VyVolení: Petr Zvěřina je zvířecí hnusák, Vladko na Hrad!

Autor: Tereza Mátlová | Publikováno: 6.9.2005 | Rubrika: HotNews
VyVolení

VV válcují BB! Chytlaví VyVolení ničí BigBrothera. Důvody? Skvostný mix účastníků! Nova si však zvolila zle nejen soutěžící, nýbrž i produkční tým!

Režisérem českého Velkého Bratra je totiž Slovák Jeffo Minařík, jeden z majitelů firmy J.A.M. film, která pod Tatrami produkovala reality show Mojsejovci. Braňo Mojsej je bývalý rocker, boháč, a tak Minaříkově společnosti navrhl, že by se reality show mohla vysílat z jeho vily, i za účasti manželky Nory. Nakonec se dohodli. Mojsejovi však nyní varují: „Nevěřte reality show!“

„Nejhorší byli producenti, společnost J. A. M. film. Všechno jenom manipulovali. Potřebovali dům, dva debily, kteří se rádi uvidí v televizi. Mysleli si, že obětujeme všechno, jen abychom se předvedli,“ řekla Nora Mojsejová v rozhovoru pro Lidové noviny.

„Pořad podle nich měl být o tom, jak si obyčejní lidé dělají legraci z boháčů. Soutěžící měli jít proti nám,“ doplňuje rocker Mojsej.

„Nepovedlo se to, protože nám to finalisté řekli. Překvapilo je, že jsem jim uvařila, upekla koláče. Tak jsme se skamarádili. Kdybychom věděli, jak to dopadne, tak bychom do toho nešli. Neměli jsme žádný honorář, poskytovali jsme dům, platili jsme výhru. Oni pak zmanipulovali hlasování. Jsou to všechno nesmysly kolem reality show. Nikdo nepozná, jestli to je skutečně realita, nebo je to připravené,“ přidává Nora.

A Braňo uzavírá: „Tímto zdravíme režiséra českého BigBrothera, Jeffa Minaříka. Oklamal Slováky, utekl za kopečky a oni mu svěřili takový velký projekt na Nově.

Že by za neúspěchem BB stál právě neschopný, nebo naopak všehoschopný Slovák? Jsou reality show manipulovány, a to jak BB, tak VV?

Ať tak, či onak, alespoň ta druhá se proměnila v národní fenomén. A její hrdinové jsou momentálně jasní: Regina a Vladko. Těžké to naopak budou mít Petr s Honzou, pakliže o nich budou rozhodovat televizní diváci. Dokazují to níže uvedené ohlasy, náhodně, leč ve výstižném poměru sesbírané webově anonymní komentáře k soutěži.

No podle mě je Vladko adept na vítěze. A přeji mu to. Zaslouží si to ze všech nejvíc. Ale mám ráda i Regi, spolu jsou sehraná dvojka. Jenže vyhrát musí jen jeden a tady je prostě Vlado favorit. A to se Petr pos*** až zjistí, že vyhrál - jak on mu to říkal... „kuřbuřt“...

Autor: *** (cd22@centrum.cz)

Včera JÁ Zvěřina perlil. „Hulibrky“ se jeho slovník jen hemžil. Pak mě fakt dostal tou scénkou ve zpovědnici, kdy si kladl ruku na srdce s tím, že naopak, všechny homosexuály má moc rád a Vladkovi říká tak jak říká, protože jim oznámil, že nemá rád označení gay a tak mu chce vyjít vstříc jakýmkoliv jiným pojmenováním. :D!! Ať už je to taktika nebo ryzí Zvířecí charakter, oboje je dostatečně hnusné. No, však ten jeho výběr oblíbené literární postavy hovoří za vše.

Autor: 3dots

VLADKO NA HRAD!!!

Autor: Billy

Vladko je božskej. Milujem ho už od začátku, kdy tam chodil úplně v depkách a štval lidi. úplně jako Marvin ze Stopařova průvodce galaxií.

Autor: kajda

Milý Hansi Szenteczky,

prohlásil jsi v sobotu večer, že „to hlava nebere!“ No, to opravdu hlava nebere, když se takovej geroj jako ty nechá úplně omotat kolem prstu Zvěřinou (i když je to mistr intrikánů), jsi jak poslušný vycvičený psík, který skáče, jak mu Zvěřina poručí a poradí (např. váš včerejší spiklenecký rozhovor nebo zablokování dveří židlí!). Mně taky hlava nebere, jak může někdo doufat, že mu z dluhů na alimentech pomůže reality show (i když daleko větší pravděpodobnost jak výhra ve Sportce). Taky mně ještě hlava nebere, jak někdo může mít tolik dluhů na výživném na tolik dětí a přitom si pořizovat další. Raději sis ho měl uříznout (i když ty co jsme viděli v TV, jsou krásné, roztomilé a boží, fakt se ti ty holky povedly). Není zas takové umění zplodit děti, ale uživit je a vychovat je. Ale jinak máš moc fajn manželku a přeji ti (hlavně kvůli dětem), aby ses co nejdříve dostal ze srabu.


Autor: ajadHowgh!

6569 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupujeZe zápisníku demonstrantaO co jde v případu Koněv? Veřejná služba? Ne, propaganda!

euPortal.cz

Řádění norského sociálního úřadu Barnevernet. Doslova krade lidem děti pod různými nesmyslnými záminkami typu, že děcko dostalo na zadek a podobněVědci přišli na to, že ti, kteří uprchlíky nechtějí, nejsou xenofobové, ale svědomití a pečliví lidé používající rozum. Emoční centra, a tedy ani strach, se totiž v postojích odmítačů nezapojují

Eurabia.cz

Muslimové ve Skotsku usiluji zákeřný způsobem o zrušeni zákazu ženské obřízkyNěmecka vláda utratila zhruba 125 milionu korun, aby zaměstnala dva syrské uprchlíky ...

FreeGlobe.cz

Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)Špiclovali Židi Trumpa a nasadili na něj odposlechy?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Odstranění pomníku maršála Koněva z náměstí Interbrigády je vítězstvím fašizmu v naší zemiLubomír Zaorálek, jedna z nejchmurnějších postav ČSSD, kterého v době jeho ministrování zahraničních věcí nazval lid oranžovým Schwarzenbergem...

eOdborar.cz

Švédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....Agent CIA promluvil: Šokující informace o tom, jak globální elita týrá děti a zneužívá je na satanistické rituály

ParlamentniListy.cz

Odpad! Diváci zúčtovali s ČT za pořad o „fake news“. A koukejte, kdo se přidalZahradil: Jourovou budou všichni nesnášet. A nás s ní. Z EU se řítí něco, co nedokážeme odhadnout
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění