Mírumilovný islám?

Autor: Petr Paulczynski  | Publikováno: 27.4.2011 | Rubrika: Kulturní válka
Islam want to dominate

 

Pozoruji teoretický spor o islám. Je militantní? Je mírumilovný? Každé z těchto tvrzení má své příznivce i své odpůrce. Po 11.září jsem nabyl dojmu, že v té otázce mám jasno. Zničení WTC je však zdá se nevinná epizoda proti tomu co se prý chystá.Světové agentury uvedly, že podle serveru WikiLeaks prý Al-Kajda má jadernou bombu. S tímto šokujícím tvrzením přišel pobočník Usámy bin Ládina Chálid Šajch Muhammad, jeden ze strůjců 11. září 2001. Tvrdí, že Al-Kajda ukrývá v Evropě jadernou bombu.

"Pokud bude bin Ládin dopaden, Evropa bude stát před nukleárním peklem," citovala Chálida agentura AFP s odvoláním na server WikiLeaks.

Nevím, jak dalece je WikiLeaks důvěryhodným zdrojem. Nevím ani, zda autor této zprávy po waterboardingu kterému byl vystavován "neprozradil" také že jeho babička létá na koštěti. To je věcí tajných služeb aby prověřily relevantnost této závažné zprávy.

Je-li však na této zprávě byť špetka pravdy, souhlasím s názorem jedné diskutující na Facebooku: "Tak - a hned po tomto sdělení by se měla vojska všech evropských zemí sebrat a společně rodnou zem těchto vyhrožovatelů změnit v kouřící kráter bez živé duše. Aby ty sprosté, neustále vyhrožující muslimy pro příště takovéto zastrašující řeči přešly."

Uvedená dáma se zjevně inspirovala internetem kolujícím obrázkem nazvaným "Problém islámského terorismu vyřešen".

Nezbývá, než opět dát za pravdu Winstonu Churchillovi, který napsal ve své knize The River War, sv. 2, s 248-50. 

Jak děsná jsou prokletí, jimiž stíhá mohamedánství své vyznavače! Kromě fanatického nadšení, které je u člověka stejně nebezpečné, jako je nebezpečná vzteklina u psa, trpí tou strašnou fatalistickou apatií. Důsledky se patrně projevují v mnoha zemích. Neprozřetelné zvyky, ledabylý systém zemědělství, líné obchodní metody a nejisté vlastnictví existují všude, kde vládnou či žijí následovníci Proroka. Pokleslá smyslnost zbavuje pozemský život půvabu a zjemnělosti a příští důstojnosti i svatosti.

To, že podle mohamedánského práva musí každá žena patřit nějakému muži jako jeho výhradní majetek, buď jako dítě, manželka, anebo konkubína, nutně povede k odkladu konečného vyhynutí otroctví až do té doby, než se islám přestane mezi lidmi uplatňovat jako velká síla. U jednotlivých muslimů se sice mohou projevovat skvělé vlastnosti - vliv náboženství však přesto ochromuje společenský vývoj těch, kdo je vyznávají. Na světě neexistuje žádná mohutnější zpátečnická síla.

Mohamedánství není ani zdaleka na vymření, naopak se projevuje jako bojovná víra získávající nové a nové stoupence. Už se rozšířila po celé střední Africe a na každém kroku za sebou zanechává nebojácné válečníky, a nebýt toho, že křesťanství je chráněno silnými zbraněmi vědy, proti níž marně bojovalo, civilizace moderní Evropy by možná padla stejným způsobem, jakým se kdysi zhroutila civilizace starého Říma. 

Psáno pro blog.iDnes.cz

 

 

7690 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavitNa cestu do nového otroctví se vydáme sami. Extrémní měnová i fiskální expanze umožňují maskovat rozměr hospodářské katastrofy, kterou umělé globální zastavení ekonomiky přineslo a přineseInflace se probouzí pomalu a jistěEU zrušila právní státy

euPortal.cz

Amerika bude ve válce zničena, ví to obyčejní Američané? Rozumí ten pitomec vládnoucí ve Washingtonu tomuto  jazyku?Chcete válku s Ruskem? Chcete islamizaci Evropy? Chcete se stát otroky sluníčkářské diktarury?

Eurabia.cz

Akce Vrbětice byla zřejmě "konzultována" spíše s USA než s EUArgentina spouští výrobu Sputniku

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Takto mluvit s Ruskem nemá smysl, ozvalo se z Moskvy. A to ještě netušili, co schválí český SenátUmělci mluví: „Rusko nás obsadí za 23 minut, do pr...” sekl Ivan Vyskočil. Jiní naženou Kremlu hrůzu
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění