Mírumilovný islám?

Autor: Petr Paulczynski  | Publikováno: 27.4.2011 | Rubrika: Kulturní válka
Islam want to dominate

 

Pozoruji teoretický spor o islám. Je militantní? Je mírumilovný? Každé z těchto tvrzení má své příznivce i své odpůrce. Po 11.září jsem nabyl dojmu, že v té otázce mám jasno. Zničení WTC je však zdá se nevinná epizoda proti tomu co se prý chystá.Světové agentury uvedly, že podle serveru WikiLeaks prý Al-Kajda má jadernou bombu. S tímto šokujícím tvrzením přišel pobočník Usámy bin Ládina Chálid Šajch Muhammad, jeden ze strůjců 11. září 2001. Tvrdí, že Al-Kajda ukrývá v Evropě jadernou bombu.

"Pokud bude bin Ládin dopaden, Evropa bude stát před nukleárním peklem," citovala Chálida agentura AFP s odvoláním na server WikiLeaks.

Nevím, jak dalece je WikiLeaks důvěryhodným zdrojem. Nevím ani, zda autor této zprávy po waterboardingu kterému byl vystavován "neprozradil" také že jeho babička létá na koštěti. To je věcí tajných služeb aby prověřily relevantnost této závažné zprávy.

Je-li však na této zprávě byť špetka pravdy, souhlasím s názorem jedné diskutující na Facebooku: "Tak - a hned po tomto sdělení by se měla vojska všech evropských zemí sebrat a společně rodnou zem těchto vyhrožovatelů změnit v kouřící kráter bez živé duše. Aby ty sprosté, neustále vyhrožující muslimy pro příště takovéto zastrašující řeči přešly."

Uvedená dáma se zjevně inspirovala internetem kolujícím obrázkem nazvaným "Problém islámského terorismu vyřešen".

Nezbývá, než opět dát za pravdu Winstonu Churchillovi, který napsal ve své knize The River War, sv. 2, s 248-50. 

Jak děsná jsou prokletí, jimiž stíhá mohamedánství své vyznavače! Kromě fanatického nadšení, které je u člověka stejně nebezpečné, jako je nebezpečná vzteklina u psa, trpí tou strašnou fatalistickou apatií. Důsledky se patrně projevují v mnoha zemích. Neprozřetelné zvyky, ledabylý systém zemědělství, líné obchodní metody a nejisté vlastnictví existují všude, kde vládnou či žijí následovníci Proroka. Pokleslá smyslnost zbavuje pozemský život půvabu a zjemnělosti a příští důstojnosti i svatosti.

To, že podle mohamedánského práva musí každá žena patřit nějakému muži jako jeho výhradní majetek, buď jako dítě, manželka, anebo konkubína, nutně povede k odkladu konečného vyhynutí otroctví až do té doby, než se islám přestane mezi lidmi uplatňovat jako velká síla. U jednotlivých muslimů se sice mohou projevovat skvělé vlastnosti - vliv náboženství však přesto ochromuje společenský vývoj těch, kdo je vyznávají. Na světě neexistuje žádná mohutnější zpátečnická síla.

Mohamedánství není ani zdaleka na vymření, naopak se projevuje jako bojovná víra získávající nové a nové stoupence. Už se rozšířila po celé střední Africe a na každém kroku za sebou zanechává nebojácné válečníky, a nebýt toho, že křesťanství je chráněno silnými zbraněmi vědy, proti níž marně bojovalo, civilizace moderní Evropy by možná padla stejným způsobem, jakým se kdysi zhroutila civilizace starého Říma. 

Psáno pro blog.iDnes.cz

 

 

7016 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Patnáctiletý student Sorosova gymnázia v Praze Jan Ťuhík byl nominován na Nobelovu cenu míru. Kvůli demonstracím za Václava HavlaZa Jakla se vylučuje z ODS?Ministr vnitra Islámského státu Abbdulah Al-Hamaida varuje uživatele sociálních sítí, aby si nedovolovali neschvalovat teroristické útoky v Evropě„Nepovedený“ příměr Václava Klause ml. naplno odhalil nedemokratickou podstatu současné EU Kdo jsou protiizraelští aktivisté EAPPI?

euPortal.cz

Africký imigrant chtěl upálit děti v autobuse. Podívejte se na videoMultikulturní obohacení v Praze na náplavce. Podívejte se

Eurabia.cz

Už je to zde! Autocenzura a lezení muslimům do zadku v novozélandské společnosti zesilujíBritské úřady hájí islám a diskriminují bývalé muslimy za kritiku islámu. Výsledek multikulturalismu

FreeGlobe.cz

Velká multikulturní rvačka Arabů a Turků (+ video)Senegalec unesl autobus s dětmi a podpálil ho. Nesouhlasil s imigrační politikou italské vlády (+ foto)

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životHliník sa nachádza v mnohých vakcínach/vysoká hladina jedovatého hliníku v mozgu autistov

euServer.cz

Nadšená Schwarzenbergova chvála Petříčka je nejtěžší obžalobou současné ČSSDMadeleine Albrightová a obchod s drogami, prostituce, krádeže aut a obchod s orgány zavražděných. 11. výročí vyhlášení samostatnosti Kosova

eOdborar.cz

Boj za klima? Ale jděte! Naopak velice dobrý kšeft. Greta Thunberg je pro rodiče slepice snášející zlaté vejcePrivatizace sociálních služeb ve Finsku vede k zhoršení péče a otřesnému zacházení s lidmi

ParlamentniListy.cz

„Kdo zná celý můj repertoár, ví předem mou odpověď.“ Tomáš Ortel se pro PL vyjádřil k útoku na mešity v Christchurch„Ježíšmarjá, který idiot vám toto řekl?“ Prezident Zeman se nebývale silně rozčílil při rozhovoru s novináři. Zde je důvod
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění