Miss zkolabovala! Příčiny? Anorexie a homosexuálové!

Autor: Tereza Mátlová | Publikováno: 29.6.2005 | Rubrika: Zamyšlení
Pavla Sudová

Tak to tu ještě nebylo! Sanitka houká o sto šest. Pacientce však není osmdesát. Ani šedesát. Je jí dvacet, jmenuje se Pavla Sudová a její stav je vážný. Miss Sympatie z roku 2004 se zhroutila pod nepříznivým vlivem mentální anorexie, poruchy, při níž má dotyčný či dotyčná chorobný odpor k jídlu.

Nemoc se projevuje i tak, že postižení tráví veškerý volný čas v posilovnách, kde se zbavují posledních špetek tuků. Žijí totiž v mylné představě, že jsou „nasáklí“ jako panáček Michelin, skutečnost je taková, že mají se svojí abnormální štíhlostí daleko i do panenky Barbie.

Anorexie je civilizační porucha. Ještě na počátku minulého století se umíralo na podvýživu danou nedostatkem jídla, ale nikoliv na podvýživu způsobenou vlastní psychikou. Kdo za to může?

Postiženými bývají nejčastěji dívky v pubertálním věku, které se touží proměnit v modelky – ty údajně splňují jakýsi ideál krásy. Za ideál krásy ovšem tyto vyzábliny považuje jen málokdo. Zajímavé, že?

Svět módy ovládá velice úzká skupina několika módních návrhářů, fotografů a vydavatelů ženských časopisů. Lidé, které lze hravě spočítat na prstech obou rukou, určují, „co se bude světu líbit a co nikoliv“. Mezi těmito vyvolenými hrají zřetelný prim homosexuálové. A zde je jádro pudla.

Tito „glamour gayové“ ve svých sexuálních fantaziích favorizují – jak jinak – mladé dospívající chlapce. A právě atletické modelky typu „kost a kůže“ jsou jim velmi podobné. Dochází tedy ke kýženému průniku tradic módního světa, v němž, přeci jenom, už od nepaměti hrají první housle ženy, a privátních choutek mocipánů módního byznysu, kteří do „povinných“ dívek projektují své vlastní chtíče. Výsledkem jsou pak kočkopsoidní kreatury – slečny s líbeznými tvářičkami, ale s hrudníkem rovným jak kluziště v Sazka Aréně, s váhou kolem 40 kilogramů, jichž když se dotknete, cítíte opravdu jen kůži a kosti.

Výsledek? Gayové mají své modelky-chlapečky, obecenstvo zas pocit, že stále ještě sleduje módní přehlídku a nikoliv průvod homosexuálů. Vlk se nažral a koza zůstala celá, chtělo by se říci, jenže tomu tak není. Vlk požírá mraky nebohých Červených karkulek, z nichž jedna, jménem Pavla Sudová, teď bojuje o život. Stojí to za to?

9730 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavitNa cestu do nového otroctví se vydáme sami. Extrémní měnová i fiskální expanze umožňují maskovat rozměr hospodářské katastrofy, kterou umělé globální zastavení ekonomiky přineslo a přineseInflace se probouzí pomalu a jistěEU zrušila právní státy

euPortal.cz

Covid-Apartheid pasy: Jak to bude vypadat? Příprava na válku: Je třeba vyzkoušet nové zbraně? Široká fronta proti Rusku

Eurabia.cz

Navalnyj si stěžuje, že ve vězení nedostal KoránBiden chce nakonec s Putinem vyjednávat

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Volný krocen policií. Držel se regálu. Pak s dítětem v autě. To bude mít dohru„Úplná hovadina! Piráti? Komouši jsou proti nim konzervativci.“ Jakl před kamerou. I o údajném návratu Klause
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění