Švédi jsou rasisté non plus ultra!

Autor: Jiří Kohoutek | Publikováno: 4.8.2011 | Rubrika: Humor
Arábia

 

Důrazně protestuji proti pošpinění muslimských práv, kterého se dopustili švédští hostitelé na světovém setkání skautů Jamboree.

Pro mě osobně byly země typu Švédska vzorem soužití odlišných kultur. Proto jsem upřímně zděšen, že se tohoto ponížení museli dočkat moji muslimští bratři právě v zemi tří korunek. Čeho, že se vlastně švédští rasisté dopustili? Zdráhám se to popsat. Je to až příliš podlé a mnoho to o údajně dobře fungující (sic!) multikulturní společnosti ve Švédsku vypovídá.

Ale dobrá, já to teda řeknu. Švédi opomněli svým arabským návštěvníkům přichystat tureckou toaletu. Neslýchaná drzost a jasná ukázka intolerance a skrytého rasismu.

Já se ptám, co přijde příště? Budete jim servírovat vepřové? Budete jim bránit v prznění dětských nevěst? Nebo snad budete zase zesměšňovat proroka Mohameda? Stydím se za to, že jsem Evropan. Stydím se za to, že je kdysi pokrokové Švédsko součástí Evropy.

Některým čtenářům se možná bude zdát tento případ jako prkotina. S tímto názorem však nesouhlasím. Záchodem to začne a kdo ví, čeho se ještě moji muslimští bratří nadějí.

Vyzývám Radu OSN, aby proti Švédsku přijala rezoluci, které by příště tuto zemi od páchání podobných hanebností odradila. Vyzývám rovněž orgány EU, aby ani ty nenechaly Švédský lapsus bez povšimnutí.

Absenci tureckých záchodů na světovém srazu skautů chápu jako provokací, kterou mají na svědomí pravicové extrémisté typu Wilderse nebo Klause. Wilders už naštěstí po Evropě moc cestovat nemůže, ale českému prezidentovi by se měla křidélka trochu přistřihnout.

V naší nové Evropě není pro podobné zpátečníky místo. Svými názory pouze rozdmýchávají nepokoje a berou nám klid na práci. První jmenovaný neustále tepe právě mé muslimské bratry, druhý se zase zcela bezdůvodně a falešně obouvá do socialistů a ekologistů, kteří jsou jako jediní schopni bránit právě muslimy.

Jak dlouho budeme těmto a dalším radikálům tolerovat jejich nezdravé názory? Je nejvyšší čas vzít klacky a vyhnat tyto bestie pryč od našich domovů, továren a dětských hřišť! Zášť pravičáků už dál nesmí otravovat náš vzduch, naše lesy a naše vody. Čím dříve jim utneme tipec, tím dříve se bude moci nám i našim muslimským přátelům volněji dýchat.

PS: Ale teď vážně. Lidovky se opět vyznamenaly. Touhle novinářskou šmírou chtějí své „inteligentní“ čtenáře tak trochu poštvat proti muslimům. A až se tak stane, tak zase budou moralizovat a hlásit se k obraně multikulti. To zase bude prča! 

4620 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Studenti Sorosova gymnázia v Praze vyhlásili stávku kvůli Zemanovi. Přišli je podpořit Pavel Novotný, herečky Holubová s Geislerovou a Eva DecroixDlouholetý člen ODS se naštval po vyloučení VK ml. Tohle napsal v rezignačním dopisu šéfovi Oblastního sdružení Česká LípaEvropský parlament včera narychlo přijal dva zákony, které se týkají slovenských prezidentských voleb. Slušní lidé budou potěšeniV ODS začal hon na čarodějnice. Příznivci umučeného Mistra VK ml. jsou hromadně upalováni na hranici. S poslankyní Majerovou Zahradníkovou bude zahájen monstrprocesAť se Petr Fiala omlouvá sám za sebe

euPortal.cz

Australan povraždil lidi v mešitě. Ovšem media již neřeknou, že v této mešitě verbovali muslimy pro džihád proti nevěřícímVáclav Klaus mladší už nebude spojován s pokryteckou neomarxistickou skupinou, která mu špinila jméno. Pro ODS se otevírá daleko snadnější cesta k faktické integraci s TOP 09 a Piráty

Eurabia.cz

Šéf pražských muslimů vyzval české muslimy, aby se ozbrojili. Máme se bát teroristických útoků ze strany českých muslimů?Teroristický útok v nizozemské tramvaji - několik mrtvých. Jde o muslimskou pomstu za vystřílení mešity na Novem Zélandu?

FreeGlobe.cz

Bílé feministky sklízejí plody své tolerance! Barevné sestry jim nadávají do bílých ku.ev (+ video)Každý druhý mladý Němec se bojí vyjádřit svoje politické názory. Tomu se říká svobodná společnost!

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

euServer.cz

Nadšená Schwarzenbergova chvála Petříčka je nejtěžší obžalobou současné ČSSDMadeleine Albrightová a obchod s drogami, prostituce, krádeže aut a obchod s orgány zavražděných. 11. výročí vyhlášení samostatnosti Kosova

eOdborar.cz

Boj za klima? Ale jděte! Naopak velice dobrý kšeft. Greta Thunberg je pro rodiče slepice snášející zlaté vejcePrivatizace sociálních služeb ve Finsku vede k zhoršení péče a otřesnému zacházení s lidmi

ParlamentniListy.cz

Česká média vždycky nenáviděla ODS, ta se teď sama porazila a zapřela. Prořízlá komentátorka Stonjeková nakládá po odstranění Klause juniora brutálně všemDžamila Stehlíková chce odebírat lidem zbraně, strašila přitom raketometem. Expert na sebeobranu se chytil za hlavu a vysvětlil, proč jsou to nesmysly
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění