Big Brother: Sylva TO zvládla za tři minuty! Vědecké bádání bude pokračovat

Autor: Pavel Křepelka | Publikováno: 9.9.2005 | Rubrika: HotNews

Nejčtenější „seriózní“ deník v zemi, jeho webová verze, přesněji, opět boduje! Reality show Big Brother využil k tomu, aby čtenářskou obec zasvětil do tématiky orálního uspokojování sexuálních potřeb lidských jedinců mužského pohlaví. Dokonce uvedl, v jakém časovém úseku se celý akt konkrétně odehrával. Nuže citujme doslovně z webu iDNES:

23:10 Sylva zahajuje v posteli útok, hladí Karla a líbá jej na krk.

00:17 Sylva mizí pod peřinou, kde se pak odehrává první sex v domě Velkého Bratra.

00:18 Peřina se rytmicky pohybuje u Karlova pasu.

00:19 Sylva vylézá z pod peřiny.

00:20 Bezprostředně po „akci“ se Sylva musela napít.

00:21 Milenci odpočívají a zamilovaně si hledí do očí.

00:31 Unavení se drží za ruce.

Doba od Sylvina zmizení pod peřinou po Sylvino napití z láhve odpovídá přibližně třem minutám. Biolog, případně lékař zkoumající reproduktibilitu, tedy může konstatovat, bere-li „Sylvino napití z láhve“ jako jev příznivý pro takovéto konstatování, že funkčnost pohlavních žláz u jedince mužského pohlaví je optimální.

Sexuologovi však vyvstává otazník. Ví, že délka časového úseku, potřebného k orálnímu uspokojení sexuálních potřeb lidského jedince mužského pohlaví, je nepřímo úměrná za A) výši fyzické přitažlivosti mezi danými jedinci, tedy mezi uspokojovaným a uspokojujícím, výjimečně uspokojujícími, za B) časovému úseku t, uplynuvším od okamžiku, kdy byl uspokojovaný uspokojen při aktu, ať už probíhajícím za účasti jednoho, nebo dvou a více individuí převážně lidského rodu, s pořadovým číslem o jednotku nižším, za C) výši know-how uspokojujícího, výjimečně uspokojujících, při zacházení s orgány dutiny ústní, případně při zacházení s rukou či s druhotnými pohlavními orgány v případě, preferuje-li uspokojovaný jedince ženského pohlaví, a dále, že je přímo úměrná, za D) počtu promile alkoholu či psychotropních látek v krvi uspokojovaného, překročí-li tato hodnota určitou kritickou mez, specifickou pro danou látku i pro daného jedince.

Sestaví-li sexuolog z nastíněných proměnných regresní rovnici, v níž je délka potřebná k uspokojení vysvětlovanou proměnnou, zahrne-li ostatní, jemu neznámé či individuálně specifické faktory mezi rezidua, může uzavřít, i s přihlédnutím ke známé hodnotě vysvětlované proměnné, že je třeba ještě několik desítek dalších pozorování v odlišném časovém úseku, v odlišném prostředí k tomu, aby se ze zjištěných průřezových dat mohly adekvátně spočítat regresní koeficienty vlivu jednotlivých vysvětlujících proměnných A), B), C) a D).

Snad budou reality show i nejčtenější seriózní deník v zemi tomuto vědeckému bádání dále nápomocny.

9990 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavitNa cestu do nového otroctví se vydáme sami. Extrémní měnová i fiskální expanze umožňují maskovat rozměr hospodářské katastrofy, kterou umělé globální zastavení ekonomiky přineslo a přineseInflace se probouzí pomalu a jistěEU zrušila právní státy

euPortal.cz

Amerika bude ve válce zničena, ví to obyčejní Američané? Rozumí ten pitomec vládnoucí ve Washingtonu tomuto  jazyku?Chcete válku s Ruskem? Chcete islamizaci Evropy? Chcete se stát otroky sluníčkářské diktarury?

Eurabia.cz

Doporučujeme: Jak novináři oficiálních medií manipulujíAnketa: Jak myslíte, že ČR vypadá s "Vrběticemi" na mezinárodní scéně ?

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Neškrtnete si. Diplomat zná odvetu Moskvy za masakr své ambasádyCo se dělo v Senátu. Držte se: Ohlušující ticho z Hradu. Hamáček mi lhal... Němcová ohromila: Ovlivnění českých prezidentských voleb Ruskem
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění