Levičák Al Gore: Klimaskeptici jsou rasisti dneška

Autor: Vítězslav Kremlík | Publikováno: 2.9.2011 | Rubrika: Polemika
gore

 

Přirovnávání nevěřících psů k popíračům holokaustu zřejmě už nestačí. Ve video interview s Alexem Boguskym prohlásil Al Gore, že klimaskeptici jsou rasisté dneška. Gore sní o tom, že jednoho dne bude společensky nepřijatelné veřejně vyjádřit nevíru v klimatickou apokalypsu. Doufá, že to bude politicky nekorektní faux pas. Tak jako rasistické názory či vtipy o cikánech. Kdysi tak lidé mluvili běžně a připadlo jim to normální, dnes však už byli převychováni.

„One day, climate change skeptics will be seen in the same negative light as racists.” (Přepis klíčových částí inteview ZDE)

============================

Bývalý americký vicepresident si ale řečmi o rasistech sám naběhl na vidle.

Al Gore je z levicové strany Demokratů. Máte vryto do paměti, že levice je pokroková a bojuje za práva utiskovaných? Zatímco zlá pravice hájí utlačovatele? Chyba.

Americká levice (Democratic Party) byla strana Jižanů a Otrokářů. Americká pravice (Republican Party) byla strana Seveřanů a Kapitalistů. Lincoln, který zrušil otroctví, byl Republikán.  Zapomněli jste?

Demokraté před 150 lety obhajovali otroctví stejnou rétorikou jakou používají dodnes. Otrok má zajištěné sociální jistoty. Plný žaludek je více než nejistota svobody, kdy je člověk odkázán sám na sebe. Když kandidoval Obama na presidenta, republikáni žertem říkali, že Demokraté měli na pódiu tolik černochů naposledy tehdy, když je prodávali.

Republican roots of the 1965 Civil Rights Act. (z Breitbartova serveru Big Government)

Al Gore v rozhovoru vypráví, jak byl otřesen, když v mládí viděl, jak rasisté útočí na černochy. Zapomněl dodat, že k těmto rasistům patřila i jeho vlastní rodina.

A byl to Al Gorův otec, jižanský senátor Gore, kdo ve 60.letech byl proti zrovnoprávnění černochů. Gore Family je totiž z Tennessee, což je jižanský stát. V dolní sněmovně v roce 1964 zákon o občanských právech prošel s 80% podporou Republikánů a jen 63% podporou Demokratů (viz). V senátu mezi levicové odpůrce patřil např. senátor Al Gore starší nebo senátor Byrd.

Jižanští senátoři ze strany Demokratů tehdy blokovali přijetí zákona neuvěřitelných 54 dnů! To už jste zapomněli? Použili tzv. filibustering taktiku – řečník žvaní a žvaní a jednání tak nemohou postoupit dále. Sám Byrd vydržel v kuse řečnit 14 hodin – skoro jako Fidel Castro.

Ano, i socialista může být rasistou. Tak to přece bylo i se stranou německých národních socialistů, zkráceně nacistů. Tyto názory se nevylučují. Sociální jistoty ano, ale jen pro našince.

Viz: Civil Rights Act of 1964

Kdopak byl na obálce časopisu Time jako že má hlavní zásluhy o prosazení zákona o občanských právech? Republikánský senátor Everett Dirksen. Takový zákon ovšem Republikáni (Charles Sumner) navrhli už v roce 1875, byť se tehdy nepodařilo jej prosadit.

Ano, dnes Demokraté tolerují černochy. Je to u nich novinka, která trvá teprve jednu generaci. Po většinu uplynulých dvou staletí byli proti nim. Takže než bude Al Gore někoho přirovnávat k rasistům, ať si nejprve zamete před vlastním prahem.

Smutné je, že sotva Demokraté opustili ideje otrokářství, ihned si přimknuli k nové ideologii omezování lidské svobody. K ideologii klimatické, která chce lidem diktovat co smějí jíst, jaké mají mít účesy, jaké smějí mít žárovky, jakou smějí mít spotřebu... Oni prostě bez poručníkování druhým asi nemohou být.

Další články autora na http://www.klimaskeptik.cz a http://kremlik.blog.idnes.cz/

 

Čtěte také: 

Nobelovka pro lháře

Trh s globálně oteplovacími odpustky zkolaboval?

Rizika politické klimatologie

4234 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Kdo jsou protiizraelští aktivisté EAPPI? Pane Fialo, že se nestydíteODS zTOPkovatěla a likviduje poslední stopy své pravicovostiStudenti Sorosova gymnázia v Praze vyhlásili stávku kvůli Zemanovi. Přišli je podpořit Pavel Novotný, herečky Holubová s Geislerovou a Eva DecroixDlouholetý člen ODS se naštval po vyloučení VK ml. Tohle napsal v rezignačním dopisu šéfovi Oblastního sdružení Česká Lípa

euPortal.cz

Šéf pražské muslimské obce Leonid Kušnarenko a přítel podporovatele terorismu vyzývá otevřeně muslimy v ČR k ozbrojování! Sám jim prý pomůže získat zbrojní pas…Opusťme EU nadutého francouzského polomonarchy Macrona, dokud je čas

Eurabia.cz

Takto zneužili tragického vraždění na Novem Zélandě slovenští muslimové ...Takto miluje muslimský otec - aneb když dcera přijme evropskou kulturu a urazí tak muslimovu čest

FreeGlobe.cz

Teroristický útok v pražském metru: Hřib naštěstí nebyl atomovýBílé feministky sklízejí plody své tolerance! Barevné sestry jim nadávají do bílých ku.ev (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

euServer.cz

Nadšená Schwarzenbergova chvála Petříčka je nejtěžší obžalobou současné ČSSDMadeleine Albrightová a obchod s drogami, prostituce, krádeže aut a obchod s orgány zavražděných. 11. výročí vyhlášení samostatnosti Kosova

eOdborar.cz

Boj za klima? Ale jděte! Naopak velice dobrý kšeft. Greta Thunberg je pro rodiče slepice snášející zlaté vejcePrivatizace sociálních služeb ve Finsku vede k zhoršení péče a otřesnému zacházení s lidmi

ParlamentniListy.cz

Zeman pronesl drsná slova v obci Vintířov: Rudé trenky? Chyba Hradní stráže, že ty kominíky nesestřelila. Americká ochranka by je rozstřílela na padrť!„Poškodí veřejné záchodky, když někdo vytře zvratky na zemi?“ Veřejnoprávní médium se ptalo lidí na vyhazov Klause ml. z ODS. Dost se to zvrtlo. A až Fiala uvidí ta čísla...
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění