Znásilníme odhalené ženy. Hřích to není, hulákají novodobí barbaři

Autor: Pavel Křepelka | Publikováno: 15.7.2005 | Rubrika: Zamyšlení
Muslimové

Je to šok! Evropa je zahalena v neprostupném islámském smogu. Krev v Madridu, krev v Londýně, vraždy v Nizozemsku, znásilnění ve Skandinávii… Raději již nepokračujme.

Statistika je neúprosná. V roce 1995 zaznamenalo Švédsko 258 zneuctění dívek mladších patnácti let, v roce loňském již 467 znásilnění. Celých 68 procent pachatelů těchto činů tvoří převážně muslimští imigranté, jejichž počet v severských zemích rok co rok závratně stoupá. Jedno z největších švédských měst, Malmö, se dle demografických prognóz brzy stane městem s muslimskou většinou.

V norské metropoli Oslu je sice pouhých čtrnáct procent muslimů, v roce 2001 si ale na svůj barbarský účet připsali celých 65 procent znásilnění.

Proč právě Skandinávie? Severským zemím vládne sociální levice. Její ústřední heslo zní již od konce druhé světové války, že „za zločinnost může chudoba“. Skandinávci se tedy se zločinností potýkají tak, že zvyšují sociální dávky. Eráru už pak nezbývá na justici, pravděpodobnost dopadení viníka se snižuje.

Nechme opět mluvit statistiky. Výskyt vloupání vzrostl ve srovnání s padesátými léty dvacetinásobně jak ve Švédsku, tak v Dánsku. Dánsko vede ve statistikách zločinnosti nad USA. V roce 2001 činil ve skandinávské zemičce celkový počet trestných činů přepočtený na 100 tisíc obyvatel 8500, zatímco za oceánem jich v témže roce napočítali na stejný počet obyvatel jen 4100. Spojené státy jsou tedy oázou kriminálních živlů opravdu jen pro zaslepené.

Alarmující růst kriminality i znásilnění však skandinávské multikulturalisty, kteří před lety otevřeli muslimským přistěhovalcům náruč, příliš nezneklidňuje. „Norky si musí uvědomit, že žijeme v multikulturní společnosti, a přizpůsobit se tomu,“ prohlásila Unni Vikannová, profesorka sociální antropologie z univerzity v Oslo. „Měly by si zejména uvědomit, že jejich oblečení muslimské muže dráždí. V islámských zemích chodí ženy často úplně zahalené. Norky musí převzít svůj podíl zodpovědnosti za znásilnění,“ dodává profesorka.

Co bude madam Vikannová dělat až, nedej bože, zneuctí třeba právě ji? Bude i nadále hlásat, stejně jako jiní multikulturalisté, že pro muslimy není hříchem znásilnit nezahalenou ženu, jak vyplývá z Koránu? Vzpomene si i přes traumata z onoho pro všechny ženy děsivého momentu na ten svůj multikulturalismus?

(S použitím článku: Kohout, Pavel: „Kdy začnou Norky nosit džiháb“, HN, 14. 7. 2005)

8864 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupujeZe zápisníku demonstrantaO co jde v případu Koněv? Veřejná služba? Ne, propaganda!

euPortal.cz

Ukazuje se, že fanatická feministická genderistická neomarxistická ideologie škodí samotným ženám. Muži se v důsledku kampaně #MeToo proti sexuálnímu obtěžování stále více zdráhají spolupracovat se ženamiPomozte, prosím, bránit Vaše blízké, Vaše domovy a naši vlast

Eurabia.cz

Bičování mužů a žen za nemanželský sex v Indonésií. Brzy i v Evropě? Francouzský stát podporuje islamizaci formou propagace muslimské kultury ...

FreeGlobe.cz

Němečtí vědci tvrdí, že lidské rasy neexistují. Vede je k tomu věda nebo náboženství politické korektnosti?Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají. Prezidentský kandidát Jiří Hynek vypráví, co s námi dnes dělají Američané kvůli armádnímu kšeftu na vrtulníkyMístopředseda ČSSD Veselý o Zemanově milosti pro Babiše: Tak proto před ním vždycky změkne jak máslo...
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění