Jenomže výtky vůči Ladislavu Bátorovi ze strany podlých neupřímných licoměrníků mně nechávají zcela chladným. Jim vadí pravicový extrémista, ale na druhé straně přehlížejí daleko horší levicový extremismus v KSČM, u mladých komunistů, různých anarchistických spolků atd. Daleko skandálnější než Bátora na ministerstvu školství je soudružka Semelová v Poslanecké sněmovně, která veřejně oslavuje zločince a masové vrahy. Proti této rudé sortě je Ladislav Bátora neškodným lidumilem.

Je rovněž směšné a tragické zároveň, když proti konzervativcům brojí levičáci typu Jakuba Patočky, který proslul svými trvalými neúspěchy a Literární noviny přivedl jako šéfredaktor málem ke krachu. Tento člověk přitom veřejně hlásá násilí vůči politickým oponentům, o čemž se lze přesvědčit na jistých webových stránkách, kterým nehodlám dělat reklamu nikomu to nevadí.

Podobný problém kdysi parádně vyřešil i jeden z nejvýznamnějších státníků všech dob Winston Churchill. Ten prohlásil, že Francův diktátorský režim ve Španělsku není podle jeho gusta, ovšem pořád je snesitelnější než Stalinova bolševická hrůzovláda ve východní Evropě.

A já si rovněž myslím, že i pan Bátora, přes všechny výhrady k němu, je společensky přijatelnější než čeští komunisté a další radikální levičáci.

http://ziegler.blog.idnes.cz/c/185292/Je-pokrytecke-kdyz-vadi-Batora-ale-Patocka-a-komuniste-nikoli.html