Pokud nechá Evropa padnout Izrael, padne společně s ním! Islamisté nás nenávidí, tak proč jim jdou EUsocialisté na ruku?

Autor: Václav Král | Publikováno: 15.4.2012 | Rubrika: Kulturní válka
Izrael

Pan Grass napsal poudačku, kterou nazval básní. Napsal v ní mnohé ale jednomu se vyhnul. Tomu nejdůležitějšímu, když už píšeme o strachu a obavách.

Všichni víme jak vypadá dnešní Evropa. Ti kteří rádi cestují, oceňují možnost klidných procházek po ulicích evropských velkoměst, možnost poklidného setkáváni s přáteli u kávy nebo skleničky vína v kavárnách. Prostě, přeze všechny problémy, život plyne poklidně a mírově. Proč? Evropa, ta krásná dáma v nejlepších letech, spolu se svou mladší sestrou Amerikou se totiž vydali před staletími cestou budování. Nikoliv válek a hněvu. To bylo ponecháno minulosti a tato minulost pomalinku upadá v zapomění. Byly problémy. Evropa měla svou inkvizici, morové epidémie, epidemie chřipky s tisíci mrtvých. Evropu trápily války a další bouře. Stejně jako Amerika měla občanskou válku, rasové a společenské nepokoje. Přesto se oba kontinenty postupně propravovávaly k dnešní prosperitě. Já vím co chcete říct. Je krize. prosperita jde do háje. Ano, máte částečně pravdu. Nicméně srovnejte to se zeměmi, kde nebudovali, kde zůstalo vše podle představ duchovních vůdců.

K čemu jsou těmto zemím historické památky nedozírné hodnoty, když je nedovedou užít a ony pomalu chátrají. Islámské země nebudují svou budoucnost. Ony žijí v minulosti a tento styl života se snaží vnutit i ostatnímu světu. A kdo nesouhlasí, je nepřítel a je nutno jej zlikvidovat. Toto je politika Islámu, politika muftích a ajjatolláhů a všech těch zarostlých demagogů.

Co k tomuto cíli používají, je bída vlastního obyvatelstva. Davy z těchto zemí proudí do Evropy a prosí o chléb. Evropa je dáma a proto neodmítne prosebníka. Nicméně, velká skupina těchto prosebníků nejsou potřební a hladoví. Jsou to trojské koně. Předvoj. Vidíme to v Londýně i dalších městech, kde hordy zakuklených křičí o fašistické Británii, o prohnilém západu, tedy o těch, kteří je z otevřenou náručí přijali.

Co bude dál?

To se teprve uvidí. Všichni dnes hovoří o Izraeli a jeho rozhodnutí, případně vojensky řešit vzniklou situaci kolem Iránu. Šíří se spekulace. Nesmyslné žvásty o domnělém použití jaderných zbraní Israelem. Israel tak na sebe bere vlastně špinavou práci.. Amerika se angažovat nebude, anebo jen v omezeném rozsahu. Logisticky či pomocí s palivem. Takže nakonec vše zůstane na bedrech oné malé země, kterou my necháváme na holičkách, jako před léty jiní nechali nás. Možná se mi to ale jen zdá. Možná že ti kritici, co tady nejhlasitěji křičí, jsou v menšině. Pro všechny, ať už žijí kdekoliv, je ale nutné si uvědomit jedno podstatné... Islám není náboženství ani mírová filozofie. Islám je zlo.

Islám do Evropy nepatří. Pokud ale Irán, nebo kterákoliv z dalších islámských zemí získá jaderné zbraně a připomeňme si, že je má i Pakistán, pak v ohrožení bude nejen Izrael, ale celý neislámský svět.

Čtěte také: 

Palestina je virtuální název jako byl Protektorát Böhmen und Mähren

Hrdý Izrael ... trapná EU

Grass se obává o osud íránského lidu a brojí proti Izraeli. Nejspíš si vzpomněl na svá mladá léta ve Waffen SS...

Klíčová slova: Evropská unie  | euroskepticismus  | Izrael  | Barroso
11006 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupujeZe zápisníku demonstrantaO co jde v případu Koněv? Veřejná služba? Ne, propaganda!

euPortal.cz

Moudrá ekonomická politika ruského prezidenta Vladimira Putina přináší své ovoce a tím bychom se měli inspirovatPomozte, prosím, bránit Vaše blízké, Vaše domovy a naši vlast

Eurabia.cz

Orbán elegantně setřel notorického opilce a šéfa EU: Lucembursko? A co ten národ dokázal? Na co může být hrdý?Socialisté s vedením EU otevřeli italské přístavy a již mají úspěšné výsledky: Nový africký uprchlík zneužil desetiletou holčičku

FreeGlobe.cz

Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)Špiclovali Židi Trumpa a nasadili na něj odposlechy?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Zeman brutálně rozdráždil chvilkaře, 17. listopadu bude pořádně horko. K Babišovi řekl toto...Kalouska už nikdo normální nebere vážně. Chvilkaři by udělali nejlépe, kdyby konečně dali pokoj... Ivo Strejček sundal rukavice, odnesla to i Čaputová s Jourovou
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění