Zelení jsou nesvoboda

Autor: Josef Provazník | Publikováno: 12.8.2011 | Rubrika: Kulturní válka
socialismus

 

Kdo by ještě před pár dny čekal, že se z homosexuálního festivalu nedá vytlouct politický kapitál, velmi by se mýlil. Zářným příkladem zoufalství a nestoudnosti zatuchlého českého rybníčku je článek místopředsedkyně SZ Petry Kolínské, který včera vyšel v Lidových novinách.

Strana zelených se v něm ústy své místopředsedkyně hrdě staví na barikády proti xenofobii, homofobii, rasismu a vůbec všemu zlému a odsouzeníhodnému. Homosexuálové a další menšiny mají konečně to pravé zastání. Zelení svazáci vycítili svoji šanci a chopili se jí s bravurou sobě vlastní. 

Přísně politicky korektní a kultivovaná dáma Kolínská se nejdříve odmítavě vyjadřuje k údajné islamofobii Miloše Zemana. A jak také jinak, Zemanovou nedávnou kritiku islámu dává do souvislosti s norskou tragédií. Dalo se očekávat, že po Breivikově psychopatickém řádění bude jakákoli kritika islámu a přistěhovalecké politiky EU tabu. Nepředstavoval bych si ale, že tomu bude tak brzy.

Na bývalého předsedu ČSSD Zemana bylo navíc v souvislosti s jeho údajně xenofobními výroky podáno trestní oznámení a Petru Kolínskou proto velmi zajímá, jak se s ním státní zastupitelství vypořádá.

Je mi úplně jedno, proč si najednou Zeman zahrál na Wilderse. Důležitější pro mě je, aby se s ním nezacházelo právě jako s holandským politikem. Pevně věřím, že státní zastupitelství ČR se nebude trestním oznámením vůbec zabývat. Pokud ano, bude nás víc, kteří by měli být pohnáni ke „spravedlnosti“. Já totiž s výroky Zemana také souhlasím. Jsem si jistý, že nejsem sám.

Po Zemanovi se Kolínská ve svém textu vypořádává také s Romanem Jochem a dalšími pravicovými „extrémisty“. Aby přidala na síle svých argumentů, má plná ústa norské tragédie, Listiny základních práv a svobod, Evropské unie atd.

Zelení povstávají z mrtvých a bijí na poplach. Oni nám tu naši politicky korektní budoucnost vybudují, ať chceme nebo ne. Multikulti společnost, genderová vyváženost, sociální jistoty do každé domácnosti…bude to opravdu „brand new world“. Huxley a jistě i Orwell by měli radost.

Zkrátka a dobře, všichni kdo mají jiné názory a odlišný pohled na svět než Zelení, socialisté a multikulti nadšenci, jsou podle Kolínské extrémisté.  Jak jednoduché, že?

Znovu se ukazuje, jak moc nebezpeční Zelení jsou. Doufám, že si to před dalšími volbami uvědomí i jejich voliči. Bylo by opravdu velkým neštěstím pustit zelené extrémisty zpět do nejvyšších politických pater.

Pavel Šafr kdysi napsal článek s názvem „Paroubek je nesvoboda“. I po letech se s ním dá souhlasit a dovolil bych si Šafrův titulek vypůjčit i pro účely tohoto článku: Zelení jsou nesvoboda!

5575 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Bezprecedentní pokrytectví ODS?Starosta Čižinský vyhlásil na Praze 7 stav klimatické nouze. Budou se řezat výfuky i ruce, omezí se souložení a Greta dostane pomníkNamísto přestavby přístavbaRozvojové Česko a kapitalistická ČínaCirkus bude!

euPortal.cz

Salvini šokoval marxistického papeže. Odevzdání hlasu SPD je v těchto volbách i hlasem pro SalvinihoTakhle vypadají "rasově vyvážené reklamy". Podívejte se

Eurabia.cz

Kulaci dneška?! Švédsko kráčí ve šlépějích bolševizmu - děti nepřátel režimu jsou ve školách mučeny a zesměšňoványChcete volit v eurovolbách KDU-ČSL? A víte, že č.1 jejich kandidátky podpořilo islámské povstalce proti syrským křesťanům?

FreeGlobe.cz

Stovky nelegálních imigrantů z Afriky okupovaly největší francouzské letiště. Křičeli, že Francie nepatří Francouzům. Co dostali za odměnu? (+ video)Digitální vražda a vymazání ze světa. Ukázkový případ nepohodlného novináře Alexe Jonese

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

euServer.cz

Zběsilému úsilí téměř všech našich oficiálních médií, aby všichni naši lidé proklínali Rusko, do nebes vynášeli Ameriku a byli náruživými fandy EU a NATOBezradnost KSČM podporující v čele vlády oligarchu a současně se tvářící jako sociálně, ekologicky, a kdoví jak ještě starostlivou politickou stranu

eOdborar.cz

Britští dělníci tleskají stoupencům Brexitu, které by před třiceti roky hnali klackyČeši jsou zase pro smích a za totální idioty aneb sankce proti Rusku dodržujeme asi jenom my ...

ParlamentniListy.cz

Skončí jako Drahoš! Rána demonstrantům z VáclavákuPithart vzpomínal na Havla. Jen za něj prý fungovalo dnešní blízké spojenectví
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění