„Pojmě a domluv me se zda li tato vláda ČR měla nadále dál pokračovat“, píše negramota a romský bafuňář Miroslav Tancoš.

Autor: Redakce | Publikováno: 16.1.2012 | Rubrika: Politika
Cikani

Často se mluví o rozdílech mezi gadži a romy. Je pravdou, že nás víc věcí rozděluje než spojuje. Jednu vlastnost ale máme přeci jen společnou. Vybíráme si ze svého středu většinou ty největší hlupáky a lehkoživky. My „bílí“ volíme různé Grosse, Špidly, Sobotky a Hašky. Romové mají Miroslava Tancoše, negramotu, který je schopen udělat v pěti větách deset hrubých chyb. Jelikož toho o našich hlupáčcích bylo řečeno již dost, pojďme se blíže podívat právě na jmenovaného Tancoše.

 

V diskuzi pod jedním z textů na romea.cz jsme našli následující příspěvek zmíněného Tancoše:

 

Vy stále kritizujete občanné majoritni společnosti nás Romy. Převážná velká část občannů bez rozdílů barvy pleti žijeme na hranici chudoby .Pojdmě a domluv me se zda li tato vláda ČR měla nadále dál pokračovat .Situace je velice vážná až neůnosná dnes v nedělní partii na primě řekl pan Nečas že zdravotně postižený se mají motivovat prací a nesouhlasí jejích předsedou P.Krásou .Copak člověk na vozíku bez ruky nebo li bez nohy může pracovat?“ Spozdravem Tancoš

 

Počet vět: 5

Počet chyb: cca 10

občanné

převážná velká

občannů

pojdmě

domluv me

zda li

nadále dál

primě

neůnosná

nebo li

Známka redaktorů Eportal.cz. : 5 (2x podtržená)

 

PS: Chybějící čárky ve větě a podivné spojení dvou vět v jednu jsme raději ani nehodnotili.

 

Tancošova příspěvku jsme si nevšimli pouze proto, že je plný gramatických chyb, za které by se styděl i žáček druhé třídy. Byť je to samozřejmě psina. Čtenářům jej však předkládáme hlavně proto, že názory v něm obsažené jsou signifikantní pro většinu nepřizpůsobových. Lhostejno, jestli Romů či Gadžů.

 

V posledních dnech se textům vztahujícím se k romské problematice věnujeme poměrně často. Mimo zaručené čtenosti tím sledujeme i jiné, dalo by se říci vyšší cíle.

 

Velmi nás totiž rmoutí, že většina tuzemských mainstreamových médií píše o těchto věcech z pozice strachu. Strachu z toho, že budou obviněna z rasismu či politické nekorektnosti. Tento mor 21. století doslova rozežírá demokratické principy a svobodu slova. S tím se nehodláme smiřovat.

 

Jelikož nejsme závislí na penězích od pravdolásky či dotacích EU, máme v tomto ohledu naprosto volné ruce. Uvidíme, jak dlouho to ještě potrvá. Není daleko doba, kdy bude trestné pouze napsat slovo „cikán“.

 

Je třeba, aby alespoň pár internetových serverů drželo prapor svobody a politické nekorektnosti vztyčený.

 

Zdravý rozum a základní demokratické principy jsou ohroženy. Viníky nejsou pouze blouzniví socialisté, pomatení odboráři a rudí příznivci komunistické minulosti naší země.

 

Další hrozbou pro Českou republiku jsou rovněž Romové. Přesněji řečeno, ti Romové, kteří si za svého mluvčího a vůdce vyvolili Miroslava Tancoše.

 

Pokud je právě on nejschopnějším z jejich řad, potom je něco v nepořádku.

 

Pevně věříme, že Tancoš je pouze samozvanec, jakými jsou mezi námi gadži Pehe, Keller a spol. V opačném případě bychom Romům doporučili, aby svoji volbu přehodnotili. Neradi bychom, aby se na jejich adresu vyrojila další spousta vtipů. Už takhle jich je dost a dost.

 

Nedávno jsme se na těchto stránkách opřeli o romského aktivistu Patrika Bangu. O několik dní dříve jsme zase publikovali článek VIP blogera Matějky, který kritizoval aktivity spojené s dalším romským aktivistou a členem Strany zelených Zdeňkem Gužim. Následně nám bylo ctí publikovat reakci na Matějkův článek právě z pera Gužiho.

 

Na závěr tohoto vážného-nevážného textu bychom rádi apelovali na romské spoluobčany, aby ve výběru svých lídrů byli poněkud pečlivější než my „bílí“. Nedopusťte, aby se do sedla díky vašim hlasům dostala romská obdoba koloťuka Grosse nebo autisty Špidly.

 

Zavřete typům pana Tancoše ústa a už je nikdy nenechte bojovat a mluvit za svou věc. Nedělejte stejné chyby jako my. Nemůžeme vám radit, protože toho máme na hřbetu také dost. Rádi se však s vámi podělíme o chyby, kterých jsme se dopustili sami. Možná vám taková zkušenost přeci jen bude k něčemu dobrá. Víme, že člověk obyčejně ty prapodivné lídry ani nemusí volit, a přesto se jakousi zvláštní cestou- necestou stejně dostanou do čela pelotonu...

 

Redakce Eportal.cz tímto přeje romským spoluobčanům šťastnou ruku a především pevné nervy.

 

Čtěte také:

 

Zakládají Romové eurovod z Bruselu do vlastních kapes?

Jednu generaci Cikánů tady „vychovali“ Kocábové

Jak fašizující extrémisté lynčují utiskované Rómy

Klíčová slova: politika  | romové  | asimilace  | Gross
10222 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Bezprecedentní pokrytectví ODS?Starosta Čižinský vyhlásil na Praze 7 stav klimatické nouze. Budou se řezat výfuky i ruce, omezí se souložení a Greta dostane pomníkNamísto přestavby přístavbaRozvojové Česko a kapitalistická ČínaCirkus bude!

euPortal.cz

Salvini šokoval marxistického papeže. Odevzdání hlasu SPD je v těchto volbách i hlasem pro SalvinihoTakhle vypadají "rasově vyvážené reklamy". Podívejte se

Eurabia.cz

Kulaci dneška?! Švédsko kráčí ve šlépějích bolševizmu - děti nepřátel režimu jsou ve školách mučeny a zesměšňoványChcete volit v eurovolbách KDU-ČSL? A víte, že č.1 jejich kandidátky podpořilo islámské povstalce proti syrským křesťanům?

FreeGlobe.cz

Stovky nelegálních imigrantů z Afriky okupovaly největší francouzské letiště. Křičeli, že Francie nepatří Francouzům. Co dostali za odměnu? (+ video)Digitální vražda a vymazání ze světa. Ukázkový případ nepohodlného novináře Alexe Jonese

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

euServer.cz

Zběsilému úsilí téměř všech našich oficiálních médií, aby všichni naši lidé proklínali Rusko, do nebes vynášeli Ameriku a byli náruživými fandy EU a NATOBezradnost KSČM podporující v čele vlády oligarchu a současně se tvářící jako sociálně, ekologicky, a kdoví jak ještě starostlivou politickou stranu

eOdborar.cz

Britští dělníci tleskají stoupencům Brexitu, které by před třiceti roky hnali klackyČeši jsou zase pro smích a za totální idioty aneb sankce proti Rusku dodržujeme asi jenom my ...

ParlamentniListy.cz

Skončí jako Drahoš! Rána demonstrantům z VáclavákuPithart vzpomínal na Havla. Jen za něj prý fungovalo dnešní blízké spojenectví
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění