Velebnosti, mně se chce blejt

Autor: Petr Paulczynski  | Publikováno: 12.4.2011 | Rubrika: Zamyšlení
Bordel

 

řečeno s "klasikem". Maje nadvakrát natrženou achilovku, jsem upoután na lůžko. Co dělat. Surfovat, občas kuk na TV, četba denního tisku všech kvalit. Pročítání titulků klasických i virtuálních medií mne přivedlo k následujícím závěrům.

Jak napsal přítel na FB: Fakt je to hrozné jak nám média rozfoukávají požáry, až se na ulicích začne střílet tak budou dělat mrtvého brouka, odporné zaměstnání.  Petr Havlík zase přirovnává míru frustrace u velké části veřejnosti k papiňáku před výbuchem. Tak fatální to snad ale není. Kauza Drobil, Vondra, Bátora, Vondra vs. Kalousek, diplomky politiků a nově Škárka a VV. Pšouky z nichž media dělají obrskandály. Ve skutečnosti jsou to jen mediálně nafouknuté prdy. Nedivme se pak, že u mnoh voličů pak vznikne pocit, že tato vláda je banda kašparů.

Cui bono, komu to slouží, ptám se. Kdo vytahuje jak králíky z klobouku kauzy či pseudokauzy a ty potom nafukuje aby onanová media (jak říkala Moravcová v TV) měla čím naplnit titulky? Podle titulků pomalu nepoznáte co je seriozní list a co bulvární plátek. Každý však vyvolává negativismus, pesimismus a obavy z budoucnosti.

A jak to může dopadnout? Vidím to černě. V tomhle stavu ve kterém si lídři koalice podtrhávají stoličku jak uvnitř svých partají tak sobě navzájem, čehož onanová media bohatě zneužívají, nemůže mít tahle vláda dlouhého trvání. Nikde žádné pořádné důkazy, ale každý den někdo chce odvolávat nějakého politika, protože ho média obvinila. Umí skvěle pomluvit, poplivat a pokálet úplně všechno. A k tomu diskuze pod blogy či články. Nakydat, poplivat vrhnout slovní  fekálie.

Homo homini lupus – Člověk člověku vlkem. Nikdo na nikom nenajde chlup dobrého. Ti ostatní jsou tupí, nadutí, tunelováním  zbohatlí.

Připusťme, že tato zdánlivě pohodlná stoosmnáctková vláda padne. Co bude dál? 

A tak se nedivte, že tato zjištění mne přivedla k dnešnímu titulku.

Psáno pro blog.iDnes.cz

9236 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnoceníČtěte také

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavitNa cestu do nového otroctví se vydáme sami. Extrémní měnová i fiskální expanze umožňují maskovat rozměr hospodářské katastrofy, kterou umělé globální zastavení ekonomiky přineslo a přineseInflace se probouzí pomalu a jistěEU zrušila právní státy

euPortal.cz

Velmi přátelský vztah k Rusku je už po staletí součástí české národní identityChcete válku s Ruskem? Chcete islamizaci Evropy? Chcete se stát otroky sluníčkářské diktarury?

Eurabia.cz

Zahraniční tisk vnímá roztržku mezi Prahou a Moskvou jen jako bizarní záležitost ČeskaEU chystá žalobu na Astru Zenecu

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umírat

ParlamentniListy.cz

Karty na stůl! Profesor Drulák rozstřelil vyhoštění. „Budeme mít ještě problémy,“ říkáDiplomat Kobza: Babiš mluvil pravdu, ale pak mu to vysvětlili. V Rusku ostrouháme, přijdou jiní
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění