stromů.

Petr Zvěřina do politiky a politici do vily! Stačí přesunout parlament na čtrnáct dní do vily VyVolených, nechat poslance, ministry a jiné papaláše dusit se ve vlastní šťávě a hned bychom věděli, koho volit a koho ne. Má to ale i nevýhody. Například tu, že sexu bychom asi příliš neviděli, neb poměr pohlaví je v politických škamnech značně rozostřený.

Ale stejně – politiky do vily nedostanete, a to přesto, že by to pro ně mohla být reklama k nezaplacení. I negativní reklama je OK, jenže tahle by byla negativní až za (kariérní) hrob.

5167 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

Kdo se bojí květáku? Skutečná míra inflace je vyšší než vykazuje Český statistický úřadV případě, že by se nepodařilo déle sehnat více peněz, činnost Eportalu bude ukončenaGeorge Soros. Génius hybridní válkyKoronáč to rozsekl: Zaplaťpámbu za českou korunuVáclav Klaus: Naštěstí je pořád spousta silných myšlenek – výpisky č. 13 (polovina 90. let)

euPortal.cz

Už to začíná! Trumpova vyhláška skoncuje s protiústavní cenzurou technických mamutůNová pokroková ředitelka norského muzea prohlašuje, že kolekce už „nebudou tak bílé a maskulinní

Eurabia.cz

Německá vláda pomáhá s návratem stovkám islámských vrahů z Islámského státuKanáry zaznamenaly 700%ní nárůst ilegálů

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Skryté záměry pomníkové válkyZdeněk Hřib by Emanueli Moravcovi udělal radost...

eOdborar.cz

Ruska vláda zahájila rozsáhlý program finanční podpory pro rodiny postižené koronaviremPrezident Beneš: Nikdy nezapomeňme na to, co s námi Němci v této válce dělali a co zamýšleli s námi učinit

ParlamentniListy.cz

Kdo se tady fláká? Bartoš ve Sněmovně vracel Hamáčkovi jeho slovaUdání starosty Koláře na Kláru Samkovou: ,,A co když o vaší ženě řeknou, že je tlustá k*áva?"
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění