Na tom sloganu není nic špatného a vládne tu snad ještě svobodu slova. Nebo jí již nemáme? Pokud jim soud podsunuje jiné úmysly, tak to není nezávislý soud. Je to fraška. To je jako z románu 1984. Tam také existoval zločin myšlení…. Kde jste vy všichni bojovníci za svobodu? Kde jste pane V. Havle, kde jste pane Kocábe, pane Uhle a další? Kde jste politici z pravicové vlády? Vy můžete říkat, co chcete a ostatní mají držet pusu? Svoboda je ohrožená a vy všichni zbaběle mlčíte….

Dnes sů to party mladíků z DSSS za naprosto neškodný transparent. Kdo to bude zítra? Můj soused, který si stěžoval, že mu Romové již po 5 vykradli auto? Moje žena, když se velmi nelichotivě vyslovila o muslimech ničících Anglii? Náš známý z Plzně, který vidí často Vietnamce prodávat drogy a nelíbí se mu to…? Kdo řekne o Schwarzenbergovi, že chrápe na veřejnosti a dělá naší zemi ostudu? Půjdeme všichni sedět za zločiny slova a myšlení?

Je na čase říci dost! Dříve než Evropu zničí! Chci, aby moje děti žily dobrý a svobodný život! Nechci, aby žily v zemi, kde nemohou říci, co si myslí! Příští volby proto nevolíme nikoho ze stávajících velkých stran ODS, TOP09, VV, CSSD, KSCM, Zeleni - jinak se nic nezmění!

K DSSS můžeme mít různé výhrady. Ale když tu máme legálně v parlamentu  KSCM, tak co je na DSSS horšího? Kdo mi to vysvětlí? Tolik slova mého 75 letého strýce...

Čtěte také: