Celkově  tok dotací do jeho firem dosahuje více než 10 miliard korun a jeho zisk je překvapivě jen o málo vyšší. Všichni mu tedy na jeho zisk přispíváme - například povinným odvodem z bio paliv. Nedivte se potom, že benzín dnes stojí již běžně 37Kč a před oním dotačním zákonem o přimíchávání biopaliv stával pod 30 kč. Je to podle mě zisk nečestný a nepoctivý.  Stejně špatný jako prodávat drogy dětem někde v Praze 4. Jaký je rozdíl mezi pražským podnikatelem, který si dokázal prolobovat (a pravděpodobně uplatit) významnou část poslanců a prodavačem drog odněkud z Chebu? Tomu drogovému dealerovi hrozí vězení. Onomu podnikateli jdou na ruku skoro všechna media a vydávají ho za spásu naší vlasti. V konečném důsledku ale mezi nimi rozdíl žádný není. Oba se obohacují nečestně a páchají špatnou věc. S tím rozdílem, že onen drogový dealer z Vietnamu, nebo Albánie podstupuje významně vyšší riziko…….

Znám cestu jak změnit stav věcí veřejných. Vyměňme celou současnou politickou elitu. Všichni ti Scwarzenbergové, Vondrové, Bendlové, Zaorálkové, Bursíkové, Sobotkové, Bendové žádnou změnu nepřinesou. Stejně jako jí nepřinesou Babišové, Dvořáčkové a další jim podobní. Tihle lidé se ze stávajícího systému profitují a nebudou ho tedy měnit!

Volme osobnosti, které dlouhodobě říkají a dělají to samé. Mě se  líbí Petr Mach a jeho strana. Sleduji ho již delší dobu a má stále stejné a rozumné názory. Malý stát, deregulace, odstraňování byrokracie.. to všechno automaticky povede k omezení korupce a k našemu lepšímu životu. Sice se považuji za konzervativce a on sebe za liberála, ale nikdo lepší tady nyní není. V posledních volbách sice neuspěl. Jednak mu voliče sebrali marketingové projekty TOP 09 a VV. Také k tomu přispěla iniciativa právě třeba p. Babiše, který mu zabránil v přístupu do medií a voliči ho tedy neznali. Je to možná smutné konstatování, ale nezávislá média v naší zemi momentálně neexistují.

Je čas mu dát šanci! 

Čtěte také: