Kočí šokuje: "Klaus se posere. Podpoří mě Havel."

Autor: Odjinud | Publikováno: 15.4.2011 | Rubrika: Humor
Havel

Našla si přítele a její život dostal jiný rozměr, svěřila se týdeníku Reflex bývalá šéfka poslaneckého klubu VV Kristýna Kočí. Vypadá to, že jiný rozměr dostane i její politická kariéra. Podle nahrávky zveřejněné on-line deníkem Týden.cz chystala puč s částí ODS. Za jediné nebezpečí pro jeho průběh považovala prezidenta Václava Klause, naopak počítala s podporou exprezidenta Václava Havla.

 

Jak se ukazuje, tak včera zveřejněná část nahrávky expředsedkyně poslaneckého klubu VV Kristýny Kočí byla jen slabým odvarem proti tomu, jakou část pustil on-line deník Týden.cz. Poslankyně svá vyjádření označila za cílenou lež, o to zajímavější je dnes zveřejněná pasáž, v níž Kočí mluví o nynějším i bývalém prezidentovi.

Václava Klause totiž považuje za jedinou překážku pro dosažení cíle. „Ten je jedinej jako nebezpečnej. Akorát, že řekněme, že my a už se to blíží, on se taky posere při tom nárůstu těch informací. V tý společnosti se to posouvá, takže on si toho moc nedovolí, navíc podle všeho se chystá za mne postavit Havel," bylo slyšet od Kočí na nahrávce.

Lidi mi to věří, myslela si Kočí

„Hezky" mluvila i o svých spolustranících. „Ti naši pičusové, jak jsou tam jednotní, oni potřebujou čas. Mít čas, aby si to přečetli v těch novinách. A hlavně - já bych potřebovala, aby začali tlačit spíš ty místní lidi ... Hele, já, jak jsem úplně teď v klidu, tak nemám problém chodit všude, všem všechno povyprávět, furt dokola, a ty lidi mi věřej," zní doslovný přepis zveřejněné části nahrávky.

Přitom ještě v aktuálním vydání týdeníku se chlubila, že její život dostal jiný rozměr a politika přestala být jediným smyslem jejího života. „Bylo to tehdy, kdy jsem navázala vztah se svým současným přítelem. Zamilovala jsem se a začala mít i jiné priority než sedět čtyřiadvacet hodin v práci," řekla Kočí v rozhovoru pro týdeník Reflex.

Cílená lež je málo pravděpodobná

Její mediální obraz bojovnice proti korupci a diktátoru Bártovi ve VV ale nabourala ve středu zveřejněná nahrávka, na níž mluví o dlouhodobě připravovaném puči ve spolupráci s ODS. „Těžko si bylo myslet, že na jedné straně stojí zlotřilý Bárta, a ti ostatní jsou andělé," nepřekvapuje politologa Lukáše Jelínka v reakci pro ParlamentníListy.cz to, co od Kočí zaznělo na zveřejněné nahrávce.

Její historka tak, jak ji odvyprávěla v Událostech, komentářích na ČT24, připadala politologovi nevěrohodná, ale stejně tak za takřka neuvěřitelné skutečnosti považuje i ty, o nichž na nahrávce hovořila. „Pokud by to od ní opravdu byla cílená lež, tak si mohla vymyslet něco jiného, co by na ni nevrhalo tak špatné světlo. Ale nedokážu posoudit, co je pravda, kde si honila triko a dělala se důležitější, než ve skutečnosti je," dodává Jelínek pro ParlamentníListy.cz.

Politička, blondýna, 26 let. Sousto pro titul bulváru

Na události kolem exšéfky poslanců VV se s chutí vrhnul i bulvární Blesk, který věnoval Kočí titulní stranu i celou úvodní dvoustranu. „Samozřejmě je to pro bulvár atraktivní, když může dát na titul političku - blondýnu ve věku 26 let, než kdyby tam byl starší chlap. Navíc když se prokáže, že se třeba v politice ještě moc neorientuje," decentně poznamenává pro ParlamentníListy.cz mediální expert Jiří Mikeš.

http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/194217.aspx

7433 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavitNa cestu do nového otroctví se vydáme sami. Extrémní měnová i fiskální expanze umožňují maskovat rozměr hospodářské katastrofy, kterou umělé globální zastavení ekonomiky přineslo a přineseInflace se probouzí pomalu a jistěEU zrušila právní státy

euPortal.cz

Odporné výsledky zvrácené genderové ideologie...Pašování migrantů neustává

Eurabia.cz

Slavná Anglie. Nejsou důkazy, ale Čech je vinný jen kvůli tomu, že je bělochem ...Švýcarská anketa: Důvěřuješ Astře Zeneca? Ano 6%

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Drsný žert. Covid zabil nacistu. Jenže je to jinak Generál Šándor usadil Petra Fialu: V této zemi neprobíhá zoufalý boj, jestli patříme na Východ, nebo na Západ. Zklidněte hormon!
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění