Podle OSN má Rusko a Čína na rukou syrskou krev. Blíží se další humanitární bombardování? Václav Havel tleská ze záhrobí!

Autor: Jiří Kohoutek | Publikováno: 6.2.2012 | Rubrika: Kulturní válka
Kadáfí

Krev na libyjských mrtvých sotva oschla a západní svět už si našel další oběť své zvrhlé touhy šířit po světě demokracii. Nyní je na řadě Sýrie. Škoda, že se toho nedožil humanitární bombardér No. 1 Václav Havel. Byl by jistě mezi prvními, kdo by volal po „humanitárním bombardování“. Asad je zrůda, Asad je diktátor, Asad je prostě na odstřel. Také vám to tak připomíná libyjské události z loňského roku?

Teď je třeba si připřavit půdu pro další zásah v centru nepřítele. Islamistům v Tunisu, Egyptě i Libyi jsme už k moci pomohli, teď je třeba podpořit i syrské islamisty. Jako první vytáhla do boje mírumilovná organizace OSN. Protože ruští a čínští představitelé nepodpořili rezoluci OSN, byly tyto dvě země fakticky označeny za spolupachatele syrské občanské války.


Ano, v Sýrii probíhá občanská válka. Stejně jako v případě Libye a Kaddáfiho nevíme, kdo je dobrý a kdo je zlý, ale bez váhání podpoříme ty, co jsou momentálně slabší. Vůbec nám nevadí, že to je islamistická lůza, která bych nám nejradši všem uřízla hlavy. My jsme si prostě opět vsugerovali, že občanská válka v Sýrii je bojem za svobodu a demokracii. Kaddáfi byl netvor a krvelačný diktátor, teď ho vysřídal Asad. Cha cha, kdo téhle bajce ještě může věřit?

 

Socialisté celého světa se opět spojili, aby v rámci internacionálního boje podpořili fanatické muslimáky a my jim máme tleskat? Kde to proboha žijeme?

 

Neříká se mi to lehce, ale jediné Rusko a Čína se zachovaly správně. Rusko se svoji mnohamiliónovou muslimskou menšinou a Čína se svými muslimskými separatisty ze severu země dávno tuší, koho mají před sebou. Jistě, že v tom hrají roli i jejich osobní zájmy, neboť s Asadem čile obchodují. Na druhou stranu, jedině tyto dvě země tak bojují proti muslimské nadvládě. My hlupáci se zase vrháme do dalších dobrodružství. Už je to unavující.

 

Kdy se konečně přestaneme plést do záležitostí, které se nás netýkají? Muslimové ať si svoje občanské války vyřeší sami. Nic nám do nich není. Všímejme si jich až tehdy, když už je pustíme k sobě domů.

 

Nedělám si iluze, že je Asad nějaký příliš velký demokrat a lidumil. Proti sobě má ale ještě mnohem tvrdší parchany, tím jsem si jistý. Raději 10 Asadů než 1 muslimský vrahounek, který nastoupí do čela země po jeho pádu.

 

OSN by se měla stydět. Místo, aby Rusku a Číně děkovala, označí je za nějaké vrahy či co. To samé platí pro Obamovy Spojené socialistické státy americké. Kéž by se po něm dostal do prezidentského úřadu Ron Paul a učinil těmto nesmyslům přítrž.

 

Držme palce Asadovi, ať vydrží a nenechá se zlomit. Děsím se toho, co za bestie by nastoupilo po něm. Příklady Egypta, Tunisu a Libye mluví za vše. Nečekal bych, že budeme v naší pomatenosti pokračovat tak brzy. Bohužel, mýlil jsem se...

 

Čtěte také:

 

Bunga Bunga války, humanitární bombardování a napoleonské komplexy

"Humanitární konvoj" do Gazy by měli Izraelci potopit

Pomohli jsme zavraždit Kaddáfího a poneseme za to odpovědnost

Klíčová slova: Václav Havel  | Kaddáfi  | Ron Paul
7169 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

Pomozte nám, prosímJsme hákliví, když si na nás otevřou ústa Čínani a Rusové. Ale když von der Lejnová hovoří o tom, že nám Brusel nařídí přijetí uprchlíků a nemáme na vybranou, kde jsou hrdinové Hřib, Kolář, Novotnej, Vystrčil...Megakšeft s Covidem už se peče: EU objednává vakcíny za stamiliardy. Nikdo se na nic neptáSebedestrukce západu: Americká kulturní revoluce nás může zničit neméně než před 100 lety revoluce ruskáJak se mohlo stát, že malá země obdařená mimořádnými přírodními krásami i schopnými obyvateli zažila tak dramatický pád? Libanon totiž představuje příklad uskutečněného ideálu multikulturní společnosti

euPortal.cz

Islamizace Francie neúprosně postupuje. Zde jsou neuvěřitelná faktaPorcelánový prasata z Bruselu. Pomazaný hlavy co maj patent na rozum, držky plný žrádla kosti odhazujou psům...

Eurabia.cz

NOVINKA: AMERICKÉ VÁLKY - FAKTA A REALITAZlatá generace dostává hustou sodu

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Už i ta žárovka zčernalaZápadní civilizace prochází inkluzí

eOdborar.cz

Mýtus malé produktivity Čechů aneb jak český otrok dře na německý blahobytMajdan na Ukrajině slaví úspěch, už z ni uteklo 13 milionu lidí a porodnost klesla o 40%

ParlamentniListy.cz

Poslanec Bžoch o chybě ANO: Poslouchali jsme opozici, takhle to dopadloVáclav Moravec se rozjel. Xaver a spol. mu ničí ČT! A přitom jí mají sloužit
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění