Asi jsem nácek, rasista a extremista

Autor: Petr Paulczynski  | Publikováno: 29.8.2011 | Rubrika: Zamyšlení
Antinazi

 

Usoudil jsem tak  podle polemik, které rozpoutali někteří politici ve vztahu k některým  úředníkům ať už na MŠMT či na Hradě. Standardní mediální plivanec, ničím konkrétním nedoložený. Protože se s názory těchto napadených ztotožňuji, nezbývá mi, než si stoupnout s nimi do jednoho šiku. Teď jenom nevím, jestli mám požádat o zavření do klády, nebo rovnou o trest smrti.

Určitě víte o koho a o co jde. Pan Bátora zakladatel iniciativy D.O.S.T., který kdysi kandidoval považte za Národní stranu (nikdy nezakázanou) a pan Jakl, který vepsal pár řádků o svobodě slova do nějaké knihy.

Ani jsem netušil, že v době kdy nás konečně Němci pomalu dobývají i bez Wehrmachtu, je národovectví div ne trestným činem dokonce přiřazeným pod pojem náckovství. A obdivovatel "národní myšlenky" je vyvrhel. Jak to, že těmto bojovníkům nevadí, že na podobných, ba daleko důležitějších místech ve státní správě sedí lidé, kteří strávili část života v řadách zločinecké Komunistické strany Československa? Proč se bojovníci proti Bátorovi už dávno nepohoršují nad tím, že čím vyšší stupeň v hierarchii našeho establishmentu (ba i soudů) tím větší koncentrace bývalých komunistů?

A další rána do vazu. Debata o tom zda mají mít svobodu slova i  tzv.extremisté. Co je to za kecy?  Svoboda slova buď je nebo není. Tak jako každá svoboda je nedělitelná.

A do toho pravil pan ministr Kalousek: "Původně jsem myslel, že v souvislosti s panem Bátorou budu zdrženlivý. Ale kdo v souvislosti s jakoukoli národností či barvou pleti používá slovo rasa, tak je prostě rasista". Asi si nepřečetl na Wikipedii pojem rasa.

Média vytvářejí obraz, ve kterém každý, kdo odmítá rozpuštění národní identity v kadlubu multikulturní EU je extremistou, nacistou, fašistou a kdo ví, kým ještě. Vždyť co je nacistického na větě z prohlášení D.O.S.T.: Uznávám hodnotu národa a vlasti jako konstitutivní prvek utváření lidské osobnosti a odmítám se rozplynout v tavícím kotlíku vykořeněného kosmopolitismu.

Odmítám názorovou cenzuru která není ničím jiným než novodobou inkvizicí. Odmítám, aby z veřejné debaty byly vylučované názory a postoje lidí na základě “ideozločinu” definovaného jedinými nositeli pravdy dovedně skrytými za různými iniciativami většinou sebevražedně dotované samým státem.

Odmítám zákazy knih, písniček či jiných mediálních produktů, odmítám mediální cenzuru a ostrakizaci každého, kdo nepluje s proudem ať už bruselským či naším levičácko intelektuálním.

Odmítám, aby každý s podobným názorem byl zaškatulkován jako nácek, fašoun, extremista či rasista. A je-li tomu tak, tak mne tam zařaďte taky.

Pryč s politickou cenzurou, ať žije svoboda!

Čtěte také: 

Asi jsem opravdu nácek...když to říkají v Mladé frontě

Dobeš se diví. Kalousek Bátoru sám jmenoval, teď ho chce odvolat

Kalousek, Schwarzenberg a Sobotka vs. Bátora aneb o meření penisů

7959 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Bezprecedentní pokrytectví ODS?Starosta Čižinský vyhlásil na Praze 7 stav klimatické nouze. Budou se řezat výfuky i ruce, omezí se souložení a Greta dostane pomníkNamísto přestavby přístavbaRozvojové Česko a kapitalistická ČínaCirkus bude!

euPortal.cz

Salvini šokoval marxistického papeže. Odevzdání hlasu SPD je v těchto volbách i hlasem pro SalvinihoTakhle vypadají "rasově vyvážené reklamy". Podívejte se

Eurabia.cz

Kulaci dneška?! Švédsko kráčí ve šlépějích bolševizmu - děti nepřátel režimu jsou ve školách mučeny a zesměšňoványChcete volit v eurovolbách KDU-ČSL? A víte, že č.1 jejich kandidátky podpořilo islámské povstalce proti syrským křesťanům?

FreeGlobe.cz

Stovky nelegálních imigrantů z Afriky okupovaly největší francouzské letiště. Křičeli, že Francie nepatří Francouzům. Co dostali za odměnu? (+ video)Digitální vražda a vymazání ze světa. Ukázkový případ nepohodlného novináře Alexe Jonese

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

euServer.cz

Zběsilému úsilí téměř všech našich oficiálních médií, aby všichni naši lidé proklínali Rusko, do nebes vynášeli Ameriku a byli náruživými fandy EU a NATOBezradnost KSČM podporující v čele vlády oligarchu a současně se tvářící jako sociálně, ekologicky, a kdoví jak ještě starostlivou politickou stranu

eOdborar.cz

Britští dělníci tleskají stoupencům Brexitu, které by před třiceti roky hnali klackyČeši jsou zase pro smích a za totální idioty aneb sankce proti Rusku dodržujeme asi jenom my ...

ParlamentniListy.cz

Skončí jako Drahoš! Rána demonstrantům z VáclavákuPithart vzpomínal na Havla. Jen za něj prý fungovalo dnešní blízké spojenectví
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění