Kauzalita je opačná: To gender je původcem „politické korektnosti“! Jen převrácení společenské úlohy pohlaví mohlo dopustit takovou zvrácenost. Mužatky se ujímají vedoucí úlohy. A je úplně jedno, jestli se jmenují Ashtonová nebo Špidla. Prostě estrogen vládne světem.

CHLAPA aby v politice pohledal. Testosteron zoufale chybí. Možná za to může antikoncepce, která se dostává přes fekálie do potravního řetězce. Možná antibiotika v chovném mase bez svaloviny. Možná geneticky modifikované potraviny. Možná „zdravá“ výživa, na níž by člověk měl mít bachor, čepec a knihu. Možná intelektuální život kavárenských povalečů. Možná to, že chlapi už nejen nedokážou zabít mamuta, ale dokonce někteří z nich chrání kdekterou havěť.

Jediné, co vím jistě, že za tím nevězí globální oteplování. Ale důsledky jsou strašlivé. Jestli to včas nezarazíme, člověk bude brzy patřit spolu se žížalami mezi hermafrodity. U některých jedinců tento proces už započal. Jinak by chlapi přece nemohli vymýšlet kvóty, aby jim vládlo stále více žen. Jinak by nemohla být homosexualita považována za normální.

Nejhorší je, že tento proces má autokatalytickou zpětnou vazbu; tedy sám sebe posiluje. Takové systémy jsou nelineární, tudíž akcelerují mocninnou funkcí. Když se v rodině, kde maminka je chlap (tedy nominálně), začnou vychovávat děti, přechod Rubikonu bude dovršen. Další generace už budou mít místo sexu gender. Nevím, co to je, ale je to hrozné.

Chápu to jako vítězství estrogenu nad testosteronem. Nikdo se už neodváží ani zaharašit. Kuřáci budou vymýceni. Kdo nebude žrát zeleninový salát s E.coli a sojovým jogurtem, bude znemožněn. Budou stanovena závazná směrná čísla na političky (Gajdůšková dostane zelenou kartu), stěhovačky, cestářky a vyhazovačky. Čeština bude obohacena i o havířky a popelářky. Boxerky a ragbistky nahradí na olympiádě ty dosud přeplácené fotbalové panenky. Ve Formuli 1 budou pózovat transvestité. Všichni budeme mít čipku (genderově správný tvar pro čip). O ministra obrany budou hruď na hruď zápolit Parkanová s Hybáškovou. Prezidentkou bude Dáša (Damková), ať to má aspoň nějakou úroveň.

Jo, ještě jsem zapomněl, jedinou konstantou bude, že zlatou slavicí se stane opět Karel Gott. Ale bez legrace: Copak by chlap, od věků hájící svou tlupu, mohl vymyslet multikulturalitu? Snad aby mu cizí samečci lezli do zelí? Copak by chlap vyhrabal nějakého Van Rompuye, aby se mu pletl do života? Leda by měl náturu kudlanky nábožné.

Ten gender má pochopitelně na svědomí i války. Kdyby byl příkladně Berlusconi chlap, vyrazil by si s Kaddáfím zase na Bunga Bunga hrátky a nezradil by ho jak baba. Totéž se dá říci, kdyby Francouzi měli místo trpaslíka prezidenta, nemusel by se před svou manželkou natřásat bombami.

A tak čekám, kdy se objeví nějaký rek, který nás vysvobodí z područí žen. Když padne gender, bude po multikulturalitě, „politické korektnosti“, environmentalismu, matriarchálním poručníkování i po Evropské unii. Svět se vrátí do normálních kolejí.