Učinil ministr Němec ze Sáního nejdražšího prostituta pro dívky Under15?

Autor: Tereza Mátlová | Publikováno: 24.8.2005 | Rubrika: Politika

Čeští pedofilové jen blednou závistí! Princi Hámidu bin Abdal Sánímu se povedl husarský kousek: nejprve zprznil čtrnáct českých pannen, poté odjel bez želízek do rodného Kataru a navrch bude ještě po České republice požadovat zhruba sedm a půl miliónů korun – tolik by prý vydělal, nemusel-li by bez šestnácti dnů celý rok pobývat ve vazební věznici.

Je pravdou, že s těmi pannami to zas tak horké nebude – minimálně jedna z mladičkých kněžek lásky si totiž své odsloužila ještě předtím u dalšího proslulého milovníka děvčat, sochaře Pavla Opočenského – ale přesto celá kauza čímsi zavání.

V hlavní roli opět vystupuje neschopný ministr spravedlnosti Pavel Němec, alias „nevychovaný fracek“, jak jej před časem nazval bonmotér Miloš Zeman. Jakoby nestačilo, že si tento mladý vykuk, jenž politiku bere jako zdroj vlastního obohacení snad ještě očividněji než Stanislav Gross, před časem zřejmě pořídil luxusní soukromé letadlo za několik miliónů korun (viz Šok! Ministr Němec je zřejmě majitelem letadla za několik miliónů!).

V kauze katarského pedofila jednal „fracek“ velmi pravděpodobně v duchu pokřivené zásady „rovnějších mezi rovnými“. Nebo ne? Vydal by třeba ukrajinského násilníka, byť i legálně pobývajícího v České republice, který by kdesi na pražském sídlišti zneuctil dívku, zpět kyjevským úřadům? Odpovídáte kroucením hlavy? Nejste sami!

Princ byl tedy propuštěn do vlasti. O tom, zda tam bude souzen, můžeme nejvýše spekulovat. Ministr Němec a jeho tiskový mluvčí, Petr Dimun, prohlásili, že Sáního česká vazba byla výsledkem „špatného právního názoru“. Jeho nositelkou byla, mezi jinými, Monika Křikavová, předsedkyně Obvodního soudu pro Prahu 2, který Katařana nepravomocně odsoudil na třicet měsíců do vězení.

„Vždy jsem respektovala, respektuji a respektovat budu právo každého na vlastní názor. Předpokládám však, že stejné právo nebude upíráno mně, členům mého senátu či senátu odvolacímu,“ sdělila Křikavová v reakci na verdikt Nejvyššího soudu, jenž Sáního zbavil pout.

„Má-li být soudce postihován za svůj odlišný právní názor, jsem připravena stanout a hájit se před kárným senátem,“ dodala.

Ministerstvo spravedlnosti ale bryskně oznámilo, že Křikavovou trestat nebude. A to je další háček! Z logiky věci totiž přímo čiší, že buď ministr Němec osvobodil Sáního prostě proto, že je to princ z bohaté arabské země a nikoliv dělník z Ukrajiny, anebo někdo jiný, tedy konkrétně Monika Křikavová, učinil hrubou chybu v právním procesu. Pokud soudkyně udělá takto hrubou chybu – a uvrhne kohokoliv neoprávněně na 340 dní do vazby –, měla by být, stejně jako jakýkoliv jiný zaměstnanec, svým nadřízeným potrestána, eventuálně propuštěna.

Jenže ministr Němec nepotrestáním Křikavové v podstatě přiznává, že k chybě nedošlo, že princ byl tedy propuštěn na základě jiných skutečností.

Třeba té, že Němec, jenž se v Dubaji, odkud je do Kataru coby kamenem dohodil, nedávno ženil, a ani coby bývalý politik nehodlá na bohaté emiráty arabského poloostrova jen tak zanevřít? Sání by mu zde byl v takovém případě jistě laskavým hostitelem, nebo ne? Kdo jiný mu zařídil, že za sex se čtrnácti děvčátky vyfasuje možná sedm melounů cash? Kdo jiný než Němec by ze Sáního učinil nejdražšího „státního“ prostituta pro dívky „Under15“?

7058 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupujeZe zápisníku demonstrantaO co jde v případu Koněv? Veřejná služba? Ne, propaganda!

euPortal.cz

Ukazuje se, že fanatická feministická genderistická neomarxistická ideologie škodí samotným ženám. Muži se v důsledku kampaně #MeToo proti sexuálnímu obtěžování stále více zdráhají spolupracovat se ženamiPomozte, prosím, bránit Vaše blízké, Vaše domovy a naši vlast

Eurabia.cz

Bičování mužů a žen za nemanželský sex v Indonésií. Brzy i v Evropě? Francouzský stát podporuje islamizaci formou propagace muslimské kultury ...

FreeGlobe.cz

Němečtí vědci tvrdí, že lidské rasy neexistují. Vede je k tomu věda nebo náboženství politické korektnosti?Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Že Babiše chtěli vydat dva měsíce před volbami, to opravdu není náhoda. Jiřímu Čunkovi kauza Čapí hnízdo potvrdila vlastní šílené zkušenosti se státními zástupciKdyž ptáčka lapají, pěkně mu zpívají. Prezidentský kandidát Jiří Hynek vypráví, co s námi dnes dělají Američané kvůli armádnímu kšeftu na vrtulníky
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění