Víza do USA: Vadí vám šikana amerických úředníků? Máme řešení!

Autor: Pavel Křepelka | Publikováno: 9.8.2005 | Rubrika: Politika
USA

Pedofil z USA může do Česka, kdykoliv se mu zamane. Slušný Čech musí podstoupit mnohadenní martýrium a boj o víza do Země svobody. Vadí vám to?

Muslimové atakují starý kontinent v přívalových tsunami, postupná islamizace Evropy je smutnou realitou. Vadí vám to?

Fanatičtí ekologisté dusí podnikání nejen v Čechách, ale své smrtící regulace rozsévají po celé Evropské unii. Vadí vám to?

Česko při svém vstupu do EU vyjednalo nepříliš výhodné podmínky. Vadí vám to?

Vladimír Železný se vrací do hry! Zatuchlé a stojaté vody domácí politické scény je třeba provětrat, řekl si zřejmě bývalý „pan generální“ TV Nova – svého času nejúspěšnější televizní stanice v Evropě, a rozhodl se kandidovat na předsedu nové strany Nezávislí demokraté, alias NEZDEM. A úspěšně!

Výchozí program NEZDEM navrhuje řešení mnoha palčivých problémů současnosti, včetně čtyř výše uvedených. Železný, jenž je nyní jasnou ikonou celé strany, má na svém kontě několik plusů a jeden – byť nezaviněný – mínus, přesto hodlá usilovat i místo v českém parlamentu a posléze i o vládní post, kde by mohl program strany naplnit.

K plusům patří exmagnátův známý „tah na branku“, který prokázal coby manažer volební kampaně Občanského fóra, ředitel soukromé televize či jako senátorský kandidát na Znojemsku a nakonec i jako europoslanecký adept. Železný umí promlouvat k obyčejným lidem, umí často abstraktní a nic neříkající politické formulky přebásnit a konkretizovat na určitém hmatatelném problému, s nímž potenciální volič zápolí. Výhoda nového předsedy NEZDEM spočívá i v jeho poměrně vysoké popularitě, která však utrpěla sporem o vlastnictví TV Nova a následnou újmou České republiky ve výší deseti miliard korun.

Právě těchto deset miliard je největší slabinou Železného i jeho strany: Bude jistě zneužita politickými rivaly. Dodejme jen pro tento případ, že celou tzv. arbitráž si prohrál český stát sám, lépe řečeno, spor byl zřejmě socialistickými politiky i úředníky a Lauderem pravděpodobně koupenými novináři zmanipulován tak, aby Česká republika „projela“, což mělo zajistit – a také zajistilo – odstavení „nebezpečného Železného“.

Mediální clona je velmi neprostupná a pravda se je obtížně prodírá na světlo světa – mnoho lidí se stále domnívá, že právě Železný nás připravil o deset miliard korun.

Nikoliv!

6240 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupujeZe zápisníku demonstrantaO co jde v případu Koněv? Veřejná služba? Ne, propaganda!

euPortal.cz

Je třeba, aby nyní promluvil Putin – a to ještě dříve, než promluví děla. A to proto, že je jen malá naděje na to, že se Rusko bude moci budoucímu střetu vyhnout. Jinak hrozí ArmageddonTakovéto děsivé věci se opravdu dějí v českém zdravotnictví... Čtěte příběhy konkrétních lidí

Eurabia.cz

Poslanec SPD a zkušený ex-diplomat Kobza analyzuje krizi kolem útoků na saúdskoarabskou rafineriíDnešní Londýn - dav v černém zahalených muslimek oslavuje multikulturalismus

FreeGlobe.cz

Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)Špiclovali Židi Trumpa a nasadili na něj odposlechy?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

eOdborar.cz

Švédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....Agent CIA promluvil: Šokující informace o tom, jak globální elita týrá děti a zneužívá je na satanistické rituály

ParlamentniListy.cz

Na uzavřené noční jednání Pirátů s ODS nečekaně dorazil primátor Hřib. Děly se věci, o kterých se mluví ještě po osmačtyřiceti hodináchPrávo na zbraň v Senátu: Dienstbier proti všem. Nemyslete si, že vás to ochrání před právem Evropské unie, hrozil
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění