Kočí šokuje: "Klaus se posere. Podpoří mě Havel."

Autor: Odjinud | Publikováno: 15.4.2011 | Rubrika: Humor
Havel

Našla si přítele a její život dostal jiný rozměr, svěřila se týdeníku Reflex bývalá šéfka poslaneckého klubu VV Kristýna Kočí. Vypadá to, že jiný rozměr dostane i její politická kariéra. Podle nahrávky zveřejněné on-line deníkem Týden.cz chystala puč s částí ODS. Za jediné nebezpečí pro jeho průběh považovala prezidenta Václava Klause, naopak počítala s podporou exprezidenta Václava Havla.

 

Jak se ukazuje, tak včera zveřejněná část nahrávky expředsedkyně poslaneckého klubu VV Kristýny Kočí byla jen slabým odvarem proti tomu, jakou část pustil on-line deník Týden.cz. Poslankyně svá vyjádření označila za cílenou lež, o to zajímavější je dnes zveřejněná pasáž, v níž Kočí mluví o nynějším i bývalém prezidentovi.

Václava Klause totiž považuje za jedinou překážku pro dosažení cíle. „Ten je jedinej jako nebezpečnej. Akorát, že řekněme, že my a už se to blíží, on se taky posere při tom nárůstu těch informací. V tý společnosti se to posouvá, takže on si toho moc nedovolí, navíc podle všeho se chystá za mne postavit Havel," bylo slyšet od Kočí na nahrávce.

Lidi mi to věří, myslela si Kočí

„Hezky" mluvila i o svých spolustranících. „Ti naši pičusové, jak jsou tam jednotní, oni potřebujou čas. Mít čas, aby si to přečetli v těch novinách. A hlavně - já bych potřebovala, aby začali tlačit spíš ty místní lidi ... Hele, já, jak jsem úplně teď v klidu, tak nemám problém chodit všude, všem všechno povyprávět, furt dokola, a ty lidi mi věřej," zní doslovný přepis zveřejněné části nahrávky.

Přitom ještě v aktuálním vydání týdeníku se chlubila, že její život dostal jiný rozměr a politika přestala být jediným smyslem jejího života. „Bylo to tehdy, kdy jsem navázala vztah se svým současným přítelem. Zamilovala jsem se a začala mít i jiné priority než sedět čtyřiadvacet hodin v práci," řekla Kočí v rozhovoru pro týdeník Reflex.

Cílená lež je málo pravděpodobná

Její mediální obraz bojovnice proti korupci a diktátoru Bártovi ve VV ale nabourala ve středu zveřejněná nahrávka, na níž mluví o dlouhodobě připravovaném puči ve spolupráci s ODS. „Těžko si bylo myslet, že na jedné straně stojí zlotřilý Bárta, a ti ostatní jsou andělé," nepřekvapuje politologa Lukáše Jelínka v reakci pro ParlamentníListy.cz to, co od Kočí zaznělo na zveřejněné nahrávce.

Její historka tak, jak ji odvyprávěla v Událostech, komentářích na ČT24, připadala politologovi nevěrohodná, ale stejně tak za takřka neuvěřitelné skutečnosti považuje i ty, o nichž na nahrávce hovořila. „Pokud by to od ní opravdu byla cílená lež, tak si mohla vymyslet něco jiného, co by na ni nevrhalo tak špatné světlo. Ale nedokážu posoudit, co je pravda, kde si honila triko a dělala se důležitější, než ve skutečnosti je," dodává Jelínek pro ParlamentníListy.cz.

Politička, blondýna, 26 let. Sousto pro titul bulváru

Na události kolem exšéfky poslanců VV se s chutí vrhnul i bulvární Blesk, který věnoval Kočí titulní stranu i celou úvodní dvoustranu. „Samozřejmě je to pro bulvár atraktivní, když může dát na titul političku - blondýnu ve věku 26 let, než kdyby tam byl starší chlap. Navíc když se prokáže, že se třeba v politice ještě moc neorientuje," decentně poznamenává pro ParlamentníListy.cz mediální expert Jiří Mikeš.

http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/194217.aspx

6906 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

ePortal.cz

Glosy: O zahraniční politice a Andrejově beztrestnostiNaděje pro Izrael? Švédská ministryně zahraničí Margot Wallström odstupujeZe zápisníku demonstrantaO co jde v případu Koněv? Veřejná služba? Ne, propaganda!

euPortal.cz

Objevuje se u nás stále větší počet osob zahalených v islámských nikábech?Evropská unie je škůdcem, parazitem, vrahem a rakovinou Evropy. Pokud chceme, aby Evropa přežila, musíme zrušit totalitní neomarxistickou instituci s názvem Evropská unie

Eurabia.cz

Miliardový byznys s ilegální imigrací a uprchlíky. Reportáž italské TV ukazuje pravdu o migraciVzdělání ve Švédsku rapidně upadá. Například mnozí švédští policisté neumějí psát

FreeGlobe.cz

Špiclovali Židi Trumpa a nasadili na něj odposlechy?Tyranie pánů sociálních sítí

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Odstranění pomníku maršála Koněva z náměstí Interbrigády je vítězstvím fašizmu v naší zemiLubomír Zaorálek, jedna z nejchmurnějších postav ČSSD, kterého v době jeho ministrování zahraničních věcí nazval lid oranžovým Schwarzenbergem...

eOdborar.cz

Švédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....Agent CIA promluvil: Šokující informace o tom, jak globální elita týrá děti a zneužívá je na satanistické rituály

ParlamentniListy.cz

Markéta Šichtařová ztrhala portfolio Jourové: Evropské hodnoty? Na nich se s komunisticko-ekoteroristickou Evropskou komisí vůbec neshodnuTak se mi zase ozval... Pohlavní údy a konečníky létaly! Ivan Vyskočil se znovu střetl s mužem, který mu nabízel milion za odmítnutí vyznamenání od Zemana
Anketa
Žádné aktivní ankety nebyly nalezeny
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění