Uplně konkrétně mám mysli následující:

1) Jelikož byl Mohamed podle historických pramenů prokazatelně vrah, násilník, podvodník a pedofil, což jsou obecně známá fakta, Fitna 2 bude pro muslimy další záminkou k násilnostem a útokům proti západním cílům a občanům. Tedy i proti nám! Měli bychom se na to připravit. Jednoznačně odmítnout multikulturalistické slabochy a jejich "hlavně muslimy neprovokujte, at nedělají potíže". Zde bych jmenoval různé funkcionáře EU, politiky extremistických stran jako jsou různí Zelení a další multikulturní establishment. V CR především "kulturní a politický establishment", kterému se někdy s despektem říká "pravda a láska" a jeho přední politické představitele. (at je to předseda TOP 09, či další) Měli bychom při té příležitosti dát muslimům jasně na jevo, že žádné násilí z jejich strany nebudeme tolerovat a trpět. Na případné útoky proti našim svobodám (projevu) odpovíme adekvátně a rázně. Za úvahu by stála diskuse o případném okamžitém odsunu těch přistěhovalců, kteří budou při té příležitosti dělat obvyklé potíže. Pokud nebudou respektovat naše zvyklosti byt jsou v rozporu s jejich původní kulturou, tak by se měli vrátit do své původní vlasti a to hned!

2) Návštěva G. Wilderse v Praze bude evidentně test pro naše politiky, aby ukázali osobní odvahu a statečnost. Dobře si pamatujme, jak kdo bude reagovat. Kdo z nich se přidá k politicko korektním kapšarům, kteří budou "lamentovat" nad návštěvou pravicového extremisty" Wilderse. Stejně tak si pamatujme ty, kteří budou mít odvahu a na jeho přednášku půjdou! To jsou lidé, kterým jde v politice o idee a svobodu a ty podporujme a volme. Politicko korektní multukulturalisty ale pošleme na smetiště dějin, stejně jako se to nyní děje v celé Evropě...a at se některá média staví třeba na hlavu :-)

http://www.geertwilders.nl/

P.S. Vzkaz socialistickým voličům . Pokud vaši vůdci propagují multikulturalismus a masové přistěhovalectví, tak jednají hlavně proti vašim zájmům. Přistěhovalci budou ohrožovat hlavně vás. Jak vaši práci, tak i bezpečnost. Vašim předákům v jejich luxusních čtvrtích nic hrozit nebude. Nedejte se na jejich pokrytectví nachytat!