Cikáni s mačetami řádili v Novém Boru jako zvěř. Samková je brání. Kdy se přidá Kocáb?

Autor: Redakce | Publikováno: 24.1.2012 | Rubrika: Polemika
Cikani

To jsou věci. Advokátka Klára Samková tvrdí, že bezprecedentní řádění cikánských psychopatů v Novém Boru, kde kolem sebe sekali mačetou hlava nehlava, nebyl pokusem o vraždu. Ve svém oznámení dále dodává, že obvinění těchto „hodných hochů“ z pokusu o vraždu považuje za účelovou objednávku tuzemských médií, politiků a veřejnosti. Vida. Společnost, která se chce bránit před agresivní menšinou, je rasistická...

Kláru Samkovou lze na jednou stranu pochopit. V oznámení totiž hned na začátku píše, že ony nevinné romské kluky od 17. 1. 2012 zastupuje. Jako advokátka ani nemůže tvrdit nic jiného. Svým mandantům věří a plně je podporuje.

 

Je však s podivem, že v celé věci hraje na rasistickou strunku. To jsou údery pod pás, kterých by se neměl dopouštět ani placený advokát. A hádejte, které z médií ji k těmto nebezpečným hrátkám poskytlo pevnou půdu pod nohama? Ano, nemýlíte se. Je to rasistický server romea.cz.

 

Z celého útoku přitom existují velmi prokazatelné kamerové záběry. Policie by přesto měla prošetřit, jak se věci seběhly. I kdyby ale vše vyprovokovali „bílí“ Češi, na meritu věci to nic nemění. Žádný soudně uvažující člověk přeci nemá právo na druhého vytáhnout mačetu jenom proto, že ho onen jedinec uráží či provokuje. Obyčejně se takové věci v hospodě řeší pár pohlavkami. Boule, odřeniny, naražená žebra mohou být výsledkem takové hospodské rvačky.

 

Vzít ale na někoho mačteu, to chce mít opravdu malou mozkovou kapacitu a takřka neviditelné ovládací schopnosti. Takový člověk by měl být doživotně zbaven možnosti existovat v rámci naší společnosti. Je úplně jedno, jestli je modrý, růžový nebo černý.

 

Můžeme se jenom dohadovat, čím bude advokátka argumentovat a bránit své chráněnce. Pokud se ale bude snažit celý příběh zpochybnit v samém jeho základu, se zlou potáže. Žádný soudce na světě není rád, pokud z něj advokát dělá, s prominutím, blbce.

 

Pouštět se pak do nějakých úvah o údajném rasismu médií, společnosti a politiků, to je přímo cesta do pekel. Samková by se měla soustředit na to, aby její mandanti nevyfasovali doživotní tresty. Nic víc nemůže očekávat. Doufejme.

 

A pokud opravdu padnou exemplární tresty? To bude jenom dobře. Ostatně, v případě vítkovických žhářů šlo nakonec také o exemplární tresty. To, že by proti tomu Klára Samková a spol. nějak protestovali, jsme bohužel nezaznamenali.

 

Teď už jen zbývá, aby přispěchal se slůvkem pochopení i "romomil" Kocáb s celou svoji vypečenou partičkou...

 

Čtěte také:

 

Bude se konečně trestat i "černý" rasismus?

 

Neúspěchy multikulturalismu v ČR: Cikáni

Romové si pod stromeček zaslouží vlastní stát

 

 

 

 

Klíčová slova: Kocáb  | rasismus  | romové  | romea.cz  | Samková
13971 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavitNa cestu do nového otroctví se vydáme sami. Extrémní měnová i fiskální expanze umožňují maskovat rozměr hospodářské katastrofy, kterou umělé globální zastavení ekonomiky přineslo a přineseInflace se probouzí pomalu a jistěEU zrušila právní státy

euPortal.cz

Podpořte prosím EUportal.czPohroma se podle všeho blíží... Nemůže být vítězství Pirátů přece jen k něčemu dobré?

Eurabia.cz

Vzpomínky na Sýrii od českého diplomataVyhlazeni Evropanů je OK. Prostě jedna tlupa té druhé pobije samce a unese samice

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

„Rusko ovlivnilo volby v USA? Někomu hrabe!“ Advokát si vyšlápl proti JourovéA dost! U Pirátů bouchli do stolu: Babiš je estébák. Sám je migrant a dováží ekonomické migranty do svých drůbežáren!
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění