Nácek Bátora, provokatér Klaus a vyleštěné prdelky

Autor: Petr Paulczynski  | Publikováno: 9.8.2011 | Rubrika: Ostatní
Klaus

Nejprve malá rekapitulace. Tak prý se Prahou rozhodli pochodovat teplí. Tak totiž (mnohdy ještě hůř) nazývají komunitu LGBT (homosexuálů, bisexuálů, transsexuálů a transgender) normální lidi v normálním hovoru. Pak duhové lidičky kancléř Petr Hájek označil  za devianty a napadl zaštiťujícího primátora za ODS.

Hájka se zastal prezident Klaus. A pak vypukla bramboračka. Přidal se každý politik co zrovna byl na ráně, někteří ambasadoři a na FB se pohádali přátelé s přáteli. Nesmím zapomenout na média, která notně k popsané bramboračce přispěla. Místo polemiky zesměšnila každého, kdo řekl vyhraněný a přitom relevantní názor. A oblíbenými fackovacími panáky se stali Klaus, Hájek, Mach a Bátora a každý kdo neprojevil sdostatek multikulti nadšení.

Blogová scéna zteplala. Na téma duhový pochod se popsalo kdeco. Takže jsem pondělní proteplený připravený blog nelítostně hodil do koše. Nakonec co. Ve svobodné společnosti by homosexuálové na podobné pochody bezpochyby měli mít právo, ačkoliv to nic nemění na tom, že je to zhruba stejně důstojné a estetické, jako nosit tričko s nápisem Tento měsíc menstruuji.

Když LGBT chtějí přesvědčit konzervativní veřejnost, že teplí kluci a holky jsou in, ať to zkusí. Vždyť kdo s kým a co dělá je jeho věc. Akorát mi uniká proč to potřebují deklarovat veřejně na ulicích. Navíc nechápu proč na sebe navlečou růžové kostýmy, narazí bizarní klobouky a barevné kreace v duhových barvách.

Proč jsem tedy nakonec znovu sedl ke klávesnici a podstoupil riziko, že budu opětovně nařčen z homofobie? Protože jsem si přečetl zajímavý poznatek, k němuž dospěl server Parlamentní listy, kde si dali práci a přečetli si celý program této obskurní akce. Řekl bych, že dokonce penetrovali do hloubky tohoto programu. A našli perlu. V rámci této akce se budou leštit prdelky.

 

Poté, co PL obeslaly všechny poslance a senátory ODS a všechny poslance s TOP 09 s dotazem, zda jim záštita podobných akcí ze strany primátora a starosty Prahy 1 Oldřicha Lomeckého z TOP 09 připadá vhodná byla akce z webu Prague Pride smazána.

Zajímavá je i EU nepovolená diskriminace oblečených před nahými.

Nu a co říci závěrem: Bátora, Hájek a Klaus zůstali zlobivými dětmi, jenom prdelky se leštit nebudou. A LGBT akce je správná. Protože jak kdysi napsal D-FENS: Duhoví lidé jsou všichni gayové a taky ty heteráči a heteruny, co jim připadá tuze  normální, když dva se dva chlapi na ulici cicmají a vrtí prdelkama a mají pěkné barevné oblečky z nichž tu či onde vykukují nějaké kusy holého něčeho. Duhoví lidé uznávají diverzitu a jsou to ti správní, dá se s nimi počítat při podpoře požadavků gayů. Neduhoví lidé jsou zlí, homofobní, jsou to klerikálové, fanatici a pozor! - jsou to také náckové a fašisti, protože to gayům komplikují.

 

 

Čtěte také: 

 

Co je na slově „devianti“ urážejícího, milí homosexuálové?

Pochod homosexuálů? Proč ne kominíků?

Buďme politicky nekorektní !

6481 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavitNa cestu do nového otroctví se vydáme sami. Extrémní měnová i fiskální expanze umožňují maskovat rozměr hospodářské katastrofy, kterou umělé globální zastavení ekonomiky přineslo a přineseInflace se probouzí pomalu a jistěEU zrušila právní státy

euPortal.cz

Autor dopisu generálů: Občanská válka? Francouzský národ je na konci sil. Kdo za to může? 500 no-go zón, už i na venkověPodpořte prosím EUportal.cz

Eurabia.cz

Jak si s námi vytřel Západ zadek a okradl nás o naše zlatoAnglická škola se omluvila za karikaturu Mohammeda. Slíbila, že se to již nestane

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

„Migranta do každé rodiny!“ Babiš a Piráti. Soudem rozdmýchané téma. Jak to může skončit? Cyril Svoboda tušíPoslanec Španěl z volebního výboru: Odpovím bez vytáček, změny v ČT budou nutné!
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění