Tím důvodem je zlomyslné a hrubě proti duchu integrace směřující rozkopání Evropské třídy v Praze pod velmi průhlednou záminkou stavby metra. Evropská komise se právem ptá: proč nebyla raději rozkopána Americká ulice? Nebo Čínská?

Rozkopání Evropské třídy neuniklo těm pozornějším a uvědomělejším Evropanům žijícím v Praze. Proslýchá se, že na pražskou špatnost upozornilo Evropskou komisi svým naléhavým dopisem 99 aktivistů v čele s trojicí Liška, Rouček a Pehe.

Tito zodpovědní internacionalisté se již nemohli dívat na to, tak je v Praze tupen symbol jednoty evropského lidu. Velmi správně si všimli, že Evropská třída směřuje k oknu do Evropy, tedy k Ruzyňskému letišti, a že její rozkopání má evidentně za cíl uvrhnout Česko do izolace.

Jistě také není náhodou, že po Evropské třídě se z letiště jezdí k Pražskému hradu. Proč hloubí Hrad příkopy, proč se odděluje od kontinentu příkladné prosperity a stability, jakým dnes Evropa díky své unifikaci a společné měně je? Jaké temné pikle euroskeptiků za tím stojí?

Na tyto a další otázky nyní odpoví soud. Věřme, že bude spravedlivý a že viníci budou přísně potrestáni. Brusel si rozvracet nedáme. 

Článek dne:

„Otesánek“ Pehe v zajetí Marxe

Je Libor Rouček český, francouzský nebo německý europoslanec?

Protest DOST děsí Lišku. Přijde ho narušit