Mluvou těchto pseudohumanistů se někteří lidé a věci mění: např. tlustý je plnoštíhlý, Cikán je Rom, z invalidy se stal člověk se specifickými potřebami, z důchodců jsou senioři a z uklizečky se stala manažérka podlahových krytin. Politici už nelžou, pouze nemluví pravdu, z teroristů jsou povstalci a naopak. Novináři už nepíší o vraždění žen a dětí okupačními vojsky, ale o nešťastném zasažení civilních objektů v boji za svobodu a demokracii. Cenzor se nazývá administrátorem a Jan Dvořák z iDNESu nenapíše: "Ruším Váš blog na věčné časy, protože Vaše názory se mi nelíbí, ale stahujeme Váš blog z titulní strany pro jeho nevhodnou rétoriku," atd. atd.

Dnes je už běžné, že například mladí Francouzi, Švýcaři, Němci a další se musí vyvarovat na školách jakýchkoliv preferencí křesťanství a Ježíše Krista, aby "zbytečně "nedráždili" muslimskou menšinu. Proč nedokáží novináři "nekorektně" napsat, že hlavní důvod, proč Evropa čelí obrovské vlně přistěhovalectví,  není touha po svobodě a demokratických vymoženostech evropských zemí, ale pouze zisk peněz na úkor bohaté společnosti za vydání co  nejmenšího vlastního úsilí. Že vlastně o nějakou svobodu a demokracii těmto lidem vůbec nejde.  Pochybuji, že budou někdy schopni si tito imigranti z Afriky a ostatních arabských zemí uvědomit, že vysoká životní úroveň Evropanů není žádným darem od Aláha nebo jiného boha, ale pouze výsledkem jejich odříkání a dlouholeté tvrdé práce.

Opravdu si zastánci tzv. politické korektnosti uvědomují, co svým jednáním mohou (už se stalo) způsobit ve společnosti? Vždyť nás naši předkové a rodiče vždy vychovávali k pravdě a poctivosti. Protože bez pravdy ztrácí člověk smysl svého bytí. Jak mohu milovat své děti, svou ženu, rodinu, pokud tato láska není pravdivá, ale vylhaná? Jakou cenu má morálka od nositele falše a pokrytectví? V dnešní době to chce opravdu silného člověka, aby dokázal čelit všudypřítomným pokusům o manipulaci s lidmi. Všimněte si, jak nás někteří pravdoláskaři, pseudohumanisté nebo zastánci multikulturality prostřednictvím různých nových příkazů, zákazů a vnucováním nových společenských norem  nutí mluvit nebo se chovat jinak, než sami smýšlíme a chceme. U posledního článku blogera Patrika Bangy s názvem "Poslouchej Vandas ....Co takhle protestovat před soudem?" jsem si položil otázku. Co by musel ten Banga ještě víc napsat, aby na něho někteří  lidé neútočili. A mohou si opravdu diskutující za své názory pod tímto článkem sami?  Nebo jim k tomu nahrávají různé "pokusy" zvýhodňovat Romy na úkor ostatních ve společnosti? Rozumím naštvanosti většiny diskutujících nad "zvláštními" rozsudky soudů v poslední době. Také nechápu, že srovnatelné utrpení nevinných dětí, kterým ublížili takoví zmetci, je "odměněno" tak rozdílnou výší  trestů! Proč mám ten pocit (a nejsem jediný), že novináři při referování o Natálce a Patrikovi nepoužívají stejný novinářský metr?

Na druhou stranu bych neútočil, ale naopak podporoval takové Patriky Bangy, a to z jednoduchého důvodu. Vždyť oni jsou jasným důkazem toho, že kdo chce mít vzdělání, práci a být slušným a respektovaným člověkem v naší zemi, tak to dokáže! Naopak bych ukázal těm ostatním vyžírkům, kriminálníkům, "sociálním případům" a různým vládním zmocněncům, že jejich falešné vykřiky o rasismu v Česku jsou jen pokrytecké výmluvy, které mají zastřít jejich neschopnost,  lenost a neochotu se přizpůsobit majoritní většině a zákonům této země. Že není ani v zájmu dobře placených profesionálních "řešitelů" romské otázky Romům upřímně pomoci, ale pouze "pomáhat", dokud za to budou dostávat peníze. A všem těmto "rasisticky týraným" i jejich profesionálním pomahačům je úplně jedno, že škodí a špiní naší republiku v Evropě i ve světě. Hlavně, že to sype!

A tak se chci závěrem mého článku zeptat těch zastánců "politické korektnosti". Dovedete opravdu ještě otevřeně, čestně a upřímně nazývat věci pravým jménem? Nebo je  ta Vaše "korektnost" už tak krajně nekorektní, že si už ani neuvědomujete, že to vlastně ani neumíte?

Snad některým pomohou slova mé zesnulé, silně věřící babičky.

Když se člověku pracovat nechce, Bůh nic nezmůže.

http://jaroslavmrazek.blog.idnes.cz/c/185711/Spina-politicke-korektnosti-aneb-kulturni-marxismus.html