Možná je lepší zůstat mimo „hlavní evropské“ integrační trendy!

Autor: Bohuslav Janovský | Publikováno: 23.2.2012 | Rubrika: Politika
EU - totalita

Evropská integrace se změnila a pro řadu prozápadně smýšlejících lidí to začíná být značné deziluze. Evropské orgány ovládla radikální levice, která si s řešením skutečných problémů buď neví rady, nebo naopak prosazuje radikální levicovou agendu inspirovanou socialistickým sociálním inženýrstvím.

 

Evropská integrace je dnes bohužel hlavně radikální ekologická agenda, sociální inženýrství, zvrácená podpora a oslavování přistěhovalectví (multikulturalismu) a problematických menšin. To vše podpořeno zcela nedemokratickými procesy a omezováním osobních svobod. Kdy právo rozhodovat o životě občanů v jednotlivých zemích si začínají přisvojovat nikým nevolení evropští byrokraté a na ně napojená evropská business a mediální oligarchie.


Jejich zasahování do života běžného občana některé ze zemí EU začíná přerůstat všechny akceptovatelné meze. Pokud si například Maďaři chtějí dát do ústavy odkaz na křesťanství a definovat manželství jako svazek muže a ženy, pak je to věc jejich demokraticky zvolené vlády, nikoliv nějakého bruselského úředníka!

 

Nevýhody členství v EU začínají postupně převyšovat klady.

Je pro ČR vůbec výhodné být v EU? Ona věčná mantra o vyšších příjmech z EU než platbách začíná být trapně nepravdivá. Například radikální evropská ekologická agenda stojí ČR ročně již nejméně 64 miliard Kč. Tedy výrazně více než je onen „přeplatek“ na dotacích. K tomu si připočtěme, že velká část oněch dotací podporuje bud projekty zcela zbytečné, či dokonce přímo v rozporu se zájmy naší země a jejich občanů. A to je špatně!!!

 

Stejně tak nesmyslné jsou dotace EU českým firmám. Mohl by uvést desítky nesmyslných zásahů do české ekonomiky. Podpora stavby golfových hřišť (vlastněných podivnými podnikateli), podpory stavby hotelů v místech, kam nikdo nejezdí, podpora rozvoje bláznivých eko technologií atd. To vše z fondů EU…. Úplně stejně je to u dotací obcím, či NGO. Výsledkem jsou stavby krytých bazénů v městečku se 7 000 obyvateli, kam nikdo nebude chodit…a pro ono městečko to bude ekonomická zátěž na dlouhá léta. K tomu si připočtěte podporu rasistických spolků jako Romea. Či sponzoring podivných lesbických festivalů..

 

Využijme příštích voleb k seri=ozní diskusi na téma našeho budoucího vztahu k EU

V souvislosti s diskusí o přistoupení, či nepřistoupení k nové fiskální smlouvě se česká levice a proevropští aktivisté (kam řadím i TOP 09. Ostatně její předseda se dostal do politiky za extremistickou stranu Zelených) opírá o údajné nebezpečí být mimo hlavní „evropské“ integrační proudy. Je to spíš ale o tom, že její představitelé mají na současné nedemokratické eurooligarchii buď přímo osobní zájmy, nebo se prostě bojí v politice nést riziko rozhodování. Těm je potřeba říci jasné ne!

 

Máte se tedy bát, že se ocitneme mimo „hlavní evropské integrační“ proudy, které bohužel představují primárně omezování demokracie, svobody a také ekonomické těžkosti?

 

Myslím, že bychom o nic nepřišli. Spíš naopak. Nejlépe by bylo, kdyby se tato otázka stala předmětem předvolebního boje při příštích parlamentních volbách. Ať Češi sami rozhodnou o své budoucnosti.

 

Jestli si některé státy v Evropě naopak přejí utužení centrální byrokracie, omezování svobody a další „integrační vymoženosti“. Prosím! Jak je libo. Jen nás z toho laskavě vynechte….

 

Nicméně, odmítání současné podoby EU neznamená být proti západně orientovaný. Naopak! Dnes to znamená nebýt socialisticky orientovaný!

 

P.S. Krátká poznámka k možnému rozpadu EU. Řízený rozpad EU by nebyl žádná tragedie. Jistě, pár desítek tisíc úředníků EU by přišlo o svůj luxusní životní styl. Pár stovek firem závislých na dotacích EU by konečně zkrachovalo. Ale život by šel dál…. Byli jsme jako Češi před EU, budeme případně i po ní…

 

Čtěte také:

 

Evropská unie: Velký podvod

 

Společně s Nigelem Faragem jsme v EP umlčováni maoistou Barrosem a jeho partou také my ostatní!

 

Jak jste spokojeni s evropským prezidentem?

Klíčová slova: EU  | socialismus  | euroskepticismus  | národní zájem
4081 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavitNa cestu do nového otroctví se vydáme sami. Extrémní měnová i fiskální expanze umožňují maskovat rozměr hospodářské katastrofy, kterou umělé globální zastavení ekonomiky přineslo a přineseInflace se probouzí pomalu a jistěEU zrušila právní státy

euPortal.cz

Autor dopisu generálů: Občanská válka? Francouzský národ je na konci sil. Kdo za to může? 500 no-go zón, už i na venkověPodpořte prosím EUportal.cz

Eurabia.cz

Jak si s námi vytřel Západ zadek a okradl nás o naše zlatoAnglická škola se omluvila za karikaturu Mohammeda. Slíbila, že se to již nestane

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

„Migranta do každé rodiny!“ Babiš a Piráti. Soudem rozdmýchané téma. Jak to může skončit? Cyril Svoboda tušíPoslanec Španěl z volebního výboru: Odpovím bez vytáček, změny v ČT budou nutné!
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění