Miss zkolabovala! Příčiny? Anorexie a homosexuálové!

Autor: Tereza Mátlová | Publikováno: 29.6.2005 | Rubrika: Zamyšlení
Pavla Sudová

Tak to tu ještě nebylo! Sanitka houká o sto šest. Pacientce však není osmdesát. Ani šedesát. Je jí dvacet, jmenuje se Pavla Sudová a její stav je vážný. Miss Sympatie z roku 2004 se zhroutila pod nepříznivým vlivem mentální anorexie, poruchy, při níž má dotyčný či dotyčná chorobný odpor k jídlu.

Nemoc se projevuje i tak, že postižení tráví veškerý volný čas v posilovnách, kde se zbavují posledních špetek tuků. Žijí totiž v mylné představě, že jsou „nasáklí“ jako panáček Michelin, skutečnost je taková, že mají se svojí abnormální štíhlostí daleko i do panenky Barbie.

Anorexie je civilizační porucha. Ještě na počátku minulého století se umíralo na podvýživu danou nedostatkem jídla, ale nikoliv na podvýživu způsobenou vlastní psychikou. Kdo za to může?

Postiženými bývají nejčastěji dívky v pubertálním věku, které se touží proměnit v modelky – ty údajně splňují jakýsi ideál krásy. Za ideál krásy ovšem tyto vyzábliny považuje jen málokdo. Zajímavé, že?

Svět módy ovládá velice úzká skupina několika módních návrhářů, fotografů a vydavatelů ženských časopisů. Lidé, které lze hravě spočítat na prstech obou rukou, určují, „co se bude světu líbit a co nikoliv“. Mezi těmito vyvolenými hrají zřetelný prim homosexuálové. A zde je jádro pudla.

Tito „glamour gayové“ ve svých sexuálních fantaziích favorizují – jak jinak – mladé dospívající chlapce. A právě atletické modelky typu „kost a kůže“ jsou jim velmi podobné. Dochází tedy ke kýženému průniku tradic módního světa, v němž, přeci jenom, už od nepaměti hrají první housle ženy, a privátních choutek mocipánů módního byznysu, kteří do „povinných“ dívek projektují své vlastní chtíče. Výsledkem jsou pak kočkopsoidní kreatury – slečny s líbeznými tvářičkami, ale s hrudníkem rovným jak kluziště v Sazka Aréně, s váhou kolem 40 kilogramů, jichž když se dotknete, cítíte opravdu jen kůži a kosti.

Výsledek? Gayové mají své modelky-chlapečky, obecenstvo zas pocit, že stále ještě sleduje módní přehlídku a nikoliv průvod homosexuálů. Vlk se nažral a koza zůstala celá, chtělo by se říci, jenže tomu tak není. Vlk požírá mraky nebohých Červených karkulek, z nichž jedna, jménem Pavla Sudová, teď bojuje o život. Stojí to za to?

9211 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupujeZe zápisníku demonstrantaO co jde v případu Koněv? Veřejná služba? Ne, propaganda!

euPortal.cz

Moudrá ekonomická politika ruského prezidenta Vladimira Putina přináší své ovoce a tím bychom se měli inspirovatPomozte, prosím, bránit Vaše blízké, Vaše domovy a naši vlast

Eurabia.cz

Orbán elegantně setřel notorického opilce a šéfa EU: Lucembursko? A co ten národ dokázal? Na co může být hrdý?Socialisté s vedením EU otevřeli italské přístavy a již mají úspěšné výsledky: Nový africký uprchlík zneužil desetiletou holčičku

FreeGlobe.cz

Černý raper integrovaný v Evropě vyzývá k zotročení a zabíjení bělochů (+ video)Špiclovali Židi Trumpa a nasadili na něj odposlechy?

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Krutá nemoc Karel Gotta. Pražská kavárna a ubožáci na FB si mohou opět do mistra kopnoutJako republika jsme Koněva prohráli

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....

ParlamentniListy.cz

Srbové v Kosovu organizovali genocidu. Zeman má možná špatné svědomí. Ozval se Jiří Pehe, tehdy pravá ruka Václava HavlaZeman brutálně rozdráždil chvilkaře, 17. listopadu bude pořádně horko. K Babišovi řekl toto...
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění