Satan Alláh a terorizované vagíny

Autor: Petra Sokolová | Publikováno: 2.8.2005 | Rubrika: Zamyšlení
Muslimové

Od doby, kdy Alláh zprznil jakéhosi proroka Mohameda, uplynulo zhruba jeden a půl milénia. Stejnou dobu tak zhruba trvá i jedna z nejobskurnějších epizod novodobé historie lidstva. A bohužel se nejedná o žádnou pohádku tisíce a jedné noci z exotických končin, kde je symbolem půlměsíc, létající koberce a harémy plné atraktivních krasavic… Jedná se o příběh satana, ohně a meče a terorizovaných žen, degradovaných na úroveň domácích zvířat a jakýchsi nesvéprávných vaginálních přívěsků!

Ve své podstatě je až k neuvěření, jak tak obrovské množství lidí může mentálně klesnout na „dobrovolné“ otroky Koránu a jeho výkladu. Ze všech světových náboženství patří islám jednoznačně mezi ty nejvíce antilidské. Tzv. islámské „právo“ šaría principiálně odmítá oddělení prorockých dogmat od reálného života a nectí jakoukoliv etickou definici lidských práv, jako je tomu alespoň částečně u Bible. Dokonce staví ženskou část lidstva na úroveň nižší než zvěrskou, která má „právo“ leda tak na otvor pro oči v hábitu, obřezanou vagínu a obcování s někým, kdo se radši nechá duševně prznit nějakým imámským prasetem z mešity.

Nelze se pak ani divit, že například absolutní nihilismus sebevražedných atentátníků je považován většinou fundamentálních muslimů za mučednictví. Ostatně principy terorismu jsou vlastní islámu už od pradávna. Historie osmanského terorizování a zotročování dobytých území je všeobecně známá. To mi mimo jiné potvrdili přímo i někteří lidé arabské národnosti, kteří už generaci žijí v Evropě. Většina si uvědomuje primitivnost islámské kultury, ale podle nich bohužel není možné se jí úplně zbavit, jelikož by se „vyvrhelové“ ocitli v přímém ohrožení života. Nejlepším příkladem jsou například tzv. vraždy „ze cti“ žen arabského původu. Bohužel ony nemohly za to, že jejich příbuzní jsou sadističtí vrazi a nelidská verbež.

Ti, co utíkají do Evropy, většinou touží po západní svobodě, ale často si to nemohou explicitně připustit kvůli absolutní netoleranci vůči „zrádcům víry“. Islámští fanatici toho využívají a svou přítomností vyvolávají v muslimských komunitách na západě atmosféru strachu. Prostřednictvím mešit pak hlásají své odporné satanské výlevy vůči západní kultuře. V tom je často podporují nejrůznější evropští multikulturalisté, kteří v islámské kultuře vidí naději v boji proti západnímu kapitalismu. Proto tak často bojují za „práva“ zahalených a obřezaných žen, jakkoliv je jim jasné, že žena nemá v islámském světě prakticky žádná práva!

Přitom je nutné říci, že sebevražedné atentáty v západních zemích jsou jen kapkou, v porovnání s každodenním terorismem, který se děje přímo v islámských zemích, a to zejména na ženách. A to už vůbec nemluvím o výše uvedeném historickém osmanském porobování. Z tohoto pohledu lze přirovnat islámské výboje a terorismus snad jedině k nacistickým zvěrstvům. Ostatně nejsou daleko od pravdy ti lidé, kteří přirovnávají Korán k Mein Kampfu. Vždyť minimálně se shodují ve společném hlavním nepříteli – v Židech.

Současný vzestup islámského fanatismu a terorismu má proto celkem jasné kořeny. Hlavní je především politika usmiřování ze strany většiny evropských zemí – což je možné ukázat například i na podpoře palestinských teroristů. Dále je to až hrůzostrašná tolerance vůči islámským fanatikům v arabských komunitách v Evropě, kterým je nadále dovolováno mít nátlakový vliv na ostatní, kteří přišli na Západ za svobodou. Těmto lidem je často dáván prostor i v médiích, kde šíří svou nenávistnou propagandu srovnatelnou s tou nacistickou. Fatální vliv měl také konec kolonialismu a tolerance vůči zločinům v podobě konfiskací ropných vrtů západním společnostem. Pouštní barbaři tak dostali šanci šířit svůj primitivismus, terorismus a nihilismus prostřednictvím petrodolarů – tedy absurdně pomocí toho, co sami nenávidí. Na petrodolary přitom mají asi takový nárok, jako nacisté na konta svých zavražděných židovských obětí.

Co říci závěrem? Skutečným očistcem pro islámské země do budoucna je pouze západní protektorát – především americko-izraelský – a navrácení zkonfiskovaných vrtů do rukou západních firem. Dále je nutné systematické zavádění principů lidských práv a zlepšování postavení žen; spolu se systematickými násilnými čistkami od islámských fanatiků, teroristů a mučedníků. Je sice pravděpodobné, že ještě bouchne nějaká ta bomba, či spadne nějaký ten mrakodrap, nicméně doufejme, že celá tahle obskurní exotická epizoda jednou skončí v tom ohni pekelném, který satan Alláh přeje těm, kdo v něj nevěří!

16229 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupujeZe zápisníku demonstrantaO co jde v případu Koněv? Veřejná služba? Ne, propaganda!

euPortal.cz

To je fakt padlé na hlavu, k čemu vede zvrácená genderová teorie. V anglickém východním Sussexu přikázali dívkám chodit do školy v kalhotáchPomozte, prosím, bránit Vaše blízké, Vaše domovy a naši vlast

Eurabia.cz

Bičování mužů a žen za nemanželský sex v Indonésií. Brzy i v Evropě? Francouzský stát podporuje islamizaci formou propagace muslimské kultury ...

FreeGlobe.cz

Němečtí vědci tvrdí, že lidské rasy neexistují. Vede je k tomu věda nebo náboženství politické korektnosti?Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Nepříjemný moment pro Babiše. Rok starý dopis. Jak se zachová?Hovado, kokoti! Milion chvilek jde do zbraně. Něco se chystá. Chvilkaři mají pro Zemana různá přání
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění