Učinil ministr Němec ze Sáního nejdražšího prostituta pro dívky Under15?

Autor: Tereza Mátlová | Publikováno: 24.8.2005 | Rubrika: Politika

Čeští pedofilové jen blednou závistí! Princi Hámidu bin Abdal Sánímu se povedl husarský kousek: nejprve zprznil čtrnáct českých pannen, poté odjel bez želízek do rodného Kataru a navrch bude ještě po České republice požadovat zhruba sedm a půl miliónů korun – tolik by prý vydělal, nemusel-li by bez šestnácti dnů celý rok pobývat ve vazební věznici.

Je pravdou, že s těmi pannami to zas tak horké nebude – minimálně jedna z mladičkých kněžek lásky si totiž své odsloužila ještě předtím u dalšího proslulého milovníka děvčat, sochaře Pavla Opočenského – ale přesto celá kauza čímsi zavání.

V hlavní roli opět vystupuje neschopný ministr spravedlnosti Pavel Němec, alias „nevychovaný fracek“, jak jej před časem nazval bonmotér Miloš Zeman. Jakoby nestačilo, že si tento mladý vykuk, jenž politiku bere jako zdroj vlastního obohacení snad ještě očividněji než Stanislav Gross, před časem zřejmě pořídil luxusní soukromé letadlo za několik miliónů korun (viz Šok! Ministr Němec je zřejmě majitelem letadla za několik miliónů!).

V kauze katarského pedofila jednal „fracek“ velmi pravděpodobně v duchu pokřivené zásady „rovnějších mezi rovnými“. Nebo ne? Vydal by třeba ukrajinského násilníka, byť i legálně pobývajícího v České republice, který by kdesi na pražském sídlišti zneuctil dívku, zpět kyjevským úřadům? Odpovídáte kroucením hlavy? Nejste sami!

Princ byl tedy propuštěn do vlasti. O tom, zda tam bude souzen, můžeme nejvýše spekulovat. Ministr Němec a jeho tiskový mluvčí, Petr Dimun, prohlásili, že Sáního česká vazba byla výsledkem „špatného právního názoru“. Jeho nositelkou byla, mezi jinými, Monika Křikavová, předsedkyně Obvodního soudu pro Prahu 2, který Katařana nepravomocně odsoudil na třicet měsíců do vězení.

„Vždy jsem respektovala, respektuji a respektovat budu právo každého na vlastní názor. Předpokládám však, že stejné právo nebude upíráno mně, členům mého senátu či senátu odvolacímu,“ sdělila Křikavová v reakci na verdikt Nejvyššího soudu, jenž Sáního zbavil pout.

„Má-li být soudce postihován za svůj odlišný právní názor, jsem připravena stanout a hájit se před kárným senátem,“ dodala.

Ministerstvo spravedlnosti ale bryskně oznámilo, že Křikavovou trestat nebude. A to je další háček! Z logiky věci totiž přímo čiší, že buď ministr Němec osvobodil Sáního prostě proto, že je to princ z bohaté arabské země a nikoliv dělník z Ukrajiny, anebo někdo jiný, tedy konkrétně Monika Křikavová, učinil hrubou chybu v právním procesu. Pokud soudkyně udělá takto hrubou chybu – a uvrhne kohokoliv neoprávněně na 340 dní do vazby –, měla by být, stejně jako jakýkoliv jiný zaměstnanec, svým nadřízeným potrestána, eventuálně propuštěna.

Jenže ministr Němec nepotrestáním Křikavové v podstatě přiznává, že k chybě nedošlo, že princ byl tedy propuštěn na základě jiných skutečností.

Třeba té, že Němec, jenž se v Dubaji, odkud je do Kataru coby kamenem dohodil, nedávno ženil, a ani coby bývalý politik nehodlá na bohaté emiráty arabského poloostrova jen tak zanevřít? Sání by mu zde byl v takovém případě jistě laskavým hostitelem, nebo ne? Kdo jiný mu zařídil, že za sex se čtrnácti děvčátky vyfasuje možná sedm melounů cash? Kdo jiný než Němec by ze Sáního učinil nejdražšího „státního“ prostituta pro dívky „Under15“?

6941 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Studenti Sorosova gymnázia v Praze vyhlásili stávku kvůli Zemanovi. Přišli je podpořit Pavel Novotný, herečky Holubová s Geislerovou a Eva DecroixDlouholetý člen ODS se naštval po vyloučení VK ml. Tohle napsal v rezignačním dopisu šéfovi Oblastního sdružení Česká LípaEvropský parlament včera narychlo přijal dva zákony, které se týkají slovenských prezidentských voleb. Slušní lidé budou potěšeniV ODS začal hon na čarodějnice. Příznivci umučeného Mistra VK ml. jsou hromadně upalováni na hranici. S poslankyní Majerovou Zahradníkovou bude zahájen monstrprocesAť se Petr Fiala omlouvá sám za sebe

euPortal.cz

Australan povraždil lidi v mešitě. Ovšem media již neřeknou, že v této mešitě verbovali muslimy pro džihád proti nevěřícímVáclav Klaus mladší už nebude spojován s pokryteckou neomarxistickou skupinou, která mu špinila jméno. Pro ODS se otevírá daleko snadnější cesta k faktické integraci s TOP 09 a Piráty

Eurabia.cz

Šéf pražských muslimů vyzval české muslimy, aby se ozbrojili. Máme se bát teroristických útoků ze strany českých muslimů?Teroristický útok v nizozemské tramvaji - několik mrtvých. Jde o muslimskou pomstu za vystřílení mešity na Novem Zélandu?

FreeGlobe.cz

Bílé feministky sklízejí plody své tolerance! Barevné sestry jim nadávají do bílých ku.ev (+ video)Každý druhý mladý Němec se bojí vyjádřit svoje politické názory. Tomu se říká svobodná společnost!

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

euServer.cz

Nadšená Schwarzenbergova chvála Petříčka je nejtěžší obžalobou současné ČSSDMadeleine Albrightová a obchod s drogami, prostituce, krádeže aut a obchod s orgány zavražděných. 11. výročí vyhlášení samostatnosti Kosova

eOdborar.cz

Boj za klima? Ale jděte! Naopak velice dobrý kšeft. Greta Thunberg je pro rodiče slepice snášející zlaté vejcePrivatizace sociálních služeb ve Finsku vede k zhoršení péče a otřesnému zacházení s lidmi

ParlamentniListy.cz

Fialovi tečou nervy. Kvůli průzkumu, ve kterém prohrál s Klausem, došlo na tykačku a slova, která byste od profesora nečekaliČeská média vždycky nenáviděla ODS, ta se teď sama porazila a zapřela. Prořízlá komentátorka Stonjeková nakládá po odstranění Klause juniora brutálně všem
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění