Vše začíná a končí ve slepé víře, že člověk je v principu dobrý. Není. Pouze v dobách hojnosti hledá vyšší princip bytí - přeci není možné, abychom tu byli jen pro jídlo a rozmnožování.. Avšak pokud se dostane do stavu, kdy má hlad nebo strach, tak se nedá mluvit o ohleduplném chování. Nastoupí archetypy chování zvířete. A dějiny mluví jasně. Civilizace se musí vyrovnávat po celou svojí existenci s hladem a strachem a není žádný důvod k tomu se domnívat, že se náš systém podaří udržet sledováním čísel na burze a vytvářením dluhových pastí, ve kterých všichni dluží všem. Hlad a strach obepíná Evropu a ze severu Afriky k nám připlouvají na lodích novodobí dobyvatelé. Beze zbraní, všechny zbraně na útok jim dáme sami.

Pokud se v minulosti dobyvatelé rozhodli podmanit si okolní sousedy, museli si pořídit armádu, dostatečně vojáky uvědomit a počítat s velkými ztrátami. Zato bylo vše odbyto za pár týdnů. Dnešní válka se proti Evropě vede jinak. Postupem doby se z menšin stanou daleko významnější hráči, podle nárůstu přistěhovalců a jejich porodnosti se to stane v dohledné době ve více zemích. Samozřejmě tu jde o islám jako největší hrozbu. V africe tato tichá válka vede k RADIKÁLNÍMU islámu i takové prozápadní země jako je Egypt. Dokázali jste si  ještě před deseti lety představit, že se jednou v Egyptě nebude vaše žena moci slunit u moře v plavkách? Já už ano. Islám není "jen" náboženství, ale hlavně radikální právo.

Zdánlivý klid v Evropě po druhé světové válce a ekonomický rozvoj nás ukolébal v pocitu, že takhle to bude až do skonání světa. Zapomínáme, že tomu tak nikdy nebylo. Obyvatelé okolních států na Evropu dělají nájezdy a z multikulti se stal ekonomický azyl s extrémním dopadem na celou kulturu. Jako si Češi nechávají dobrovolně rozkrádat republiku, Evropané si nechávají dobrovolně rozkrádat Evropu a svobodné kulturní principy.V Anglii jsou muslimové tak daleko, že chtějí například své jídlo halal povinně i ve školách.Co má školství a jídlo společného s náboženstvím? Vynucuji si snad já, že chci každý den hovězí steak na pepří? A to žádný plot v Řecku už nespraví. Zakážeme přistěhovalcům rodit děti? Nebo je násilně převychováme? Nebo ze dne na den zarazíme jakoukoli emigraci? A myslíme si snad, že někdo dobrovolně ustoupí ze svých pozic?

Stále si hrajeme na dobu hojnosti, na vyšší princip a stále budujeme babylonskou věž. Půjčky Řecku, hra na rating, oslava každé desetinky, o kterou stoupnou akcie, nikam nevedou. A až budeme na dně, pak příjde útok na naši kulturu. Ten útok bude vedený promyšleně a potichu. Jednou se probudíme a zjistíme, že skutečných Evropanů je v Evropě méně, než jsme si mysleli. Ale jak zastavit tento trend? Dobrými ekonomicko-politickými rozhodnutími, které zastaví vymírání "staré" Evropy, stabilizací systému , promyšleným školstvím a vůbec rozumným uvažováním. Máte pocit, že se to děje?

Čtěte také:

Islám chce dobýt svět

Islám odporuje myšlence občanské společnosti

Islámská časovaná bomba tiká…