Podle OSN má Rusko a Čína na rukou syrskou krev. Blíží se další humanitární bombardování? Václav Havel tleská ze záhrobí!

Autor: Jiří Kohoutek | Publikováno: 6.2.2012 | Rubrika: Kulturní válka
Kadáfí

Krev na libyjských mrtvých sotva oschla a západní svět už si našel další oběť své zvrhlé touhy šířit po světě demokracii. Nyní je na řadě Sýrie. Škoda, že se toho nedožil humanitární bombardér No. 1 Václav Havel. Byl by jistě mezi prvními, kdo by volal po „humanitárním bombardování“. Asad je zrůda, Asad je diktátor, Asad je prostě na odstřel. Také vám to tak připomíná libyjské události z loňského roku?

Teď je třeba si připřavit půdu pro další zásah v centru nepřítele. Islamistům v Tunisu, Egyptě i Libyi jsme už k moci pomohli, teď je třeba podpořit i syrské islamisty. Jako první vytáhla do boje mírumilovná organizace OSN. Protože ruští a čínští představitelé nepodpořili rezoluci OSN, byly tyto dvě země fakticky označeny za spolupachatele syrské občanské války.


Ano, v Sýrii probíhá občanská válka. Stejně jako v případě Libye a Kaddáfiho nevíme, kdo je dobrý a kdo je zlý, ale bez váhání podpoříme ty, co jsou momentálně slabší. Vůbec nám nevadí, že to je islamistická lůza, která bych nám nejradši všem uřízla hlavy. My jsme si prostě opět vsugerovali, že občanská válka v Sýrii je bojem za svobodu a demokracii. Kaddáfi byl netvor a krvelačný diktátor, teď ho vysřídal Asad. Cha cha, kdo téhle bajce ještě může věřit?

 

Socialisté celého světa se opět spojili, aby v rámci internacionálního boje podpořili fanatické muslimáky a my jim máme tleskat? Kde to proboha žijeme?

 

Neříká se mi to lehce, ale jediné Rusko a Čína se zachovaly správně. Rusko se svoji mnohamiliónovou muslimskou menšinou a Čína se svými muslimskými separatisty ze severu země dávno tuší, koho mají před sebou. Jistě, že v tom hrají roli i jejich osobní zájmy, neboť s Asadem čile obchodují. Na druhou stranu, jedině tyto dvě země tak bojují proti muslimské nadvládě. My hlupáci se zase vrháme do dalších dobrodružství. Už je to unavující.

 

Kdy se konečně přestaneme plést do záležitostí, které se nás netýkají? Muslimové ať si svoje občanské války vyřeší sami. Nic nám do nich není. Všímejme si jich až tehdy, když už je pustíme k sobě domů.

 

Nedělám si iluze, že je Asad nějaký příliš velký demokrat a lidumil. Proti sobě má ale ještě mnohem tvrdší parchany, tím jsem si jistý. Raději 10 Asadů než 1 muslimský vrahounek, který nastoupí do čela země po jeho pádu.

 

OSN by se měla stydět. Místo, aby Rusku a Číně děkovala, označí je za nějaké vrahy či co. To samé platí pro Obamovy Spojené socialistické státy americké. Kéž by se po něm dostal do prezidentského úřadu Ron Paul a učinil těmto nesmyslům přítrž.

 

Držme palce Asadovi, ať vydrží a nenechá se zlomit. Děsím se toho, co za bestie by nastoupilo po něm. Příklady Egypta, Tunisu a Libye mluví za vše. Nečekal bych, že budeme v naší pomatenosti pokračovat tak brzy. Bohužel, mýlil jsem se...

 

Čtěte také:

 

Bunga Bunga války, humanitární bombardování a napoleonské komplexy

"Humanitární konvoj" do Gazy by měli Izraelci potopit

Pomohli jsme zavraždit Kaddáfího a poneseme za to odpovědnost

Klíčová slova: Václav Havel  | Kaddáfi  | Ron Paul
7120 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

Sluníčkáři chtějí vyvolat anarchii a urychlují svou revoluci a totální převzetí moci. Buď se budeme bránit, nebo náš svět zanikneObrana hotovostiForum 24 a Hlídací pes. Dva dezinformační weby, které si hrají na arbitra pravdy, peskují ty druhé a jiný názor než svůj označují za fake news. Sami ale fake news pilně šíříČerný scénář pro Ameriku. Reálně hrozí rozpad USA Náhle však tito naivnější občané nevěřícně zírají, že na zbožštěném Západě, kam jsme si zvykli obdivně vzhlížet, se kácejí další sochy. Už neobstojí ani Kryštof Kolumbus či dokonce ani Winston Churchill...

euPortal.cz

Šílenství politické korektnosti a hnutí Black lives matter (BLM, Na černých životech záleží) vede k tomu, že si běloši poklekají před černochyPred bitkou pri Lepante v roku 1571 boli islamské sily pripravené ovládnuť svet a zabíjali bezpočet európskych kresťanov. Tisíce žien bolo odvlečených ako sexuálne otrokyne. Moslimské sily ničili a vypaľovali kostoly...

Eurabia.cz

Německý ministr vnitra Seehofer sedl ilegálům a převaděčům na lep„Pesticid proti bezuzdné imigraci“: Rozruch v Rakousku

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Koněvobijci a churchillobijci vyvolávají dojem fašistů. Na které straně stály za okupace a protektorátu rodiny pana Hřiba, Koláře a Novotného?Evropská komise vypracovala další dokument, jenž počítá s rozmísťováním migrantů do členských zemí, které bude možno provádět i bez jejich souhlasu. Solidaritu si v EU prostě rozvracet nedáme

eOdborar.cz

Byl zprovozněn nový most mezi Ruskem a ČínouTakže když potřebují zničit Trumpa, tak kvůli tomu zničí i USA?

ParlamentniListy.cz

USA: ,,Jste bílí, jste vini. Opakujte si to.” Pokyny pro pracovníky ze školeníProfesor Krejčí: Sledovací programy. Abyste nezpochybňovali názory z ČT. Izolace USA kvůli viru. Pravá podstata Ameriky
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění