Víza do USA: Vadí vám šikana amerických úředníků? Máme řešení!

Autor: Pavel Křepelka | Publikováno: 9.8.2005 | Rubrika: Politika
USA

Pedofil z USA může do Česka, kdykoliv se mu zamane. Slušný Čech musí podstoupit mnohadenní martýrium a boj o víza do Země svobody. Vadí vám to?

Muslimové atakují starý kontinent v přívalových tsunami, postupná islamizace Evropy je smutnou realitou. Vadí vám to?

Fanatičtí ekologisté dusí podnikání nejen v Čechách, ale své smrtící regulace rozsévají po celé Evropské unii. Vadí vám to?

Česko při svém vstupu do EU vyjednalo nepříliš výhodné podmínky. Vadí vám to?

Vladimír Železný se vrací do hry! Zatuchlé a stojaté vody domácí politické scény je třeba provětrat, řekl si zřejmě bývalý „pan generální“ TV Nova – svého času nejúspěšnější televizní stanice v Evropě, a rozhodl se kandidovat na předsedu nové strany Nezávislí demokraté, alias NEZDEM. A úspěšně!

Výchozí program NEZDEM navrhuje řešení mnoha palčivých problémů současnosti, včetně čtyř výše uvedených. Železný, jenž je nyní jasnou ikonou celé strany, má na svém kontě několik plusů a jeden – byť nezaviněný – mínus, přesto hodlá usilovat i místo v českém parlamentu a posléze i o vládní post, kde by mohl program strany naplnit.

K plusům patří exmagnátův známý „tah na branku“, který prokázal coby manažer volební kampaně Občanského fóra, ředitel soukromé televize či jako senátorský kandidát na Znojemsku a nakonec i jako europoslanecký adept. Železný umí promlouvat k obyčejným lidem, umí často abstraktní a nic neříkající politické formulky přebásnit a konkretizovat na určitém hmatatelném problému, s nímž potenciální volič zápolí. Výhoda nového předsedy NEZDEM spočívá i v jeho poměrně vysoké popularitě, která však utrpěla sporem o vlastnictví TV Nova a následnou újmou České republiky ve výší deseti miliard korun.

Právě těchto deset miliard je největší slabinou Železného i jeho strany: Bude jistě zneužita politickými rivaly. Dodejme jen pro tento případ, že celou tzv. arbitráž si prohrál český stát sám, lépe řečeno, spor byl zřejmě socialistickými politiky i úředníky a Lauderem pravděpodobně koupenými novináři zmanipulován tak, aby Česká republika „projela“, což mělo zajistit – a také zajistilo – odstavení „nebezpečného Železného“.

Mediální clona je velmi neprostupná a pravda se je obtížně prodírá na světlo světa – mnoho lidí se stále domnívá, že právě Železný nás připravil o deset miliard korun.

Nikoliv!

6109 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

„Nepovedený“ příměr Václava Klause ml. naplno odhalil nedemokratickou podstatu současné EU Kdo jsou protiizraelští aktivisté EAPPI? Pane Fialo, že se nestydíteODS zTOPkovatěla a likviduje poslední stopy své pravicovostiStudenti Sorosova gymnázia v Praze vyhlásili stávku kvůli Zemanovi. Přišli je podpořit Pavel Novotný, herečky Holubová s Geislerovou a Eva Decroix

euPortal.cz

Andrej Babiš: Euro musí být klíčové téma pro jakoukoliv budoucí vládu. Nechápu, proč to politici konečně nepochopíAustralan povraždil lidi v mešitě. Ovšem media již neřeknou, že v této mešitě verbovali muslimy pro džihád proti nevěřícím

Eurabia.cz

Rvou se čeští muslimové o peníze původně určené islámským teroristům v Sýrií??!Okamura vyzval českou pilicií, aby nevydávala muslimům povolení vlastnit zbraně. Okamura opět i upozornil na radikalismus českých muslimů

FreeGlobe.cz

Teroristický útok v pražském metru: Hřib naštěstí nebyl atomovýBílé feministky sklízejí plody své tolerance! Barevné sestry jim nadávají do bílých ku.ev (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

euServer.cz

Nadšená Schwarzenbergova chvála Petříčka je nejtěžší obžalobou současné ČSSDMadeleine Albrightová a obchod s drogami, prostituce, krádeže aut a obchod s orgány zavražděných. 11. výročí vyhlášení samostatnosti Kosova

eOdborar.cz

Boj za klima? Ale jděte! Naopak velice dobrý kšeft. Greta Thunberg je pro rodiče slepice snášející zlaté vejcePrivatizace sociálních služeb ve Finsku vede k zhoršení péče a otřesnému zacházení s lidmi

ParlamentniListy.cz

Václav Moravec má problém: Nový kontrolor všech televizí promlouvá o něm i o ČTDěti, neklikejte: Zatím nejdrsnější obhajoba Václava Klause ml.
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění