Zelení jsou nesvoboda

Autor: Josef Provazník | Publikováno: 12.8.2011 | Rubrika: Kulturní válka
socialismus

 

Kdo by ještě před pár dny čekal, že se z homosexuálního festivalu nedá vytlouct politický kapitál, velmi by se mýlil. Zářným příkladem zoufalství a nestoudnosti zatuchlého českého rybníčku je článek místopředsedkyně SZ Petry Kolínské, který včera vyšel v Lidových novinách.

Strana zelených se v něm ústy své místopředsedkyně hrdě staví na barikády proti xenofobii, homofobii, rasismu a vůbec všemu zlému a odsouzeníhodnému. Homosexuálové a další menšiny mají konečně to pravé zastání. Zelení svazáci vycítili svoji šanci a chopili se jí s bravurou sobě vlastní. 

Přísně politicky korektní a kultivovaná dáma Kolínská se nejdříve odmítavě vyjadřuje k údajné islamofobii Miloše Zemana. A jak také jinak, Zemanovou nedávnou kritiku islámu dává do souvislosti s norskou tragédií. Dalo se očekávat, že po Breivikově psychopatickém řádění bude jakákoli kritika islámu a přistěhovalecké politiky EU tabu. Nepředstavoval bych si ale, že tomu bude tak brzy.

Na bývalého předsedu ČSSD Zemana bylo navíc v souvislosti s jeho údajně xenofobními výroky podáno trestní oznámení a Petru Kolínskou proto velmi zajímá, jak se s ním státní zastupitelství vypořádá.

Je mi úplně jedno, proč si najednou Zeman zahrál na Wilderse. Důležitější pro mě je, aby se s ním nezacházelo právě jako s holandským politikem. Pevně věřím, že státní zastupitelství ČR se nebude trestním oznámením vůbec zabývat. Pokud ano, bude nás víc, kteří by měli být pohnáni ke „spravedlnosti“. Já totiž s výroky Zemana také souhlasím. Jsem si jistý, že nejsem sám.

Po Zemanovi se Kolínská ve svém textu vypořádává také s Romanem Jochem a dalšími pravicovými „extrémisty“. Aby přidala na síle svých argumentů, má plná ústa norské tragédie, Listiny základních práv a svobod, Evropské unie atd.

Zelení povstávají z mrtvých a bijí na poplach. Oni nám tu naši politicky korektní budoucnost vybudují, ať chceme nebo ne. Multikulti společnost, genderová vyváženost, sociální jistoty do každé domácnosti…bude to opravdu „brand new world“. Huxley a jistě i Orwell by měli radost.

Zkrátka a dobře, všichni kdo mají jiné názory a odlišný pohled na svět než Zelení, socialisté a multikulti nadšenci, jsou podle Kolínské extrémisté.  Jak jednoduché, že?

Znovu se ukazuje, jak moc nebezpeční Zelení jsou. Doufám, že si to před dalšími volbami uvědomí i jejich voliči. Bylo by opravdu velkým neštěstím pustit zelené extrémisty zpět do nejvyšších politických pater.

Pavel Šafr kdysi napsal článek s názvem „Paroubek je nesvoboda“. I po letech se s ním dá souhlasit a dovolil bych si Šafrův titulek vypůjčit i pro účely tohoto článku: Zelení jsou nesvoboda!

6229 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavitNa cestu do nového otroctví se vydáme sami. Extrémní měnová i fiskální expanze umožňují maskovat rozměr hospodářské katastrofy, kterou umělé globální zastavení ekonomiky přineslo a přineseInflace se probouzí pomalu a jistěEU zrušila právní státy

euPortal.cz

Podpořte prosím EUportal.czNesmíme nikdy zapomenout na to, že Německo chtělo náš národ vyhubit jako podle nich součást podřadné rasy

Eurabia.cz

Exkluzivně: síly NATO vtrhly do Ruska! VideoProtiimigrační pakt EU-Turecko flignou

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

,,Ani za 50 tisíc dolarů bych se nenechal zabít.” Afghánistán: Generál Šándor natvrdoVIDEO Devastující tornádo na jižní Moravě: Zbořilo půl obce, pohazovalo auty. Mrtví a mnoho zraněných. Lidé pod závaly
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění