Učinil ministr Němec ze Sáního nejdražšího prostituta pro dívky Under15?

Autor: Tereza Mátlová | Publikováno: 24.8.2005 | Rubrika: Politika

Čeští pedofilové jen blednou závistí! Princi Hámidu bin Abdal Sánímu se povedl husarský kousek: nejprve zprznil čtrnáct českých pannen, poté odjel bez želízek do rodného Kataru a navrch bude ještě po České republice požadovat zhruba sedm a půl miliónů korun – tolik by prý vydělal, nemusel-li by bez šestnácti dnů celý rok pobývat ve vazební věznici.

Je pravdou, že s těmi pannami to zas tak horké nebude – minimálně jedna z mladičkých kněžek lásky si totiž své odsloužila ještě předtím u dalšího proslulého milovníka děvčat, sochaře Pavla Opočenského – ale přesto celá kauza čímsi zavání.

V hlavní roli opět vystupuje neschopný ministr spravedlnosti Pavel Němec, alias „nevychovaný fracek“, jak jej před časem nazval bonmotér Miloš Zeman. Jakoby nestačilo, že si tento mladý vykuk, jenž politiku bere jako zdroj vlastního obohacení snad ještě očividněji než Stanislav Gross, před časem zřejmě pořídil luxusní soukromé letadlo za několik miliónů korun (viz Šok! Ministr Němec je zřejmě majitelem letadla za několik miliónů!).

V kauze katarského pedofila jednal „fracek“ velmi pravděpodobně v duchu pokřivené zásady „rovnějších mezi rovnými“. Nebo ne? Vydal by třeba ukrajinského násilníka, byť i legálně pobývajícího v České republice, který by kdesi na pražském sídlišti zneuctil dívku, zpět kyjevským úřadům? Odpovídáte kroucením hlavy? Nejste sami!

Princ byl tedy propuštěn do vlasti. O tom, zda tam bude souzen, můžeme nejvýše spekulovat. Ministr Němec a jeho tiskový mluvčí, Petr Dimun, prohlásili, že Sáního česká vazba byla výsledkem „špatného právního názoru“. Jeho nositelkou byla, mezi jinými, Monika Křikavová, předsedkyně Obvodního soudu pro Prahu 2, který Katařana nepravomocně odsoudil na třicet měsíců do vězení.

„Vždy jsem respektovala, respektuji a respektovat budu právo každého na vlastní názor. Předpokládám však, že stejné právo nebude upíráno mně, členům mého senátu či senátu odvolacímu,“ sdělila Křikavová v reakci na verdikt Nejvyššího soudu, jenž Sáního zbavil pout.

„Má-li být soudce postihován za svůj odlišný právní názor, jsem připravena stanout a hájit se před kárným senátem,“ dodala.

Ministerstvo spravedlnosti ale bryskně oznámilo, že Křikavovou trestat nebude. A to je další háček! Z logiky věci totiž přímo čiší, že buď ministr Němec osvobodil Sáního prostě proto, že je to princ z bohaté arabské země a nikoliv dělník z Ukrajiny, anebo někdo jiný, tedy konkrétně Monika Křikavová, učinil hrubou chybu v právním procesu. Pokud soudkyně udělá takto hrubou chybu – a uvrhne kohokoliv neoprávněně na 340 dní do vazby –, měla by být, stejně jako jakýkoliv jiný zaměstnanec, svým nadřízeným potrestána, eventuálně propuštěna.

Jenže ministr Němec nepotrestáním Křikavové v podstatě přiznává, že k chybě nedošlo, že princ byl tedy propuštěn na základě jiných skutečností.

Třeba té, že Němec, jenž se v Dubaji, odkud je do Kataru coby kamenem dohodil, nedávno ženil, a ani coby bývalý politik nehodlá na bohaté emiráty arabského poloostrova jen tak zanevřít? Sání by mu zde byl v takovém případě jistě laskavým hostitelem, nebo ne? Kdo jiný mu zařídil, že za sex se čtrnácti děvčátky vyfasuje možná sedm melounů cash? Kdo jiný než Němec by ze Sáního učinil nejdražšího „státního“ prostituta pro dívky „Under15“?

7559 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavitNa cestu do nového otroctví se vydáme sami. Extrémní měnová i fiskální expanze umožňují maskovat rozměr hospodářské katastrofy, kterou umělé globální zastavení ekonomiky přineslo a přineseInflace se probouzí pomalu a jistěEU zrušila právní státy

euPortal.cz

Amerika bude ve válce zničena, ví to obyčejní Američané? Rozumí ten pitomec vládnoucí ve Washingtonu tomuto  jazyku?Chcete válku s Ruskem? Chcete islamizaci Evropy? Chcete se stát otroky sluníčkářské diktarury?

Eurabia.cz

Akce Vrbětice byla zřejmě "konzultována" spíše s USA než s EUArgentina spouští výrobu Sputniku

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Takto mluvit s Ruskem nemá smysl, ozvalo se z Moskvy. A to ještě netušili, co schválí český SenátUmělci mluví: „Rusko nás obsadí za 23 minut, do pr...” sekl Ivan Vyskočil. Jiní naženou Kremlu hrůzu
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění