„Pojmě a domluv me se zda li tato vláda ČR měla nadále dál pokračovat“, píše negramota a romský bafuňář Miroslav Tancoš.

Autor: Redakce | Publikováno: 16.1.2012 | Rubrika: Politika
Cikani

Často se mluví o rozdílech mezi gadži a romy. Je pravdou, že nás víc věcí rozděluje než spojuje. Jednu vlastnost ale máme přeci jen společnou. Vybíráme si ze svého středu většinou ty největší hlupáky a lehkoživky. My „bílí“ volíme různé Grosse, Špidly, Sobotky a Hašky. Romové mají Miroslava Tancoše, negramotu, který je schopen udělat v pěti větách deset hrubých chyb. Jelikož toho o našich hlupáčcích bylo řečeno již dost, pojďme se blíže podívat právě na jmenovaného Tancoše.

 

V diskuzi pod jedním z textů na romea.cz jsme našli následující příspěvek zmíněného Tancoše:

 

Vy stále kritizujete občanné majoritni společnosti nás Romy. Převážná velká část občannů bez rozdílů barvy pleti žijeme na hranici chudoby .Pojdmě a domluv me se zda li tato vláda ČR měla nadále dál pokračovat .Situace je velice vážná až neůnosná dnes v nedělní partii na primě řekl pan Nečas že zdravotně postižený se mají motivovat prací a nesouhlasí jejích předsedou P.Krásou .Copak člověk na vozíku bez ruky nebo li bez nohy může pracovat?“ Spozdravem Tancoš

 

Počet vět: 5

Počet chyb: cca 10

občanné

převážná velká

občannů

pojdmě

domluv me

zda li

nadále dál

primě

neůnosná

nebo li

Známka redaktorů Eportal.cz. : 5 (2x podtržená)

 

PS: Chybějící čárky ve větě a podivné spojení dvou vět v jednu jsme raději ani nehodnotili.

 

Tancošova příspěvku jsme si nevšimli pouze proto, že je plný gramatických chyb, za které by se styděl i žáček druhé třídy. Byť je to samozřejmě psina. Čtenářům jej však předkládáme hlavně proto, že názory v něm obsažené jsou signifikantní pro většinu nepřizpůsobových. Lhostejno, jestli Romů či Gadžů.

 

V posledních dnech se textům vztahujícím se k romské problematice věnujeme poměrně často. Mimo zaručené čtenosti tím sledujeme i jiné, dalo by se říci vyšší cíle.

 

Velmi nás totiž rmoutí, že většina tuzemských mainstreamových médií píše o těchto věcech z pozice strachu. Strachu z toho, že budou obviněna z rasismu či politické nekorektnosti. Tento mor 21. století doslova rozežírá demokratické principy a svobodu slova. S tím se nehodláme smiřovat.

 

Jelikož nejsme závislí na penězích od pravdolásky či dotacích EU, máme v tomto ohledu naprosto volné ruce. Uvidíme, jak dlouho to ještě potrvá. Není daleko doba, kdy bude trestné pouze napsat slovo „cikán“.

 

Je třeba, aby alespoň pár internetových serverů drželo prapor svobody a politické nekorektnosti vztyčený.

 

Zdravý rozum a základní demokratické principy jsou ohroženy. Viníky nejsou pouze blouzniví socialisté, pomatení odboráři a rudí příznivci komunistické minulosti naší země.

 

Další hrozbou pro Českou republiku jsou rovněž Romové. Přesněji řečeno, ti Romové, kteří si za svého mluvčího a vůdce vyvolili Miroslava Tancoše.

 

Pokud je právě on nejschopnějším z jejich řad, potom je něco v nepořádku.

 

Pevně věříme, že Tancoš je pouze samozvanec, jakými jsou mezi námi gadži Pehe, Keller a spol. V opačném případě bychom Romům doporučili, aby svoji volbu přehodnotili. Neradi bychom, aby se na jejich adresu vyrojila další spousta vtipů. Už takhle jich je dost a dost.

 

Nedávno jsme se na těchto stránkách opřeli o romského aktivistu Patrika Bangu. O několik dní dříve jsme zase publikovali článek VIP blogera Matějky, který kritizoval aktivity spojené s dalším romským aktivistou a členem Strany zelených Zdeňkem Gužim. Následně nám bylo ctí publikovat reakci na Matějkův článek právě z pera Gužiho.

 

Na závěr tohoto vážného-nevážného textu bychom rádi apelovali na romské spoluobčany, aby ve výběru svých lídrů byli poněkud pečlivější než my „bílí“. Nedopusťte, aby se do sedla díky vašim hlasům dostala romská obdoba koloťuka Grosse nebo autisty Špidly.

 

Zavřete typům pana Tancoše ústa a už je nikdy nenechte bojovat a mluvit za svou věc. Nedělejte stejné chyby jako my. Nemůžeme vám radit, protože toho máme na hřbetu také dost. Rádi se však s vámi podělíme o chyby, kterých jsme se dopustili sami. Možná vám taková zkušenost přeci jen bude k něčemu dobrá. Víme, že člověk obyčejně ty prapodivné lídry ani nemusí volit, a přesto se jakousi zvláštní cestou- necestou stejně dostanou do čela pelotonu...

 

Redakce Eportal.cz tímto přeje romským spoluobčanům šťastnou ruku a především pevné nervy.

 

Čtěte také:

 

Zakládají Romové eurovod z Bruselu do vlastních kapes?

Jednu generaci Cikánů tady „vychovali“ Kocábové

Jak fašizující extrémisté lynčují utiskované Rómy

Klíčová slova: politika  | romové  | asimilace  | Gross
10943 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavitNa cestu do nového otroctví se vydáme sami. Extrémní měnová i fiskální expanze umožňují maskovat rozměr hospodářské katastrofy, kterou umělé globální zastavení ekonomiky přineslo a přineseInflace se probouzí pomalu a jistěEU zrušila právní státy

euPortal.cz

Piráti v sombrerech: Transgender exempláře obsazují pozice. Budou si depilovat nohy? Revoluce žere vlastní děti. Feministky ostrouhajíPodpořte prosím EUportal.cz

Eurabia.cz

Premiér Orbán vyzval v 7 bodech reformě EU!Jak si s námi vytřel Západ zadek a okradl nás o naše zlato

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

„Migranta do každé rodiny!“ Babiš a Piráti. Soudem rozdmýchané téma. Jak to může skončit? Cyril Svoboda tuší„Děti projevují rasismus už ve třech měsících? Probůh, kde to žijeme!“ Ivo Valenta se neudržel nad školením v USA
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění