Bátora končí. Kdo bude dál?

Autor: Petr Paulczynski  | Publikováno: 9.12.2011 | Rubrika: Zamyšlení
Bolsevici

Ladislav Bátora, dle mnohých  enfant terrible politické scény ležící v žaludku jak mediální frontě tak různým Halíkům, Peheům, Dvořákovým či Šiklovým, si poté co  opustil oficiální pozici na ministerstvu, pustil jak se lidově říká hubu na špacír a vypustil výroky, které byly divoké i na můj vkus.

Ne že by se s nimi nedalo souhlasit, ale přece jenom vše má své meze. Pravdou je, že to nebyl on, kdo si začal, ale říci o galaktickém ministru financí : "Žijeme v době, kterou jsme si nevybrali, a naši zemi řídí nelidské stvůry typu Miroslava Kalouska, které nám zvolili jiní", je v našich končinách neobvyklé. Nazval jej také "ubožáckým šmejdem, který si nevidí do huby". "Moje pohledávka je velmi, ale opravdu velmi vysoká. A blíží se termín splatnosti...," vzkázal Kalouskovi.

Nešetřil ani předsedu TOP 09 a ministra zahraničí Karla Schwarzenberga. "Čekal jsem hrůzu a ministr nezklamal... Pravda je, že mě ale mile nedávno překvapil, když v Právu prohlásil, že by mi svěřil sklad tužek. Já jemu ani to ne - vůl je nebezpečný zepředu, kůň zezadu, Jeho knížecí Jasnost je velmi raritní kombinací obého," sdělil Bátora.

A to holt neměl. S nálepkou extrémisty odchází i z čela D.O.S.T. Zajímavé je, že jeho sešikovaným nepřátelům nevadí mnohem horší levicový extremismus v KSČM,  mladých komunistů, různých anarchistických spolků, Patočků, Stropnických atd. Daleko skandálnější než Bátora na školství či v čele D.O.S T  je soudružka Semelová v Poslanecké sněmovně, která veřejně oslavuje zločince a masové vrahy.

Nechápu, proč vlastenec, odmítající multikulturalismus a socialistickou Evropskou unii,  je cejchován jako extrémista ba dokonce neonacista.

Nemá pravdu Sám Bátora se svým výrokem: "čeští novináři jsou už předlouho povýtce jen kvazisanitárními hyenami demokracie a jejími agilními hrobaříky zároveň. Kvazisanitární proto, že se na rozdíl od příslovečných hyen vrhají začasté i na zdravé kusy, a jako by to samotné nestačilo, se zvráceným apetytem se navíc každodenně zahryzávají do naší vlasti a do našeho národa."

Už vidím radostné křepčení kavárenských intelektuálů a elitářů, kteří nám káží, tu jedině správnou pravdu a lásku. Kdepak nějaká D.O.S.T založená považte na těchto podezřelých principech:
- Uznávám rodinu, založenou na manželském svazku muže a ženy, za základní výraz lidské sounáležitosti a odmítám snahy o její demontáž.
- Uznávám nestejnost a komplementaritu muže a ženy a odmítám shora řízený program bezpohlavní společnosti.
- Uznávám výsostné právo rodičů na hodnotovou výchovu potomků v souladu s přirozenými mravními normami a odmítám snahy o ideologizaci školních výchovně-vzdělávacích programů.
- Uznávám hodnotu právního státu a principu presumpce neviny a odmítám jakékoli pokusy o porušení tohoto principu i snahy vnést do české legislativy vágní, právně irelevantní termíny, např. „extrémismus“.
- Uznávám hodnotu národa a vlasti jako konstitutivní prvek utváření lidské osobnosti a odmítám se rozplynout v tavícím kotlíku vykořeněného kosmopolitismu.
- Uznávám hodnotu autentického náboženství a odmítám jeho řízené odstraňování z veřejného života, ale také jeho zneužívání pro nenáboženské cíle.
- Uznávám západní, anticko-křesťanské kořeny naší tradiční kultury a odmítám její účelové „úpravy“ v duchu tzv. politické korektnosti.
- Uznávám relativní hodnotu různých lidských kultur a odmítám snahy o jejich umělou nivelizaci za účelem utvoření jediného multikulturního "světového názoru".
- Uznávám nedotknutelnost soukromého vlastnictví a odmítám snahy o zpochybnění této nedotknutelnosti.

Já to podepsal. A se mnou mnoho dalších. Tak co s námi? Defenestrovat? Ukřižovat?

Bátoru už dostali. I když si tak trochu svou hubatostí naběhl. Pád Bátory v době, kdy se pomalu chystá Velkoněmecká říše bez Wehrmachtu je porážkou národní myšlenky.
Prohrála svoboda slova. A ta buď je nebo není. Tak jako každá svoboda je nedělitelná.

Svého času nesl pan Bátora na protiklausovské demonstraci ceduli: "Intelektuálové jděte do hajzlu." Nešli. Jsou tu pořád a škodí.

Zatím dostali Bátoru. Kdo bude další?

Čtěte také:

 

Klíčová slova: socialismus  | populismus  | sociální stát
3864 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavitNa cestu do nového otroctví se vydáme sami. Extrémní měnová i fiskální expanze umožňují maskovat rozměr hospodářské katastrofy, kterou umělé globální zastavení ekonomiky přineslo a přineseInflace se probouzí pomalu a jistěEU zrušila právní státy

euPortal.cz

Podpořte prosím EUportal.czNesmíme nikdy zapomenout na to, že Německo chtělo náš národ vyhubit jako podle nich součást podřadné rasy

Eurabia.cz

Exkluzivně: síly NATO vtrhly do Ruska! VideoProtiimigrační pakt EU-Turecko flignou

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

,,Ani za 50 tisíc dolarů bych se nenechal zabít.” Afghánistán: Generál Šándor natvrdoVIDEO Devastující tornádo na jižní Moravě: Zbořilo půl obce, pohazovalo auty. Mrtví a mnoho zraněných. Lidé pod závaly
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění