Návštěva Netanjahua v ČR: Levičáci se opět vybarvili

Autor: Lubomír Stejskal | Publikováno: 11.4.2011 | Rubrika: Politika
Izrael

 

Návštěva izraelského premiéra v ČR vyvolala mobilizaci. Zapůsobila na české levičáky jako rudý šátek na býka. Nesleduji jejich aktivity průběžně a dopodrobna; nevím proto, zda pořádají protestní demonstrace při návštěvě každého západního představitele, jehož politika nezapadá do jejich vidění světa.

Nicméně domnívám se, že nikoli. Když ale jde o Izrael, chovají se stejně jako komunistický režim v dobách svého panování – nevynechají jedinou příležitost, aby neprezentovali svůj nenávistný a iracionální antiizraelský postoj.

Je-li prezidentu Klausovi dovoleno obohatit český politický slovník o pojmy jako „evropeismus“, já si dovolím přidat také jeden z tohoto jazykového soudku: antiizraelismus.

Jeho stoupenci jsou vždy a všude, za každých okolností a bez ohledu na skutečnou podstatu věcí proti Izraeli. Zásadně nerozlišují mezi příčinou a následkem.

Shodou okolností ve čtvrtek, kdy Benjamin Netanjahu končil pobyt ve Spolkové republice a pokračoval návštěvou do Prahy, došlo v Izraeli k dalšímu z nekončících  arabských útoků na tamní civilisty.

Atak je o to odpornější, že cílem byl školní autobus. V něm jel i šestnáctiletý Daniel. Střelou z Gazy, která je zcela v rukou palestinských Arabů byl zraněn pasažérů ze všech nejvíce. Jeho stav je kritický. Leží na JIP a bojuje o život. Dnes jeho rodina poprosila věřící, aby se za něj modlili. To nejlépe vypovídá o jeho zdravotním stavu a míře naděje.

Levičáci v Praze se rozhodli proti Netanjahuovi demonstrovat. Neuvádím kde ani kdy – kdo má o toto obskurní divadlo zájem, ať si to na internetu zjistí sám.

Jen  si dovolím položit otázku: jakou hodnotu mají arabská slova, či snad „sliby“ o příměří?  O tom, že nebudou prováděny útoky na nevinné civilisty jako je Daniel? Odpověď musíme hledat na oddělení intenzivní péče  beerševské nemocnice.

Jaký smysl má demonstrace proti politikovi, který stojí v čele antiteroristické fronty, v době, kdy v nemocnici leží těžce zraněný nevinný školák, oběť útočníků, na jejichž stranu se ti, kdo se dnes v Praze scházejí, chtě nechtě stavějí?

Nelze  protestovat proti Netanjahuovi a nebýt na straně těch, proti nimž bojuje.

Můj „pozdrav“ účastníkům demonstrace proti izraelskému premiérovi:: Styďte se!!!

http://stejskal.bigbloger.lidovky.cz/c/185974/Glosa-Daniel-aneb-Stydte-se.html

5651 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavitNa cestu do nového otroctví se vydáme sami. Extrémní měnová i fiskální expanze umožňují maskovat rozměr hospodářské katastrofy, kterou umělé globální zastavení ekonomiky přineslo a přineseInflace se probouzí pomalu a jistěEU zrušila právní státy

euPortal.cz

Amerika bude ve válce zničena, ví to obyčejní Američané? Rozumí ten pitomec vládnoucí ve Washingtonu tomuto  jazyku?Chcete válku s Ruskem? Chcete islamizaci Evropy? Chcete se stát otroky sluníčkářské diktarury?

Eurabia.cz

Akce Vrbětice byla zřejmě "konzultována" spíše s USA než s EUArgentina spouští výrobu Sputniku

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Takto mluvit s Ruskem nemá smysl, ozvalo se z Moskvy. A to ještě netušili, co schválí český SenátUmělci mluví: „Rusko nás obsadí za 23 minut, do pr...” sekl Ivan Vyskočil. Jiní naženou Kremlu hrůzu
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění